Блог колектора Задати питання

Відгуки про компанію Credit Cash (Кредит Кеш)

26.08.2019 в 09:58

Онлайн-сервіс CreditCasch діє на ринку України з 2011 року. Саме в цей час була отримана перша ліцензія від банку-партнера АТ “Альфа-Банк”. Компанія не займається видачею кредитів, а виступає в якості партнера для пошуку найбільш вигідного фінансового пропозиції для потенційного позичальника. При цьому послуги для громадян України надаються на безоплатній основі.

Для складання найбільш повного уявлення про діяльність компанії CreditCasch найкраще звернутися до відгуків клієнтів і розглянути як позитивні, так і негативні коментарі.

Незважаючи на те що компанія на ринку представлена ​​досить давно, знайти навіть на самих популярних ресурсах відгуки про її діяльності не вдалося. Мабуть, це пов’язано з тим, що кредит видається банком-партнером і позичальники вважають за краще давати оцінку діяльності саме комерційної організації, а не пошукового сервісу.

Тому ми просимо Вас поділитися своєю думкою про якість послуг українського онлайн-ресурсу CreditCasch і розповісти про його позитивні і негативні сторони. Ваша думка дозволить іншим користувачам скласти найбільш повне уявлення про компанію та її діяльність.

Оновлено:
12.04.2021 в 09:08
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...