Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в МегаГрошi

08.10.2019 в 10:13

Український онлайн-сервіс МегаГрошi надає позики на короткі терміни по всій території країни через веб-ресурс. Оформлення, видача кредиту і його погашення проходить в особистому кабінеті позичальника. Реальне уявлення про якість послуг можуть дати тільки відгуки клієнтів.

В огляді ми проаналізували декілька сайтів з позитивними і негативними відгуками про роботу МегаГрошi і склали на їх основі характеристику компанії.

У мікрофінансової організації МегаГрошi є свій сайт на Фейсбуці, де можна побачити не тільки новини компанії, а й відгуки її клієнтів. Крім простих коментарів, на зразок “Дякую. Сервіс зручний і все сподобалося. “, Є і негативні. В основному люди скаржаться на процедуру прикріплення фото з паспортом і листком з написом “МегаГрошi”.

Наприклад, Дарина Дзюба розповідає, що гроші потрібні були терміново на проведення лікування. Жінка заповнила анкету і відправила скани довідки про доходи і зробила фото з листком, де написано назву організації. Але їй передзвонив менеджер і повідомив, що не видно другу руку. Клієнт зробив нове фото і відправив заявку повторно. На цей раз не влаштувало те, що руку видно не всю. Дарині ця ситуація здалася принизливої ​​і вона сама відмовилася від кредиту.

Отзыв от клиента которого вовсе не утроило отношение сотрудников

На сайті можна побачити коментарі фахівця МегаГрошi з приводу численних скарг клієнтів на вимогу прикріпити фото з листком паперу в руках, де говориться, що найближчим часом компанія планує скасувати процедуру оформлення позик і виключити дану процедуру.

Інший клієнт МегаГрошi під ім’ям Valeriy Yaremchuk каже, що у компанії немає ні промокодом, ні акцій. А також чоловік стверджує, що всі позитивні відгуки на сайті мікрофінансової організації написані на замовлення.

Тут варто відзначити, що в даний час новим клієнтам видається позика під 0,01% при сумі не більше 3 000 гривень. А також про діючі акції можна дізнатися в спеціальному розділі на офіційному ресурсі організації.

Клиент жалуется на поддельные отзывы со стороны компании МегаГроши

На іншому сайті можна знайти тільки позитивні відгуки про роботу сервісу МегаГрошi. Наприклад, користувач Анатолій розповів, що терміново потрібні були гроші на проведення операції синові. Велику суму вдалося зібрати родичами, але не вистачало ще кілька тисяч гривень.

Сім’я проаналізувала умови банків і мікрофінансової організації МегаГрошi і прийняла рішення кредитуватися саме тут. На той момент влаштували умови повернення кредиту. Анатолій дякує компанії за оперативність і чесність.

Положительный отзыв

На іншому ресурсі загальна оцінка користувачів склала 4,5 бала з допустимих 5,0.

Наприклад, Катя каже, що сильно витратилася, перебуваючи у відпустці, і потрібно було ще на щось жити 2 тижні. Звернулася в МегаГрошi і отримала 2 000 гривень. Через два тижні віддала 2 003 грн. Оформлення швидке, а переплата незначна.

Человек доволен услугами которые предоставляет компания

На цьому ж ресурсі можна знову побачити невдоволення клієнтів процедурою перевірки особистості. Наприклад, Тетяна є постійним клієнтом мікрофінансової організації МегаГрошi і оформляла тут кредит тричі. Кожен раз їй доводилося прикріплювати до заявки фото з листком паперу, де написано найменування компанії.

Для більшості позичальників це не тільки проблематично, але і образливо. Особливо коли клієнт брав вже тут кредит і достроково погасив.

Жалоба клиенты касательно процедуры подтверждения личности

Інший користувач, охочий залишитися невідомим, залишив негативний відгук про зарахування грошей при погашенні кредиту. За договором з МегаГрошi крайня дата 1 січня 2019 року. У зв’язку з тим, що банки не працюють у свята чоловік вирішив оплатити позику напередодні. Але гроші надійшли на рахунок тільки 3 числа і через це утворився борг в 770 грн.

Чоловікові почали дзвонити з компанії МегаГрошi і вимагати повернути нараховані відсотки. Клієнт незадоволений таким станом і каже, що у нього квитанція від 31.12.2018 р

Тут варто зазначити, що за договором датою погашення боргових зобов’язань вважається не дата платіжного документа, а надходження грошей на рахунок одержувача. При оплаті через касу банку, термінали і банкомати фінанси можуть зараховуватися протягом 3 робочих днів. У даній ситуації був передсвятковий день і клієнту варто оплатити борг 29 грудня. В цьому випадку у нього не утворилася б прострочення.

Клиент описывает достоинства и недостатки компании

Як видно з огляду, в більшості позичальники МегаГрошi незадоволені процедурою підтвердження особи. Мабуть, негативних звернень в компанії стало занадто багато і в даний час приймається рішення про скасування подачі заявки на кредит.

До позитивних моментів співпраці багато віднесли:

  1. Цілодобову роботу сервісу.
  2. Швидке прийняття рішення за заявками.
  3. Можливість проведення реструктуризації договору і продовження його термінів.
  4. Мінімальний пакет документів для подачі анкети.

Якщо Ви вже стали клієнтом мікрофінансової організації МегаГрошi, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про позитивні і негативні сторони сервісу. Ваша думка дуже важлива для інших користувачів, так як на його основі вони зможуть скласти реальне уявлення про якість послуг.

Оновлено:
11.04.2021 в 21:41
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...