Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Форза 24 – вхід і реєстрація

27.07.2019 в 14:32

Компанія Forza24 займається наданням мікропозик населенню України з 2018 року. Подача заявок нових клієнтів проходить спільно з реєстрацією на веб-ресурсі, що дозволяє клієнтам створити особистий кабінет з зберігаються в ньому персональними даними. Обліковий запис володіє всім необхідним функціоналом для проведення платежів, відстеження історії кредитування, а також подачі нових заявок на отримання позики. В огляді Ви ознайомитеся з покроковою інструкцією по реєстрації особистого кабінету на сайті Форза24 і дізнаєтеся про правила авторизації, відновлення даних і способах звернення до служби підтримки.

Функції та можливості особистого кабінету

При первинному зверненні в мікрофінансову організацію Форза24 клієнт повинен пройти реєстрацію на сайті. Дана процедура дозволяє не тільки отримати позику, але і контролювати свій кредит і направляти нові заявки. Функціонал особистого кабінету Форза24 складається з наступних сервісів:

 1. Зберігання персональної інформації про клієнта.
 2. Відстеження історії кредитів, отриманих в мікрофінансової організації.
 3. Швидке формування нових заявок на позики.
 4. Відомості про чинне позику: терміни погашення, відсотки, що нараховуються, сума і дата оплати.
 5. Подача заяви на пролонгацію.
 6. Проведення платежів на користь Форза24 для погашення боргових зобов’язань.
 7. Звернення до фахівців компанії за консультацією або допомогою.

Реєстрація в кабінеті Forza 24

Кредити в мікрофінансової організації Форза24 надаються виключно на сайті компанії. Тому нові клієнти повинні створити особистий кабінет і потім направити заяву на отримання позики. Розглянемо поетапно всі кроки реєстрації облікового запису.

На головній сторінці Forza24 справа розташований онлайн-калькулятор. У ньому потрібно встановити суму позики в розмірі від 1000 до 5000 грн., При цьому кратність повинна бути дорівнює 1000 грн. Нижче буде відображатися інформація по нараховується відсоткам.

Зверніть увагу, що терміни кредитування не вказуються, так як позика в даній організації видається за замовчуванням на термін до 30 днів. Його можна погасити достроково і тоді нараховується відсоток буде нижче.

Оформление кредита в системе Форза 24

Якщо умови влаштовують Вас, то перейдіть по кнопці “Оформити кредит”.

На наступному кроці заповнюємо невелику анкету строго українською мовою, в якій вказуємо: прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон. Нижче знайомимося з Умовами кредитування і ставимо “галочку”. Натискаємо на кнопку “Отримати СМС”. На стільниковий надійде повідомлення з коротким кодом. Його потрібно продублювати в рядку, що з’явився, щоб підтвердити реєстрацію на сайті Форза24.

Ввод ФИО и телефона для регистрации

Після цього відкриється наступний розділ анкети заявника. У ній потрібно внести такі відомості:

 • індивідуальний код (ІПН);
 • Адреса електронної пошти.

Ввод ИНН и электронной почты

Після переходу по кнопці “Далі” з’являється анкета. У ній потрібно поетапно заповнити всі розділи.

“Особисті дані”: дата народження, стать і контактна інформація. Решта відомості встають автоматично з попередньої анкети.

Необходимая личная информация для регистрации

“Паспортні дані”: серія, номер документа і дата його видачі. У цьому розділі потрібно прикріпити скановані файли паспорта, натискаючи на знаки “Плюс”. Для цього можна скористатися веб-камерою або смартфоном.

Ввод паспортных данных с подтверждением с помощью сканов

“Адреса”. Вносяться відомості про прописку громадянина та фактичне проживання. Якщо дані збігаються, то встановіть знак “галочки” у відповідному рядку.

Указываем адрес регистрации и места проживания

“Працевлаштування”. Буде потрібно вказати щомісячний дохід і тип зайнятості. Допускається вносити інформацію про неофіційний заробіток.

Необходимые данные о доходах и типе занятости

“Соціальний статус”. Тут необхідно розповісти про сімейний стан.

Указываем семейное положение

“Контакти”. Буде потрібно вказати контактну інформацію третіх осіб, до яких відносяться родичі або близькі друзі.

Добавление контактных данных третьих лиц

Перейдіть по кнопці “Додати”, щоб з’явилася анкета контактної особи. Потім Заповніть всі пропоновані поля:

 • Тип отношений.
 • Прізвище, ім’я та по батькові громадянина.
 • Номер мобільного телефону.

Коментар Можна не вказуваті, так як дана рядок НЕ є обов’язковою.

Необходимая информция о контактом лице

На завершальному етапі реєстрації особистого кабінету на сайті Форза24 потрібно прикріпити банківську карту. Зверніть увагу, що вона повинна бути випущені українським банком і на її рахунку повинно бути не менше 1 грн.

Добавление карточки украинского банка

Після переходу по кнопці “Додати карту” з’явиться форма для заповнення реквізитів, де необхідно внести наступну інформацію:

 1. Номер картки з лицьового боку.
 2. Термін придатності.
 3. Короткий код на зворотному боці.
 4. Найменування банку-емітента.

Подтверждение данных банковской карты

На цьому процедура реєстрації аккаунта завершується. У Вас відкриється головна сторінка облікового запису, де можна відстежувати інформацію за рішенням про видачу кредиту.

Вхід в особистий кабінет Форза 24

Авторизація проходить на головній сторінці Forza24. У правому верхньому куті потрібно перейти по кнопці “Увійти”.

 

Кнопка для входа в систему

Відкриється форма, в якій потрібно вказати в якості логіна номер стільникового. Потім потрібно клікнути на кнопку “Відправити СМС”. Надійде повідомлення з одноразовим кодом. Продублюйте його в рядку “Код з СМС”.

Вход в личный кабинет по номеру телефона

Як відновити пароль?

На багатьох сайтах користувачі при реєстрації особистого кабінету встановлюють логін і кодове слово для авторизації. На веб-ресурсі Форза24 клієнтам не потрібно створювати паролі і зберігати їх, так як в цілях безпеки при відвідуванні облікового запису потрібно отримати одноразовий код на свій стільниковий телефон. Така система дозволяє зберегти персональну інформацію і служить додатковим захистом від несанкціонованих авторизаций.

Служба підтримки

Мікрофінансових організація Форза24 надає послуги в цілодобовому режимі. Нерідко у клієнтів виникають питання різного характеру:

Правила реєстрації та авторизації в особистому кабінеті.
Проведення оплати і зарахування грошей.
Умови кредитного договору.
Нарахування відсотків.
Можливість продовження термінів кредитування та інше.

Способи зв’язку

У всіх питаннях, пов’язаних з діяльністю Форза24, допоможуть розібратися менеджери служби підтримки, яка працює в режимі 24/7.

 • Гаряча лінія: 0-800-305-330
 • Електронна пошта: ceo@forza24.com.ua
 • Юридична адреса: 02000, г. Киев, ул. В. Хвойки, д.15 / 15

Крім вищевказаних способів клієнти можуть в будь-який час задавати питання через форму онлайн-чату, де в цілодобовому режимі працюють оператори Форза24. Для цього з будь-якої сторінки сайту мікрофінансової організації перейдіть по кнопці “Напишіть нам, ми онлайн”, розташованої зліва внизу.

Кнопка для вызова онлайн-чата

Як видно з огляду, пройти реєстрацію особистого кабінету на сайті Forza24 нескладно, а за часом процедура займе не більше 10-15 хвилин. При цьому в анкеті потрібно внести мінімум інформації. І на відміну від інших мікрокредітних організацій не потрібно вказувати роботодавця – досить написати свій соціальний статус і щомісячний дохід. Створення облікового запису в майбутньому полегшує процедуру подачі повторних заявок, так як всі дані про клієнта зберігаються в базі.

Ще однією перевагою можна назвати відсутність пароля для авторизації в системі. Код постійно приходить на телефон клієнта при кожній спробі входу в особистий кабінет. Це дозволяє відстежувати несанкціоновані спроби третіх осіб увійти в обліковий запис громадянина. У таких ситуаціях рекомендується телефонувати в службу підтримки.

Якщо Ви вже реєструвалися на сайті Форза24, ми просимо Вас поділитися своїм досвідом і розповісти про переваги і недоліки сервісу. Ваша думка допоможе іншим користувачам вирішити проблеми при створенні облікового запису або скласти реальне уявлення про послуги компанії. При цьому керівництво Forza24 може на основі відгуків клієнтів поліпшити сервіс або ввести нові програми кредитування.

Оновлено:
09.04.2021 в 15:59
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...