Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в компанії Кредит 365

21.08.2019 в 12:47

Мікрофінансових організація Кредіт365 розпочала свою діяльність в 2013 році. Компанія займається наданням позик українцям через веб-ресурс. Для оформлення позики необхідно пройти реєстрацію особистого кабінету і заповнити анкету з персональними відомостями.

Для того щоб дізнатися про переваги та недоліки сервісу, розглянемо відгуки клієнтів Кредіт365 на різних ресурсах.

На одному з ресурсів представлена ​​велика кількість позитивних відгуків. Користувачі відзначають наступні плюси компанії:

  1. лояльне ставлення до клієнтів;
  2. швидке прийняття рішень за заявками;
  3. низький відсоток особливо на коротких термінах кредитування;
  4. можливість пролонгувати договір;
  5. немає нав’язливих дзвінків з перевірками, внесеної інформації клієнтом.

Надія Лебедєва дуже задоволена сервісом Кредіт365, так як заявка обробляється протягом 5 хвилин і гроші надходять на карту, що вкрай зручно, коли знаходишся у відрядженнях.

Положительный отзыв об удобном и быстром сервисе Кредит365

Бастрикін Олександр каже, що Кредіт365 найкраща організація, так як тут найнижчий відсоток за позиками. Особливо коли оформляти позику на короткий термін, то переплата не відчувається. На його відгук є коментар фахівця мікрофінансової організації, який говорить, що клієнти можуть оформляти позики і на тривалі періоди з вигідною ставкою.

Клиент рекомендует микрозайм с выгодным процентом в Кредит365

На сервісі є і негативні відгуки клієнтів. При цьому, на кожен з них відповів менеджер мікрофінансової організації, що говорить про високий рівень роботи клієнтської служби.

Наприклад, користувач, який побажав залишитися анонімним, каже, що якийсь родич бере позики в Кредіт365 і не повертає гроші. Менеджери фінансової установи телефонують їм з вимогою повернути борг за третю особу. При цьому розмова ведеться в некоректній формі. На даний відгук співробітник мікрофінансової організації дає пояснення, що робота зі стягненням простроченої заборгованості є відповідальною справою в компанії. Але хамство з боку співробітників неприйнятно. Тому менеджер просить громадянина написати звернення по закритій лінії, в якому вказати докладно всю ситуацію.

Недовольный отзыв клиента и ответ на него представителя компании Кредит365

Раніше, у компанії існувала сторінка у ВК, на якій клієнти могли залишати різного характеру відгуки. Зараз сайт не оновлюється, але з коментарями можна ознайомитися і навіть додати їх. Але тільки з 2017 року фахівці компанії Кредіт365 не коментують їх.

Наприклад, Сергій Лозовський каже, що сервіс “супер”. Така оцінка пов’язана з тим, що компанія швидко розглядає заявки і приймає рішення щодо видачі позики. Надходження грошей проходить на карту клієнта, що теж дуже зручно, так як немає необхідності стояти в чергах і подавати пакети документів. Єдино, що трохи засмутило чоловіка, так це те, що погашав борг він вночі, а інформація на сайті оновилася лише після обіду.

Заемщик доволен услугами компании Кредит365

З останніх відгуків, залишених в 2019 році, можна відзначити, написаний Мартою Вишиваною. Жінка каже, що сервісом користується більше 2 років і дуже задоволена якістю послуг. На оформлення йде дуже мало часу, що важливо для клієнтів, а гроші зараховуються моментально.

Клиентка отзывается положительно о компании Кредит365

Ще на одному ресурсі можна ознайомитися в основному з позитивними відгуками про співпрацю з мікрофінансової організацією Кредит 365. І тут клієнти задоволені сервісом, швидким прийомом заявок і видачею позик.

Наприклад, Юлія каже, що компанія працює якісно і швидко. Оформлення позики зайняло у неї близько 5 хвилин.

Клиентка советует пользоваться услугами Кредит365 в трудных ситуациях

А ось користувач під ніком Адрiй неодноразово звертався за позикою в Кредіт365. Сервіс чоловіка цілком влаштовує низькими процентними ставками, але позику йому видали не під обіцяні 0%, а за фіксованою ставкою.

Клиент пользуется услугами Кредит365 давно и доволен всем кроме ставки

Аналізуючи відгуки клієнтів фінансової установи Кредіт365 на різних ресурсах можна прийти до висновку, що компанія в цілому клієнтоорієнтована і лояльно ставиться до позичальників. Переважна більшість відгуків на всіх ресурсах носить позитивний характер. Багато хто говорить про швидкому розгляді заявок і низьких відсотках. Скарги надходять тільки від тих громадян, контакти яких були вказані в анкеті позичальника як додаткові. І їм дзвонили з Служби стягнення з вимогою повернути борг за третьої особи або передати йому інформацію про нараховані штрафи.

Якщо Ви вже зверталися в сервіс Кредіт365, то ми просимо поділитися своїм досвідом і детально розповісти про плюси і мінуси компанії. Ваш відгук може допомогти іншим користувачам скласти реальне уявлення про фінансову установу і якості його послуг.

Оновлено:
15.04.2021 в 22:48
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...