Блог колектора Задати питання

Швидко Гроші – як оформити онлайн кредит на карту

Швидко Гроші – як оформити онлайн кредит на карту

Імовірність схвалення

95%

Отримати гроші

Швидко Гроші - компанія, яка працює на ринку мікрокредитування України з 2012 року і має мережу з понад 200 відділень по всій Україні. Кредит можна оформити як онлайн, так і в відділенні, а отримати гроші - на карту або готівкою.

Сума до:30 000 грн.
Ставка:1.2%
Термін:До 70 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту Наличными
Сума1000-30000 грн
Термінвід 3 до 70 дней днів
Ставка в деньвід 1.2% до 2.0%
Переплата від12 грн
Вік18-60 років
ДокументиПаспорт, ІПН, наявність трудового доходу (для оформлення кредиту онлайн)
Швидкість розгляду заявки20 хвилин
Швидкість виплати30 хвилин
ІдентифікаціяПідтвердження телефону по СМС
Графік роботиЦілодобово
 • Оформлення 30 хвилин
 • Вік 18-60 років
 • Без підтвердження карти
 • Паспорт і код
 • З 18 років
 • Безробітним
 • Без довідок

Свідоцтво про реєстрацію: ІК №78 от 28.04.2011

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №438 от 28.02.2017

Швидко Гроші - як оформити онлайн кредит на карту

Зустрічаємо осінь з новою акцією “Разом до перемоги зі ШвидкоГроші!”

Тепле літо вже закінчується, але не потрібно сумувати!

Ми непереможні, ми сильні і щоб підбадьорити один одного та разом наблизити нашу перемогу, ШвидкоГроші запускає акцію “Разом до перемоги зі ШвидкоГроші!” Умови участі, як завжди, прості:

 • оформити кредит на суму від 2 000 грн. у відділенні або на сайті компанії ШвидкоГроші в період з 01.09.2023 по 30.11.2023 включно;
 • оплатити кредит своєчасно, не пізніше 15.12.2023, згідно умов договору. Без прострочення або дострокового погашення.

19.12.2023 буде обрано 27 Переможців серед усіх Учасників, які брали участь в Акції

Результати розіграшу ми повідомимо на сайті ШвидкоГроші в розділі “Новини”, на сторінках Facebook та Instagram. Розіграш відбудеться 03.12.2021.

Для оформлення договору позики можна звернутися в один з 200 офісів ШвідкоГрошi або пройти реєстрацію в особистому кабінеті на веб-ресурсі.

В огляді ми докладно розповімо про надавані послуги, вимоги до потенційних позичальників, а також розглянемо нюанси оформлення позики в ШвідкоГрошi.

Переваги та недоліки кредиту в Швидко Гроші

Особливість надання послуг мікрокредітной організаціями полягає в тому, що вони видають позики на невеликі суми і недовгий термін. Завдяки цьому можна, наприклад, перехопити грошей до зарплати і не звертатися до своїх родичів і друзям за допомогою.

Мікрофінансових організація ШвідкоГрошi займається кредитуванням населення України вже більше 7 років. За цей час в інтернеті накопичилося достатньо відгуків від її клієнтів, на підставі яких можна зробити висновки про співпрацю з даною компанією.

З позитивних моментів можна виділити наступні пункти:

 1. Оформлення позики займає мінімум часу, тоді як в банку буде потрібно очікувати рішення по заявці від доби до декількох днів. У разі звернення до ШвідкоГрошi можна отримати невелику суму, але протягом 20 хвилин.
 2. Мінімальний пакет документів для подачі заявки, де потрібно паспорт і ІПН. При цьому не потрібно доводити кредитору свої доходи і офіційне працевлаштування. Досить в анкеті вказати суму грошей, яку Ви щомісяця отримуєте з оренди житла, при неофіційному працевлаштуванні, з відсотків від вкладів та інше.
 3. Подати анкету можна в одному з відділень мікрофінансової організації або через онлайн-ресурс, який працює в цілодобовому режимі. Тому у клієнта завжди є вибір і можливість отримати позику в будь-який час доби і незалежно від вихідних і буднів.
  Прозорі умови договору кредитування, де прописані терміни, сума до повернення і щоденний відсоток до сплати. У
 4. ШвідкоГрошi клієнт завжди знає, скільки і коли йому необхідно повернути мікрофінансової організації.
 5. На відміну від інших мікрофінансових організацій, ШвідкоГрошi готова видати позику клієнтам з поганою кредитною історією. Але тут варто відзначити, що якщо у позичальника в іншій комерційній організації утворився борг і він не погашений вже кілька місяців, то, швидше за все, клієнта чекає відмова в отриманні позики.

Розглядаючи скарги громадян на мікрофінансову організацію, можна відзначити наступні мінуси:

 1. Високий відсоток кредитування. Відмітна риса мікрофінансових організацій в тому, що ставка встановлюється за кожен день користування грошима. У ШвідкоГрошi вона становить 1.2-2% в день.
 2. При первинному зверненні отримання готівки можливо тільки через офіс організації. В інших подібних компаніях передбачена процедура ідентифікації клієнта через веб-ресурс і видача грошей на банківську карту позичальника без відвідування відділення компанії.

Вимоги до позичальника

Перед зверненням за позикою в ШвідкоГрошi необхідно ознайомитися з вимогами, висунутими до потенційного клієнта:

 1. Вік від 18 до 60 років. При цьому оформити позику можуть студенти і пенсіонери. Для останніх головна умова – офіційне або неофіційне працевлаштування.
 2. Громадянство України.
 3. Наявність паспорта громадянина України та ідентифікаційного податкового номера (ІПН).

Як оформити кредит в Швидко Гроші

Існує кілька варіантів, якими можуть скористатися клієнти ШвідкоГрошi, щоб подати заявку на отримання позики:

 • звернутися особисто з документами в будь-яке відділення компанії;
 • пройти реєстрацію на веб-ресурсі.

У компанії встановлені ліміти до отримання грошей: від 1000 до 30 000 грн. При цьому максимальний термін становить 70 днів.

Розглянемо більш докладно кожен спосіб, щоб мати повне уявлення про процедуру оформлення позики.

В офісі

У ШвідкоГрошi є більше 200 відділень, які розташовані у всіх областях України. Графік роботи: в будні з 8:00 до 20:00, у вихідні з 10:00 до 19:00.

При зверненні необхідно мати при собі український паспорт і ІПН. Підійдіть до менеджера компанії і повідомте про своє бажання отримати кредит. Вам буде запропоновано заповнити анкету, в якій потрібно вказати такі відомості:

 • персональні дані;
 • серія і номер паспорта та ІПН;
 • адреси за пропискою і фактичного проживання;
 • Контактна інформація;
 • щомісячний дохід (можна неофіційний);
 • найменування компанії, в якій Ви працевлаштовані.

При виникненні труднощів фахівець офісу завжди допоможе і проконсультує з усіх питань. Після заповнення заявки необхідно повідомити необхідну суму і термін, за який Ви готові повернути кошти ШвідкоГрошi. Рішення по заявці приймається протягом 15-20 хвилин. Якщо менеджер повідомив Вам про схвалення, то отримати позику можна як готівкою, так і шляхом переказу за реквізитами банківської карти.

В особистому кабінеті

Реєстрація особистого кабінету на сайті ШвідкоГрошi дозволяє в подальшому клієнту відслідковувати історію кредитів і більш швидко оформляти заявки до отримання.

Для формування облікового запису увійдіть на сторінку мікрофінансової організації і в формі справа Завантажити та потрібний для отримання суму. Далі перейдіть по кнопці “Оформити кредит”.

Швидко Гроші - як оформити онлайн кредит на карту

На сторінці в першому рядку вкажіть своє повне ім’я, а в другій номер мобільного телефону.

Заполнение заявки на кредит

Відкриється анкета позичальника, в якій необхідно заповнити особисту інформацію:

 1. Прізвище та по батькові позичальника. Ім’я вже вписано в поле, так як Ви його вказали на попередньому етапі.
 2. Дата народження.
 3. Місто проживання.
 4. Серія, номер та дата видачі паспорта.
 5. Номер ІПН.

Ввод личных данных для заявки на кредит

Нижче розташований розділ “Контакти”. У ньому потрібно вписати адресу електронної пошти. Номер мобільного телефону буде вже заповнений, так як Ви його вказали на попередньому етапі.

Тут же ознайомтеся з умовами надання послуг від ШвідкоГрошi і поставте знак “галочка”, що підтверджує прочитання інформації та згоду з нею.

Контактные данные для обратной связи

На вказану в анкеті номер телефону прийде СМС з кодом. Його необхідно продублювати на наступному етапі. Зверніть увагу на те, що нижче представлена Ваша анкета. В останньому пункті йдеться, що при введенні короткого коду з СМС і натисканні на кнопку Підтвердити клієнт тим самим погоджується з умовами мікрофінансової організації і підписує договір.

Подтверждение данных с помощью кода

Текст угоди від ШвідкоГрошi:

Текст анкеты заемщика

На цьому реєстрація особистого кабінету і оформлення заявки закінчується. Найближчим часом Вам повинен зателефонувати менеджер з ШвідкоГрошi. Приготуйтеся відповісти на деякі уточнюючі питання. Після цього Вам повідомлять про рішення по заявці на кредит.

При первинній реєстрації в особистому кабінеті отримати гроші можна тільки в відділенні мікрофінансової організації. Але на випадок повторних запитів вже можна оформляти видачу на банківську карту клієнта.

Детальніше про те як оформити кредит в компанії Швидко Гроші дивіться в нашому відео.

