Особистий кабінет Мега Гроші – вхід, реєстрація, можливості
Мікрофінансових організація Мега Гроші діє на території України, надаючи послуги з видачі позик через онлайн-ресурс. Особистий кабінет організації наділений всім необхідним функціоналом, які вигідно відрізняються відвідування наземного офісу. Новим клієнтам для подачі заявки необхідно спершу пройти реєстрацію і заповнити персональну анкету позичальника.
В огляді ми докладно розповімо про те, як зареєструвати особистий кабінет на сайті Мега Грошi, а також детально опишемо його можливості, щоб Ви зрозуміли його значимість.
Функції та можливості особистого кабінету
У зв’язку з тим, що сервіс МегаГроші не має наземних офісів обслуговування і послуги надаються виключно дистанційно, то особистий кабінет володіє всім необхідним клієнту функціоналом:
- Заповнення нових заявок на кредит без зазначення персональних даних. Вони беруться з первинної анкети, яку клієнт заповнює при реєстрації аккаунта. Тому на повторний запит йде менше 5 хвилин.
- Інформація за чинним договором. Клієнт може переглядати відомості за нарахованими відсотками на поточний день, повну суму до погашення і крайній термін кредитування. Якщо вже утворилася прострочення, то також буде видно нараховані пені і штрафи.
- Проведення оплати за прикріпленою банківської карти. Спосіб вважається найбільш зручним, так як зарахування грошей відбувається моментально.
- Зміна персональних відомостей. Функція необхідна, якщо клієнт змінив особисті дані, контакти або поміняв банківську карту.
Реєстрація в кабінеті Мега Гроші
Створення облікового запису на онлайн-сервісі Мега Гроші проходить спільно з заповненням анкети позичальника. Для цього необхідно на головній сторінці сайту в онлайн-калькуляторі вибрати суму до отримання та термін кредитування.
Зверніть увагу, що знижки надаються тільки до суми в 3 000 гривень. Вказуючи великі ліміти при первинному зверненні, Ви ризикуєте отримати відмову або схвалення, але з більш низькою сумою.
Справа з’явиться розрахунок за договором, де відображається інформація за датою повернення позики, нарахованими відсотками за весь період, а також варіанти оплати при пролонгації.
Після переходу по кнопці “Продовжити” відкривається анкета, що складається з п’яти розділів:
- Особисті дані.
- Паспортні дані.
- Адреса і рід занять.
- Платіжні дані.
- Документи.
Всі їх потрібно заповнити повністю, без помилок і помилок. Зверніть увагу, що персональні відомості на сайті МегаГрошi вказуються тільки українською мовою, як в паспорті.
У першому блоці заповніть наступні поля:
- Прізвище, ім’я та по батькові.
- Номер ІПН.
- Контактна інформація.
- Визначити пароль від особистого кабінету і повторити його в рядку поруч.
Внизу потрібно ознайомитися з Правилами кредитування від мікрофінансової організації МегаГрошi, перейшовши за посиланням. Потім поставити в знак згоди “галочку” в тому ж рядку. А ось від розсилки можна відмовитися, щоб не засмічувати свою пошту.
На стільниковий телефон буде висланий одноразовий код. Продублюйте його в рядку, що з’явився, для підтвердження внесеної інформації і продовження реєстрації.
Після ідентифікації заповніть по порядку всі розділи анкети на МегаГрошi.
В “паспортних даних” зазначаються серія, номер і дата документа, а також прописується орган, що видав паспорт громадянина України.
У блоці “Адреса і рід занять” необхідно заповнити наступні поля:
- Повні реєстраційні дані. Якщо фактичне проживання відрізняється від прописки, то його також потрібно вказати повністю.
- Вид володіння майном.
- Термін проживання за даною адресою.
- Назва роботодавця навіть якщо Ви працюєте у нього неофіційно.
- Контакти відділу кадрів або керівника.
- Щомісячний дохід з урахуванням неофіційною його частини.
Розділ “Платіжні дані” необхідний для того, щоб прикріпити до особистого кабінету МегаГрошi банківську карту. На неї буде перерахований позику, а також в подальшому по ній можна проводити платежі в рахунок погашення боргу.
Внесіть номер карти, термін дії її терміну дії та короткий код на зворотному боці. На час перевірки, але не більше доби, на картковому рахунку заморожується до 2 гривень. Це необхідно для перевірки клієнта. Пізніше сума буде знову доступна до використання.
Вимоги до банківської карти:
- На ній вказано ім’я заявника.
- Позитивний баланс не менше 5 гривень.
- Випущена будь-яким українським банком.
На останньому етапі в розділі “Документи” система зажадає прикріпити скани паспорта з основною інформацією і пропискою.
Вхід в особистий кабінет Мега Гроші
Для авторизації використовуйте тільки офіційний сайт Мега Гроші, де для входу необхідно у верхньому рядку меню праворуч перейти по кнопці “Вхід”.
З’явиться вікно, в якому треба в полі логін вказати електронний ящик або номер ИНН, а в нижньому рядку – пароль, заданий при реєстрації.
Як відновити пароль?
Коли пароль від особистого кабінету Мега Гроші забутий або загублений, його можна відновити. Тому наново реєструватися на сайті не потрібно.
У формі входу в аккаунт внизу перейдіть за посиланням “Забули пароль?”.
На наступному етапі введіть логін і внизу виберіть варіант відправки одноразового коду : на електронну пошту або мобільний телефон.
Після авторизації встановіть в налаштуваннях особистого кабінету постійний пароль.
Служба підтримки
На сайті і в облікового запису клієнта Мега Гроші є вся необхідна інформація, але іноді громадянам потрібна допомога або консультація. З усіх питань, щодо роботи мікрофінансової організації, можна звертатися до фахівців Центру підтримки за номером: 0-800-30-12-12. Менеджери відповідають щодня незалежно від вихідних і святкових днів з 9:00 до 21:00.
Зверніть увагу, що дзвонити можна безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних пристроїв, що знаходяться в межах України.
Як видно з огляду, зареєструватися в мікрофінансової організації МегаГрошi не складно. Досить вказати всі основні відомості про себе. При цьому немає необхідності підтверджувати доходи, так як в анкеті вносяться відомості зі слів клієнта.
Якщо Ви вже користувалися послугами фінансової установи МегаГрошi, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти більш докладно про переваги і недоліки сервісу. Ваша думка дуже важлива для нас, так як на його основі ми можемо скласти рейтинг мікрофінансових компаній і оцінити якість їх послуг.
Оновлено: