Блог колектора Задати питання

CLY – мікрофінансова компанія європейського зразка

CLY – мікрофінансова компанія європейського зразка

Імовірність схвалення

95%

Отримати гроші

Фінансова компанія CLY позиціонує себе як єдиний сервіс з повністю автоматизованою системою ухвалення рішень. Мікрофінансова організація CLY належить європейській компанії ТОВ "Займер", з головним офісом в Литві. CLY є офіційною торговою маркою цієї організації.

Сума до:10 000 грн.
Ставка:2.2%
Термін:До 7 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума1000 - 10000 грн
Термін7 - 30 днів
Ставка в день2.2%
Віквід 18 до 65 років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки15 хв.
Швидкість виплати30 хв.
Графік роботиЦілодобово
 • Затвердження кредиту відбувається миттєво. Заявка перевіряється системою, яка автоматично дає дозвіл на кредит;
 • Кредитна історія клієнта не має значення. Імовірність схвалення - 90% випадків

Свідоцтво про реєстрацію: ФК №1069 от 07.08.2018

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №1449 от 06.08.2018

CLY - мікрофінансова компанія європейського зразка

МФО повністю слід прийнятим європейським стандартам і націлена на те, щоб зробити процес видачі кредитів в Україні простіше і швидше. Сервіс працює у всіх містах України, крім зони АТО і АР Крим.

Особливості кредитування

 • анкета з мінімальною кількістю полів;
 • схвалення кредиту відбувається миттєво;
 • рішення приймає автоматична система;
 • кредитна історія і рейтинг ролі не грають;
 • сервіс працює цілодобово;
 • видача повторних кредитів скорочується до 1 хвилини, стільки часу витрачатися на вибір умов кредитування;
 • позики доступні для всіх верств населення, навіть для безробітних;
 • максимально доступна сума – при першому зверненні – до 4000 гривень, поступово підвищується до 10 000.

Умови, які висуваються до позичальників

 • вікова категорія – від 18 до 65 років;
 • громадянство України;
 • паспорт та ідентифікаційний код;
 • банківська карта VISA або MasterCard;
 • телефон і вихід в інтернет.

Інші умови є обов’язковими. Поручителі, довідка про доходи і заставне майно залишилися в минулому як пережитки банківського кредитування. Офіційне працевлаштування, рівень доходу, соціальний статус і навіть кредитний рейтинг – все це не має значення. На заповнення анкети ви витрачаєте від 5 до 10 хвилин. А далі очікуєте рішення по своїй заявці.

Плюси і мінуси CLY

CLY - мікрофінансова компанія європейського зразка

Плюси:

 1. Ваша кредитна історія для компанії не важлива.
 2. Швидкість прийняття рішення – висока.
 3. Мінімально коротка анкета.
 4. Всі рішення приймаються автоматично.
 5. Контактні номери більше не потрібні.
 6. Доступна сума підвищується з кожним новим кредитом.
 7. Існує програма лояльності для нових клієнтів.

Мінуси:

 1. Відсоткова ставка досить висока – 2,2%.

Як отримати кредит в компанії CLY

Розберемо докладніше, як ви можете оформити позику в компанії CLY.

Виберіть суму і термін вашого кредиту за допомогою кредитного калькулятора

Ми настійно рекомендуємо не пропускати цей крок. Навіть якщо ви добре вважаєте і впевнені, що впораєтеся з процентною навантаженням. Завжди краще перевірити ще раз умови вашого кредиту і уточнити дату його повернення перед оформленням.

Як на багатьох сайтах кредитних компаній калькулятор перебувати в лівій частині офіційного сайту.

Заповніть заявку на кредит і введіть свої контактні дані

Якщо у вас вже є особистий кабінет на сайті, вам потрібно просто натиснути на слово «КАБІНЕТ», яке знаходиться в правому верхньому куті екрану. Для переходу в свій особистий кабінет, введіть свій номер телефону і пароль. Якщо ви забули пароль, то легко можете відновити його, натиснувши на відповідну фразу в цьому ж вікні.

Якщо ви вперше на сайті CLY, натисніть на будь-яку з великих жовтих кнопок «ОТРИМАТИ ГРОШІ», які знаходиться в лівій частині і по центру екрана.

Після цього ви переходите в вікно, де ви повинні ввести свій номер телефону і e-mail. Якщо у вас немає електронної пошти, або ви з якихось причин не хочете її повідомляти, ви можете поставити прапорець біля фрази «у мене немає електронної пошти».

