Блог колектора Задати питання

Zecredit — заявка на кредит на офіційному сайті

Zecredit — заявка на кредит на офіційному сайті

Імовірність схвалення

98%

Отримати гроші

Мікрофінансовий сервіс Zecredit, що надає дистанційні послуги з видачі мікропозик, почав свою діяльність в жовтні 2018 року. Компанія відрізняється лояльним відношенням до клієнтів, невисокими ставками і швидким оформленням через веб-ресурс.

Сума до:7 000 грн.
Ставка:0%
Термін:До 30 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума1000-7000 грн
Термін1-30 днів
Ставка в день0%
Переплата від0,01 грн
Вік18-65 років
ДокументиПаспорт та ІПН
Швидкість розгляду заявкиДо 5 хвилин
Швидкість виплатиДо 10 хвилин
ІдентифікаціяВерифікація карти
Графік роботиЦілодобово, 7 днів в тиждень
 • Перший кредит під 0%
 • Заявка розглядається 5 хвилин
 • Гроші на мапі через 5-10 хвилин
 • Без довідок про доходи
 • Вік позичальника 18-65 років
 • Тільки Паспорт та ІПН
 • Кредит в день звернення

Свідоцтво про реєстрацію: ФК №1107 от 03.10.2018

У огляді ми детально розповімо про те, на яких умовах Zecredit надає кредити українцям, а також опишемо реєстрацію особистого кабінету і ознайомимо Вас з основними документами кредитного сервісу. Окрім цього, Ви дізнаєтеся, як правильно подати заявку, щоб не отримати відмову.

Зе Кредит оформление кредита

Переваги та недоліки кредиту в Zecredit

Розповісти про переваги і недоліки сервісу Zecredit можуть відгуки реальних позичальників. Тому ми проаналізували їх з різних ресурсів і пропонуємо Вам ознайомитися з плюсами і мінусами мікрофінансової організації.

До переваг можна віднести:

 • просте оформлення;
 • не потрібні довідки про доходи, поручительство і заставу;
 • швидке прийняття рішення протягом 5 хвилин;
 • цілодобова робота;
 • немає прихованих умов, страховок і ставок;
 • кілька варіантів погашення кредиту;
 • є можливість продовжити договір або оформити рефінансування;
 • першим клієнтам кредит під 0,01%.

До недоліків можна віднести:

 • великі штрафи при простроченнях;
 • при несвоєчасному погашенні боргу пільгова ставка анулюється і за весь період нараховуються повні відсотки.

Вимоги до позичальника

Для того щоб подати заявку на отримання кредиту, необхідно ознайомитися з вимогами до позичальника. Ви повинні підходити за всіма пунктами:

 • громадянство України;
 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність ІПН, паспорта;
 • надати контактну інформацію, тобто номер стільникового, реєстрацію та адреса фактичного проживання, а також електронну пошту.

Крім цього, у Вас повинна бути карта будь-якого українського банку, на яку в разі схвалення буде перерахований позику.

Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
Увага! Довідку про доходи або будь-який інший документ, що підтверджує Ваше працевлаштування, не потрібно. Ця інформація вноситься в анкету з Ваших слів.

Мікропозик видається на наступних умовах:

 1. При первинному зверненні максимальна сума не може перевищувати 7000 грн.
 2. При наступних подачах заявки ліміт збільшується до 7000 грн. і тільки при відсутності прострочених платежів і повного повернення боргових зобов’язань.
 3. Новим клієнтам мікрофінансових організація Zecredit надає позики під 0,01% на добу.
 4. Термін договору не може перевищувати 30 днів, але при необхідності його можна продовжити на особливих умовах.

Як оформити кредит онлайн в Zecredit?

Якщо Ви новий клієнт компанії Zecredit, то при оформленні онлайн-кредиту Вам потрібно створити особистий кабінет. В подальшому в ньому можна уточнювати інформацію за договором, проводити оплату і багато іншого.

На головній сторінці мікрофінансового сервісу в калькуляторі за допомогою бігунків визначите суму позики і термін віддачі. Внизу відобразиться дата закінчення договору, відсотки в добу і повний розрахунок.

Расположение кредитного калькулятора на главной странице Zecredit

Перейдіть по кнопці “Отримати кредит” і на сторінці, заповніть невелику анкету вказавши:

 1. Номер мобільного для підтвердження особи.
 2. Пароль від майбутнього особистого кабінету.
 3. Продублювати секретний код.

Внесение информации для регистрации личного кабинета

Спливе вікно, в якому потрібно повторити код, отриманий в СМС-повідомленні, а також ознайомитися з Правилами надання кредиту і Обробкою особистої інформації. Після закінчення поставте знак галочки в злагоді.

Пример окна для введения короткого кода

На цьому завершується етап реєстрації особистого кабінету і надалі у Вас відкривається анкета позичальника. У ній потрібно вказати наступні дані про себе:

 1. Персональна інформація.
 2. Дані паспорта, номер ІПН та контакти.
 3. Відомості про роботодавця і рівні заробітної плати.
 4. Реєстрація місця проживання та фактична адреса проживання.
 5. Соціальний статус, наявність утриманців і отриману освіту.