Причини відмови в кредиті в Швидко Гроші

ШвідкоГрошi досить лояльно ставиться до клієнтів і дозволяє брати позику навіть тим, у кого не закрите кредит в банку, але на умови відсутності прострочень по платежах. Але існують деякі нюанси, що впливають на прийняття рішення фахівцями мікрофінансової організації. Тому розглянемо найпоширеніші причини відмови у видачі мікрозаёма:

 1. Наявність помилок, помилок або навмисне невірно введених відомостей в анкету позичальника. Перевірка проводиться за всіма наявними базами. Якщо інформація не буде збігатися, то фахівці відмовлять у видачі кредиту.
 2. Термін придатності банківської карти, на яку планувалося перерахування грошей, вже закінчився або закінчується через 3 місяці.
 3. Невідповідність позичальника вимогам компанії.
 4. Наявність неоплачених боргів в інших фінансових установах.
 5. Спроба отримати другий позику в ШвідкоГрошi при наявному непогашений кредит.

Що робити, якщо заявка не схвалена?

Логічно виникає питання: що робити, якщо менеджери ШвідкоГрошi не схвалили заявку? Якщо відмова пов’язана з некоректно внесеними відомостями, то потрібно зателефонувати на гарячу лінію за телефоном 0-800-50-10-20 і повідомити оператору про свою проблему. Можливо, Вам запропонують переписати заяву і повторно відправити його на розгляд.

Якщо питання пов’язане з наявними борговими зобов’язаннями перед іншим кредитором, то буде потрібно спершу погасити позику, а потім через кілька місяців спробувати направити заявку в ШвідкоГрошi.

Способи оплати в Швидко Гроші

Своєчасна оплата боргу дозволяє уникнути нарахування штрафних санкцій. Тому розглянемо всі варіанти проведення платежів на користь ШвідкоГрошi:

 • через будь-яке відділення мікрофінансової організації;
 • через касу банку за реквізитами договору;
 • через особистий кабінет шляхом переказу грошей з банківської карти.

Реквізити

Якщо Ви вирішили погасити кредит в ШвідкоГрошi через відділення банку, то буде потрібно в платіжному документі вказати повні реквізити мікрофінансової організації, персональні дані позичальника і номер договору.

ТОВ «Споживчий центр»

ЄДРПОУ 37356833

р / р 26002015327301 в ПАТ «Альфа-банк» у м. Києві

МФО 300346

Одержати більш детальну інформацію можна за телефоном служби підтримки: 0-800-50-10-20.

Бонуси і промокодом Швидко Гроші

Постійні клієнти ШвідкоГрошi можуть отримувати інформацію про акції шляхом розсилки листів на електронну пошту. Крім цього, компанія періодично проводить різні розіграші, завдяки яким можна отримати привілейовані умови кредитування.

Що робити, якщо допустив прострочення?

Якщо вчасно не повернути борг в ШвідкоГрошi і не скористатися послугою пролонгації договору, то з наступного дня прострочення кожен день ставка по кредиту буде збільшуватися на 2%. З цими умовами можна ознайомитися в договорі. У ньому ж зазначено, що організація має право перепродати борг колекторам або направити справу в суд з вимогою примусово стягнути заборгованість.

Продовження кредитного договору

У житті кожного з нас можуть наступити непередбачені ситуації і фінансові труднощі. Тому ШвідкоГрошi пропонує не затягувати виплату боргу або скористатися послугою пролонгації. У цьому випадку буде потрібно спершу виплатити всі відсотки.

Реструктуризація та рефінансування

У мікрофінансової організації ШвідкоГрошi немає послуги перекредитування. Але тут можна оформити позику при наявному позику в іншої фінансової установи. Таким чином громадяни можуть погашати борги в банках. Але варто розуміти, що велику суму і на тривалий термін отримати не вдасться, а також що відсотки за користування мікрозаёмом досить високі.

Документи Швидко гроші на здійснення кредитування

ШвідкоГрошi працює на фінансовому ринку офіційно і у компанії є Свідоцтво ІК№78, видане Національною комісією.

Свидетельство о регистрации

Як видно з огляду, отримати позику в ШвідкоГрошi нескладно. Можна звернутися до відділення компанії або оформити заявку онлайн. У другому випадку отримувати кредит новим клієнтам доведеться в офісі мікрокредітной організації, що не зовсім зручно, якщо гроші потрібні терміново.

Відмітна риса ШвідкоГрошi полягає в посиленні штрафних санкцій щодо боржників. Більшість мікрофінансових організацій України встановлює підвищений відсоток, а в даній компанії він щодня збільшується на 2%. Таким чином, боржники потрапляють в кабалу, з якої практично не вибратися.

Якщо Ви вже мали досвід отримання мікрокредиту в ШвідкоГрошi, то ми просимо поділитися своєю думкою і розповісти про позитивні і негативні сторони співпраці. Ваш коментар допоможе іншим користувачам скласти точне уявлення про послуги компанії, а керівництво ШвідкоГрошi, можливо, поліпшить сервіс.

Оновлено:
26.10.2023 в 17:00

Загальна оцінка компанії