Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Бистрозайм – вхід і реєстрація

29.07.2019 в 12:48

Одна з найбільших мікрокредітних організацій України – Бистрозайм була заснована в 2007 році. Компанія надає послуги з кредитування населення на короткі терміни по всій території країни. При цьому отримати позику можна як в наземному офісі, так і через онлайн-сервіс, який працює в цілодобовому режимі.

Відстежувати погашення свого кредиту і направляти нові заявки можна через особистий кабінет Бистрозайм. В огляді ми докладно розповімо про те, як пройти реєстрацію і опишемо функціонал облікового запису.

Функції та можливості особистого кабінету

Створення облікового запису дозволяє клієнтам Бистрозайм віддалено і в будь-який зручний час користуватися наступними сервісами:

 1. отримання інформації за своїм кредитом (залишок, термін погашення, нараховані відсотки або пені);
 2. оформляти нові заявки на отримання позики;
 3. оплачувати борг через банківську карту, прикріплену до особистого кабінету;
 4. отримувати консультації фахівців з різних фінансових питань.

Реєстрація в кабінеті Бистрозайм

Для отримання позики в мікрофінансової організації досить уявити фахівцям паспорт і ІПН. Додаткові довідки, що підтверджують доходи і офіційне працевлаштування, не потрібні.

Тому кожен новий клієнт повинен проходити реєстрацію на сайті Бистрозайм, яка одночасно створює особистий кабінет і оформляє заявку на кредит.

На головній сторінці праворуч виберіть суму до отримання та термін, за який Ви плануєте розрахуватися з організацією. При цьому максимальна сума грошей може становити 10 000 грн., А термін – не більше 30 днів. Нижче буде вказаний відсоток по кредиту. Якщо Вас зацікавила пропозиція, то перейдіть по кнопці “Оформити позику”, щоб створити особистий кабінет.

 

Страница с бонусами для оформления займа

На наступному етапі потрібно заповнити невелику анкету, де вказати такі відомості:

 1. вашу прізвище, ім’я та по батькові;
 2. номер телефону;
 3. дату народження;
 4. підлога;
 5. придумати пароль від особистого кабінету на бистрозайм;
 6. вказати адресу електронної пошти.

Заполнение формы для регистрации

Після цього на вказану адресу електронної пошти прийде лист від Бистрозайм, в якому потрібно перейти за посиланням, щоб підтвердити свої дії на сайті.

На наступному етапі потрібно вводити інформацію тільки українською мовою.

У формі внесіть дані свого паспорта і номер ІПН.

Ввод паспортных данных

Потім внести адресу за пропискою і фактичного проживання. Якщо ці відомості збігаються, то встановити “прапорець” над анкетою.

Заполнение адресов прописки и проживания

До соціальної інформації відносяться наступні дані:

 1. форма працевлаштування;
 2. щомісячний дохід;
 3. сімейний стан.

Всі ці відомості вказуються на наступному етапі оформлення заявки на кредит і створення особистого кабінету на Бистрозайм.

Заполнение социальной информации на украинском языке

На наступному кроці необхідно вказати сферу діяльності організації, в якій Ви працюєте, а також вид діяльності, назва компанії і дату працевлаштування.

Заполнение данных о месте работы

На останньому етапі потрібно вказати контактну особу, яка підтвердить внесені Вами відомості. У полях заповніть наступні пункти:

 1. ким доводиться Вам даний громадянин;
 2. прізвище, ім’я та по батькові;
 3. номер телефону.

Указываем контактные лица

Тільки після внесення повних відомостей система проводить перевірку і протягом 10-15 хвилин повідомляє рішення по кредиту.

Вхід в особистий кабінет Бистрозайм

Для авторизації в обліковий запис на головній сторінці Bistrozaim в правому куті перейдіть по кнопці “Увійти”.

Страница для входа в свой кабинетБыстрозайма

У формі вкажіть логін, яким є електронна пошта та пароль, придуманий при реєстрації особистого кабінету. Якщо в налаштуваннях облікового запису раніше Ви вказували свої соцмережі, то можна увійти через Гугл або Фейсбук.

Вход на сайт с помощью соцсетей или логина

Як відновити пароль?

Іноді клієнти Бистрозайм забувають код від особистого кабінету. У цьому випадку не варто переживати, тому що ці відомості легко відновлюються. Увійдіть в форму входу в аккаунт і внизу перейдіть за посиланням “Забули логін або пароль?”.

Ссылк адля пользователей, забывших пароль

Якщо Ви не пам’ятаєте адресу своєї пошти, то у верхній частині відкрилася форми пересуньте бігунок. В цьому випадку тимчасовий код буде спрямований на ваш номер телефону, вказаний при реєстрації особистого кабінету Бистрозайм.

Восстановление пароля с помощью телефона

Після входу в обліковий запис обов’язково змініть пароль на свій постійний і запишіть його.

Служба підтримки

Мікрофінансових організація Бистрозайм відноситься до однієї з найбільших в Україні. Тому у неї розвинена Служба підтримки клієнтів. Пропонується скористатися різними способами для зв’язку з фахівцями, здатними надати допомогу у вирішенні питань:

 • реєстрації в особистому кабінеті;
 • розрахунку позики;
 • пролонгації договору та інших ситуацій, пов’язаних з послугами Бистрозайм.

Способи зв’язку

Якщо у Вас виникли питання щодо оформлення позички або необхідно продовжити договір, то в рішенні питань завжди готові допомогти консультанти Бистрозайм. Звернутися за допомогою за допомогою таких дій:

 • Замовити зворотний дзвінок (внизу сторінки)
 • Гаряча лінія: 0800507570
 • Електронна пошта: bistrozaim@bistrozaim.ua
 • Телеграм: https://t.me/bistrozaim

Ви також можете написати в чат через форму, розташовану справа внизу сторінки Бистрозайм. Оператори відповідають цілодобово і протягом декількох хвилин.

Полезная информация и чат для вопросов

У мікрофінансової організації Бистрозайм можна отримати позику через оформлення особистого кабінету на веб-ресурсі. Сервіс дозволяє клієнтам отримати необхідну суму грошей в найкоротші терміни і незалежно від часу доби. Сама реєстрація спрощена і займе не більше 10 хвилин. При цьому потрібно представити тільки фото паспорта, а додаткових документів не потрібно.

Якщо Ви вже оформляли особистий кабінет на сайті Бистрозайм і користувалися послугами компанії, то ми просимо Вас поділитися своїм досвідом і розповісти про позитивні і негативні сторони співпраці. Ваша думка дуже важлива для інших користувачів, так як вони зможуть скласти уявлення про співпрацю з мікрофінансової організацією. А також воно допоможе керівництву Бистрозайм поліпшити сервіс.

Оновлено:
08.04.2021 в 21:11
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...