На завершення потрібно вказати реквізити банківської картки. Пам’ятайте, що на ній повинно зберігатися не менше 1 гривень, які на час перевірки особи будуть недоступні для використання. Потім, протягом доби вони розблоковуються.

Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
У статті 9 Закону України “Про споживче кредитування” сказано, що позичальникові надається повна інформація про кредит до укладення договору і він усвідомлено і самостійно вивчає її. А в ст. 12 можна ознайомиться зі списком пунктів, обов’язкових для внесення в документ.

Причини відмови

Мікрофінансових компанія Zecredit рідко відмовляє у видачі позик. Але невеликий відсоток все ж існує. Причинами такого рішення можуть стати:

 1. Невірні дані в заявці. Тому перевіряйте її заповнення перед відправкою на наявність помилок, помилок і вносите тільки достовірну інформацію про себе.
 2. У клієнта є великі прострочення по діючому кредиту. Компанія Zecredit має доступ до бази кредитних історій і перевіряє кожного позичальника.
 3. В анкеті Ви вказали прізвище, ім’я, по батькові, ким виданий паспорт не українською мовою. Це дуже важливо, тому що за відомостями робиться запит в офіційні джерела, де інформація зберігається на національній мові. Розбіжності будуть розцінюватися як шахрайство.
 4. Ви вже оформили мікропозик в Zecredit, але не закрили його і подаєте ще одну заявку. За правилами сервісу у позичальника може бути тільки один діючий займ в даній організації.

Що робити, якщо заявка не схвалена?

Якщо мікрофінансова компанія не схвалила Вашу заявку, то спершу треба зрозуміти причини відмови. Перевірте анкету на наявність помилок і друкарських помилок. Ви також можете спробувати уточнити інформацію у операторів Гарячої лінії. Але вони на законних підставах мають право відмовити в розголошуванні.

Важливо! Повторну заявку можна подавати після закінчення 30 днів. Тому краще перевірте усі дані, що вносяться, щоб не отримати відмову.

Як погасити кредит в Zecredit?

Своєчасне погашення кредиту перед мікрофінансовим сервісом Zecredit охарактеризує Вас як надійного клієнта і дозволить підвищити ліміт. Внести оплату за допомогою таких дій:

 1. В особистому кабінеті за номером банківської карти.
 2. У терміналах і банкоматах ПриватБанку за реквізитами. Обов’язково заберіть чек, який підтверджує Ваші дії, щоб в спірній ситуації Ви могли довести перерахування грошей на користь кредитора.
 3. У касах українських банків за реквізитами, а також вказавши ПІБ платника, його номер ІПН та договір, щоб мікрофінансових організація могла ідентифікувати Ваш платіж.
Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
Довідка! Пам’ятайте, що день оплати у банківських організаціях і мікрофінансових сервісах вважається не день проведення платежу, а дата надходження грошей на рахунок. При використанні банкоматів і кас комерційних організацій зарахування може проходити до 3 робочих днів.

Реквізити Zecredit

При оплаті боргових зобов’язань через сторонні ресурси Вам знадобляться реквізити Zecredit:

  • Наименование: ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ІНВЕСТРУМ»
  • ЕГРПОУ 42201361
  • р/р UA563218420000026505053000064
  • в АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
  • МФО 321842

Важливо! Ви можете достроково погасити мікропозику без штрафів і комісій. При цьому Ви виплатите менше відсотків, ніж за повний термін договору, що ще і вигідно.

Що буде, якщо не виплатити борг в Zecredit?

Якщо Ви пропустіть виплату боргу і вийдете на прострочення, то мікрофінансових організація Zecredit вправі застосувати такі санкції відносно боржника:

 1. Після закінчення 2 тижнів від крайньої дати оплати боргових зобов’язань компанія передає негативну інформацію до реєстру банку кредитних історій. Це тягне зниження рейтингу позичальника і складності в оформленні наступних кредитних договорів.
 2. Якщо протягом 30 днів він не погашає борги, то організація може направити позов до суду з вимогою стягнути боргові зобов’язання або продати борг колекторському агентству.
 3. З першого дня прострочення нараховуються підвищені відсотки і штрафи, що значно збільшує суму зобов’язань. Уточнити цю інформацію можна в кредитному договорі або зателефонувавши за Гарячої лінії.
Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
Довідка! У статті 19 Закону України “про споживче кредитування” вказаний порядок погашення боргових зобов’язань при неповному внесенні суми.

Продовження кредитного договору

Якщо у Вас виникли фінансові труднощі, то заздалегідь повідомте про це компанію Zecredit. Вам буде запропоновано оформлення продовження договору. Для цього потрібно виплатити всі нараховані на дату оплати відсотки.

Є також можливість оформити реструктуризацію. Але мікрофінансових організація піде на це тільки в крайньому випадку, коли у клієнта безвихідна ситуація, яку він може документально підтвердити. Наприклад, до таких відноситься скорочення на роботі.

