Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в компанії Forza (Форза)

21.08.2019 в 13:19

Небанківська організація Forza була заснована в Києві в 2018 році. Основний вид діяльності пов’язаний з видачею грошей під відсотки по системі “до зарплати”. Отримати позику може кожен громадянин України віком від 18 до 70 років. Для цього потрібно виконати вхід до особистого кабінету на сайті компанії і заповнити персональну анкету.

В огляді ми розглянемо як позитивні, так і негативні відгуки клієнтів Forza Credit. А також складемо рейтинг переваг та недоліків сервісу на основі думки його клієнтів.

На одному з сайтів представлені в основному позитивні відгуки, тому загальна оцінка мікрофінансової організації Форза Кредит становить 3,7 з 5,0.

Користувач під ніком Фері каже, що компанія в цілому нормальна і довіряти можна, так як оформлення швидке, гроші надходять на карту відразу після схвалення. Єдино чоловікові не сподобалося те, що при першому зверненні оформив кредит практично без відсотків, а при повторному – з більшою ставкою. Тому він говорить, що договір читати потрібно уважно, щоб не потрапити на велику переплату.

Отзыв-предупреждение о компании Форза Кредит

Варто зазначити, що більша частина мікрофінансових організацій України для залучення нових клієнтів встановлюють для них щоденну ставку 0,01%. Але, при наступних зверненнях діятиме стандартний відсоток. При цьому клієнт отримує привілей у вигляді значного підвищення лімітів.

Інший користувач під ніком Saha зазначив ті ж достоїнства сервісу, що і попередній: швидке оформлення, видача позики на карту і зручні відсотки. Але також говорить і про такі переваги, як підвищення лімітів с 2 000 до 10 000 гривень і цілодобову роботу фінустанови Форза.

Пользователь рекомендует комп анию Форза Кредит к сотрудничеству

Велика частина негативних відгуків про компанію Форза Кредит пов’язано з нав’язуванням послуги страхування. Наприклад, користувач Юлiя говорить, що при складанні анкети позичальника не прибрали галочки в пунктах “Надання юридичної консультації і надання страховки”. В результаті їй нарахували 150 грн плюсом до кредиту. Жінка зателефонувала на Гарячу лінію Форза і попросила прокоментувати цей факт і пояснити, як вона встигла отримати консультацію фахівця, якщо оформляла заявку самостійно і без сторонньої допомоги. На що менеджер просто кинув трубку. Юлія вважає дану послугу нав’язаної, що суперечить законодавству.

Отзыв-предупреждение о лишних услугах от клиентки Форза Кредит

На іншому сайті в основному негативні відгуки про співпрацю з мікрофінансової організацією ФОРЗА.

Наприклад, споживачі скаржаться на складності при заповненні заявок, підвищених щоденних ставках, хоча був використаний промокод і невідповідність реклами та дійсних умов договору.

Недовольные отзывы клиентов Форза Кредит

На іншому ресурсі представлені тільки позитивні відгуки клієнтів Форза Кредит. Наприклад, Олена каже, що сервіс їй дуже сподобався прозорими умовами договору, невисокими відсотками і можливістю отримати фінансову допомогу в будь-який час.

Постоянная клиентка Форза Кредит довольна услугами и обращается при необходимости

Користувач Павло задоволений мікрофінансової організацією Форза Кредит за швидкий розгляд заявок і видачу грошей на карту протягом 15 хвилин. Користується даним сервісом чоловік вже не перший раз, так як тут невисокі відсотки, що дозволяє не переплачувати при поверненні боргу.

Положительный отзыв порядочного постоянного клиента

Як видно з огляду, більшість споживачів оцінюють якість послуг мікрофінансової організації Форза Кредит як “добре”. До позитивних якостей вони віднесли наступні пункти:

  • прозорі умови договору;
  • швидке прийняття рішення і видачу грошей;
  • практично нульовий відсоток для перших клієнтів;
  • цілодобова робота сервісу.

З негативних моментів клієнти Форза Кредит відзначили наступні пункти:

  • високі відсотки при повторному зверненні;
  • нав’язування послуг страхування і юридичної консультації;
  • в деяких випадках не спрацьовує промокод і клієнт дізнається про повну нарахуванні за відсотками тільки після видачі грошей.

Якщо Ви вже користувалися послугами Форза Кредит, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими клієнтами і розповісти про переваги і недоліки сервісу. Ваша думка дозволить реально оцінити якість надаваних фінансових послуг компанією.

Оновлено:
14.04.2021 в 21:00
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...