Зареєструвати свій особистий кабінет ви зможете після того як вам прийде код на номер телефону, або посилання на електронну пошту. Далі ви переходите до заповнення полів анкети. Кредитна фірма просить вас вказати мінімум інформації: своє ім’я, дохід, сімейний стан і місце роботи. Обов’язково вкажіть номер паспорта та ідентифікаційного коду.

Зазвичай на заповнення анкети клієнт витрачає не більше 10 хвилин.

Перевірка карти клієнта

Зазвичай МФО проводить верифікацію (перевірку) банківської карти. Ця процедура дозволяє кредитної фірмі переконатися, що власник карти – особисто ви. З цією метою на рахунку вказаного вами карти буде заблокована випадкова сума (до 1 гривні). І клієнтові в точності до копійок необхідно буде вказати її значення. Якщо ви не можете дізнатися заблоковану суму – просто зателефонуйте по гарячому телефону вашого банку.

Не варто хвилюватися, що фінансова організація зніме з вашого рахунку ці кошти. Це просто тимчасове блокування, і після проходження перевірки гроші повернутися на ваш рахунок.

Очікування схвалення

Після верифікації банківської карти клієнт відправляє кредитну заявку на розгляд. Зазвичай розгляд заявки походить від 10 хвилин до півгодини.

Підписання кредитного договору

Підписання відбувається в онлайн режимі. Після того як ваш кредит схвалений, і ви отримали відповідне смс або лист по електронній пошті, можете переходити до прочитання кредитного договору. Чи обов’язково його читати, особливо якщо берете кредит не в перший раз? Звісно, ​​обов’язково! Ви повинні чітко розуміти, на які умови кредитування погоджуєтеся.

Тільки уважно перечитавши документ, ви переходите до його підписання. Воно також відбувається в онлайн режимі. Зазвичай для підписання на ваш телефон приходить смс з ідентифікатором, значення якого необхідно ввести в спеціальне після. Після цього ваша угода буде укладена.

До моменту підписання кредитного договору ви ще можете відмовитися від угоди, якщо ж це сталося пізніше, швидше за все вам доведеться віддавати відсотки, що набігли. Як мінімум, нараховані за один день, а як максимум – за весь обраний вами період кредитування. Враховуйте це.

Коли клієнтам можуть відмовити в кредиті

Іноді трапляються такі неприємні ситуації, коли ваша заявка виявляється не схваленої. Розглянемо найпоширеніші випадки відмови кредитних фірм:

Помилки в анкеті

Як не дивно, найпоширеніша причина для відмови – помилки або помилки в анкетних даних. Вирішується це непорозуміння досить просто, вам потрібно зателефонувати на гарячу лінію CLY, яка вказана на офіційному сайті компанії: +380 67 530 25 07. Поясніть операторам суть вашої проблеми, і вона буде вирішена з великою часткою ймовірності.

Невірні номера паспорта та коду ІПН

Це аналогічна проблема. Причому якщо ви помилитеся хоча б в одній цифрі паспорта, і особливо, ідентифікаційного коду, вас чекає відмова. Вказівка ​​коду ІПН важливий момент. По ньому перевіряється кредитна історія громадянина, і тому все МФО ставлять обов’язковою умовою вказівку його номера.

Ви не вказали свою зарплату або перебільшили її розмір

Алгоритм швидко виявляє невідповідності. І тому неповна інформація або навмисне її спотворення може привести до відмови.

Велике кредитне навантаження

Зіпсований рейтинг не так грає ролі як велика кредитне навантаження. Зазвичай МФО не приймають це до уваги, це більше політика банків. Однак якщо у вас 5 і більше відкритих кредитів, мікрофінансових фірма двічі подумає, перед тим як видати вам нову позику.

Навіть якщо ви отримали відмову, не сумуйте. Завжди є вихід. Ви можете спробувати щастя в іншій кредитній фірмі або подати заявку повторно через кілька тижнів. Що ж стосується відсотка схвалення позик, у CLY він досить високий – 85%. А це означає, що 8-9 чоловік з 10 отримають свій кредит.

Погашення мікропозики

Ми розібралися з оформленням мікропозики. А тепер давайте детально розглянемо, як можна його погашати. CLY передбачив для своїх клієнтів декілька способів погашення. Ви можете користуватися тим, який вам найбільше підходить.

Спосіб 1. Особистий кабінет

Погашення через особистий кабінет проводити не лише зручно, але і швидко. Переконайтеся, що на вказаній вами банківській карті є засоби і зайдіть у свій особистий кабінет. Для цього просто натисніть на слово “КАБІНЕТ”, яке знаходиться у верхній частині екрану. Реквізити вашої банківської карти вже вбиті в систему і вам залишилося тільки сплатити потрібну суму. Якщо ви сплатите тільки відсотки, то зможете оформити пролонгацію вашої позики. Для повного погашення вказуйте усю суму. Гроші перераховуються на рахунок МФО за пару хвилин.

Спосіб 2. Банківська каса

Погасити кредит ви можете в касі будь-якого банку України.

Реквізити для погашення наступні:

ООО “ЗАЙМЕР”
Код: 42146903
Адрес: 04071, г. Киев, Подольский район, ул. Ярославская, л. 5/2В.

р/с UA203007110000026502052600337

МФО 300711

Що треба знати про банківське погашення? Вам необхідно знати правильне найменування МФО і його розрахунковий рахунок. Банк знімає комісію за перерахування грошових коштів, а гроші можуть йти на рахунок від 1 до 3 банківських днів. Тому плануючи закрити кредит, здійснюйте погашення через касу заздалегідь.

Спосіб 3. Через систему Приват 24

Вам також треба знати банківські реквізити CLY і враховувати, що перерахування грошових коштів може йти із запізненням на пару робочих днів.

Продовження терміну кредитного договору

Якщо ви не встигаєте повернути гроші в строк, найкращим варіантом для вас стане пролонгація вашого позики. Для цього вам потрібно просто оплатити відсотки, що набігли в своєму особистому кабінеті. Максимальний термін дії кредитного договору – 30 днів, за допомогою пролонгації ви можете продовжувати його до того моменту, поки не назбираєте достатньо коштів, щоб погасити тіло кредиту. Незважаючи на небезпеку загратися в пролонгації і переплатити за кредитом, цей спосіб допоможе вам не увійти в прострочення, уникнути штрафу і пені і не дасть зіпсувати вашу кредитну історію.

Що буде, якщо не платити за кредитними зобов’язаннями

Ви повинні знати про ризики, які виникають при невиплаті вашого кредиту:

 1. Нарахування штрафу та пені
 2. Виснажливі дзвінки боржнику – представники кредитної фірми будуть дзвонити вам, і вимагати сплати вашого боргу.
 3. Передача інформації про ваш кредит в УБКІ – це зіпсує ваш кредитний рейтинг і ускладнити оформлення онлайн позики в майбутньому.
 4. Стягнення заборгованості в судовому порядку – виросла заборгованість можуть передати до суду, і крім витрат по кредиту ви зобов’язані будете сплатити ще й судові витрати.
 5. Передача вашого боргу колекторам – на вас і членів вашої сім’ї буде надано таке моральний тиск, що ви змушені будете повернути свій борг.

Контактна інформація CLY

Офіційний сайт мікрофінансової організації: cly.com.ua.

Адреса електронної пошти: info@cly.com.ua.

Телефон служби підтримки: +380 67 530 25 07.

Графік роботи з 8.00 до 20.00 в будні дні (з понеділка по п’ятницю).

Наземних офісів у компанії немає, видача фінансових кредитів відбувається тільки через мережу інтернет. Адреса ТОВ «Займер» в Україні: 04071, г. Киев, ул. Ярославська 5 \ 2В.

Якщо ви хочете відправити скаргу або претензію за вказаною юридичною адресою, вам краще оформляти їх рекомендованим листом. Якщо ви хочете відправити електронний лист, радимо в темі повідомлення коротко викласти суть своєї проблеми, наприклад, пролонгація, проблеми з погашенням, помилки в анкеті. Тоді у вас більше шансів, що лист буде розглянуто найближчим часом.

Якщо відповідь кредитної компанії потрібно вам терміново, найкраще буде зателефонувати на гарячу лінію по вказаному телефону: +380 67 530 25 07. Оператор на лінії вислухає вас і дасть відповідь на хвилююче вас питання. Тільки не забувайте, що у вихідні дні та у нічний час гаряча лінія не працює.

Відгуки клієнтів

Якщо у вас є відгуки про роботу компанії CLY, залишайте їх на нашому сервісі! Давайте зробимо сферу кредитування краще разом.

Оновлено:
27.06.2024 в 20:16

Загальна оцінка компанії