Промокоди Zecredit

Промокодом дозволяють знижувати відсоток за позиками, але в мікрофінансової організації поки немає подібних акцій. Можливо, що вони з’являться найближчим часом. Але на офіційній сторінці періодично з’являється інформація по розіграшах, за умовами яких клієнти можуть отримати цінні призи. Дізнатися актуальну інформацію можна на веб-ресурсі Zecredit.

Гаряча лінія Zecredit

Оператори Гарячої лінії готові надати повну інформацію щодо умов видачі позики і вимогам до позичальників. Але, крім цього, Ви можете отримати консультацію з наступних питань:

 • правила продовження договору;
 • залишок боргу і нараховані відсотки на поточну дату;
 • умови по рефінансуванню;
 • зміна персональних даних в особистому кабінеті;
 • звернення і скарги на дії співробітників.

Для отримання консультації Ви можете зателефонувати за номером Гарячої лінії + 38-044-333-83-85. Режим роботи:

 • Пн.-пт .: з 8:00 до 20:00;
 • Сб.-Нд .: з 10:00 до 20:00.

Якщо Вам необхідно відправити скани документів або офіційний запит, то можна це зробити через електронну пошту. Використовуйте адресу компанії ЗеКредіт: info@zecredit.com.ua. Для того щоб Ваш лист швидше розглянув співробітник і відповів на нього, в темі вкажіть коротко причину звернення.

Чи є у Зе Кредит сторінки в соціальних мережах?

Сервіс кредитування Zecredit відкрився в жовтні 2018 року. Власної сторінки в соціальних мережах у нього поки ще немає, але можливо, що незабаром вона з’явиться. Таким чином, Ви зможете оперативно отримувати інформацію про акції та направляти звернення через чат.

Як проїхати?

Не завжди звернення на Гарячу лінію можуть допомогти у вирішенні складних питань, тому клієнти бажають особисто відвідати офіс мікрофінансової організації або направити на її адресу рекомендований лист Поштою України. У компанії ЗеКредіт немає наземних відділень, так як всі послуги надаються виключно в дистанційному режимі.

Але у мікрофінансового сервісу є юридична адреса, на який приймаються всі звернення, претензії та інша документація: 04071 Україна, місто Київ, вул. Ярославська, 6.

Документи

Перед подачею заявки ми рекомендуємо ознайомитися з документами мікрофінансового установи. У компанії “ЗеКредіт” є Свідоцтво, видане в жовтні 2018 Нацкомісією України:

Скан Свидетельства микрофинансового сервиса Zecredit

Додатково Ви можете заздалегідь дізнатися про Правилах видачі мікропозик, ознайомиться з текстом договору, згодою на обробку даних та іншою інформацією на офіційному ресурсі ЗеКредіт.

Відгуки про кредит в компанії ЗеКредіт

Мікрофінансовий сервіс Zecredit на ринку трохи більше року, але вже тисячі клієнтів скористалися його послугами і оформили мікропозики. Але загальне уявлення про співпрацю з фінансовою установою можуть дати тільки реальні відгуки позичальників. Тому розглянемо кілька з них.

Наприклад, Іван розповідає, що сервіс ЗеКредіт працює стабільно і відсоток схвалення тут високий. Чоловік раніше кредитувався в інших компаніях, тому порівнює мікрофінансові організації. Він зазначив, що Zecredit видає гроші без відсотків громадянам, що звернулися вперше, а якщо Вам відмовили у великих сервісах, то тут практично однозначно можна отримати схвалення.

Положительный отзыв о сервисе Зе Кредит

У Лілії сталася неприємна ситуація – на її ім’я шахраї узяли кредит. Помилка жінки була в тому, що вона сама продиктувала їм код із СМС-повідомлення і вийшло, що дала доступ до особистого кабінету. У нім вони змінили реквізити банківської карти і отримали кредит. У відгуку жінка говорить, що частково вона сама винна, але чому компанія видала позику на карту, що не належить позичальникові.

Отзыв клиента о мошенничестве

Оксана взагалі не брала мікропозики в Zecredit, але впродовж місяця їй постійно дзвонить автовідповідач і вимагає повернути борг. Як виявилося, хтось дав її номер в якості контактного, а мікрофінансова організація не повірила його. Жінці постійно обіцяють зняти її номер з дозвону, але так і не роблять цього. Блокування від спаму теж не допомагає, оскільки дзвонять з різних номерів.

Отзыв возмущенного клиента о ZeCredit

Як видно з огляду, оформити мікропозику в ЗеКредит нескладно. Для цього треба відповідати вимогам до позичальників, коректно заповнити заявку і дочекатися схвалення. Мікрофінансова компанія надає кредити тим, що практично усім, що бажають, оскільки довідку про доходи не потрібно. А гроші перераховуються цілодобово впродовж 5 хвилин після отримання позитивної відповіді.

Якщо Ви вже оформляли позику в мікрофінансовій компанії Zecredit, то ми просимо поділитися своїм досвідом і детально розповісти про позитивні і негативні сторони співпраці. Ваш відгук допоможе іншим користувачам оцінити якість сервісу і скласти повне уявлення про послуги організації.

Оновлено:
20.04.2021 в 10:38

Загальна оцінка компанії