Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Кредит 365 — реєстрація, вхід, функції

07.08.2019 в 13:56

Фінансова установа Кредіт365 надає послуги з видачі мікропозик всім жителям України через веб-ресурс. Для подачі заявки на отримання позики потрібно попередньо пройти реєстрацію в особистому кабінеті, службовцям міні-офісом для взаємодії клієнта і мікрофінансової організації. В огляді ми докладно опишемо всі етапи реєстрації особистого кабінету на Кредіт365, а також розповімо про те, як відновити вхідні дані, якщо вони були загублені або скомпрометовані.

Функції та можливості особистого кабінету

Власний міні-офіс дозволяє клієнтам в будь-який зручний для себе час отримувати послуги від Кредіт365. У функціонал сервісу увійшли наступні можливості:

 • подача нової заявки на отримання позики без заповнення персональної анкети;
 • інформація по діючому кредиту: термін виплати, відсоток, сума до оплати;
 • підключення послуги продовження термінів на 7, 15 і 30 днів;
 • повернення боргових зобов’язань за реквізитами банківської карти.

Реєстрація в кабінеті Кредіт365

Створення облікового запису на веб-ресурсі дає можливість дистанційно і в будь-який зручний для себе час отримувати і погашати позики. Реєстрація проводиться на головній сторінці Кредіт365, де у верхньому рядку справа необхідно перейти по кнопці “Особистий кабінет”.

Кнопка для входа в личный кабинет Кредит365
З’явиться форма авторизації, де внизу треба перейти по посиланню “Зареєструватися”.

Ссылка для регистрации нового пользователя Кредит365

Відкривається реєстраційна анкета, що складається з декількох розділів. Першим заповнюються дані для створення особистого кабінету на Кредіт365:

 1. Контактна інформація, яка служить логіном при авторизації (номер мобільного, адреса електронної пошти).
 2. Пароль: необхідно його створити і продублювати в рядку нижче.
 3. Ознайомитися з Правилами кредитування і з Згодою на обробку персональних даних. У документ потрібно переходити за посиланнями. Після прочитання поставте в цьому рядку знак “галочки” для підтвердження дій.
 4. Справа відображається сума і термін кредитування. Якщо необхідно їх змінити, то клацніть на посилання “Відкрити калькулятор”. У ньому задайте необхідні параметри. Пам’ятайте, що новий клієнт може отримати не більше 5 000 гривень.

Ввод личных данных и данных о заеме на сайте Кредит365

Після переходу по кнопці “Далі” на контакти, вказані в реєстраційній анкеті, поступлять сполучення з коротким кодом. Їх треба повторити на наступному етапі, внісши в кожне поле окремо.

Подтверждение пользовательских данных на сайте Кредит365

Після проходження ідентифікації система переводить на наступний етап заповнення персональних відомостей, де потрібно вказати інформацію про себе:

 1. прізвище, ім’я та по батькові;
 2. номер ІПН;
 3. інформацію з паспорта громадянина України: серія, номер, дата видачі та ким виданий;
 4. повна адреса проживання.

Заполнение паспортных данных в анкете Кредит365

Наступний крок – заповнення інформації по контактній особі, тобто родичеві, близькому другу або колезі, готовим підтвердити, вказані в анкеті відомості. А також вибрати зі списку “Мету кредиту” і вказати рід діяльності.

Заполнение информации о роде деятельности и ввод данных третьих лиц

Завершальним кроком є внесення інформації по банківській карті. Вона має бути випущена одним з українських банків, бути іменною і на її рахунку повинно бути не менше 2 гривен. Гроші у розмірі 1 грн на час ідентифікації будуть заморожені, а потім знову доступні до використання.

Добавление банковской карты на сайт Кредит365

На цьому реєстрація особистого кабінету і одночасне заповнення заявки на кредит завершується. Перевірка здійснюється системою мікрофінансової організації не більше 8-10 хвилин. Результат рішення по заявці надійде в особистий кабінет, а також на зазначені контакти.

Вхід в особистий кабінет Кредит 365

Авторизація в облікового запису проводиться за логіном, яким виступає номер мобільного телефону або адресу електронної пошти, і паролю, заданому при реєстрації особистого кабінету на сайті Кредіт365.

Вносити дані потрібно в спеціальній формі авторизації на сайті фінансової організації, увійти в яку можна по кнопці “Особистий кабінет”, розташованої на головній сторінці вгорі праворуч.

 
Вход в личный кабинет Кредит 365

Відкриється форма, в якій треба заповнити поля логін і пароль.

Ввод логина и пароля для входа в личный кабинет Кредит 365

Як відновити пароль?

В якості логіна завжди використовуються контакти клієнта Кредіт365, тому забути і втратити їх вкрай складно. А ось пароль придумується користувачем самостійно при реєстрації.

Якщо Ви забули або загубили секретний код від облікового запису, а також якщо вважаєте, що він був скомпрометований, то можна скористатися послугою відновлення. Для цього в формі авторизації внизу перейдіть за посиланням “Забули пароль?”.

Ссылка для восстановления пароля от аккаунта Кредит 365

Відкриється вікно, в якому треба вказати ідентифікаційний код (ИНН). А нижче вибрати спосіб відправки тимчасового коду : по СМС або на електронну пошту.

Ввод ИНН для восстановления пароля Кредит 365

Служба підтримки Credit365

Фінансова установа, що працює в дистанційному режимі, є відділ підтримки. Оператори готові допомогти у вирішенні різних питань:

 • проходження реєстрації та авторизації на веб-ресурсі;
 • правила кредитування в Кредіт365;
 • умови продовження договору;
 • нарахування відсотків і штрафів за позикою;
 • реквізити компанії для проведення платежу та інше.

Способи зв’язку

Для отримання консультації або вирішення питань, пов’язаних з фінансовими продуктами, Ви можете скористатися наступними контактами:

Гаряча лінія:

0-800-210-365 (безкоштовно з усіх мобільних і стаціонарних телефонів України)

Режим роботи з 8:00 до 0:00 щодня

Електронна пошта: info@credit365.ua

Соцмережі: Фейсбук, Ютуб

Для створення особистого кабінету на веб-ресурсі необхідно заздалегідь приготувати паспорт, ІПН і банківську карту. Процес реєстрації займає не більше 10 хвилин. Внесення персональних відомостей дозволяє при наступних зверненнях виключити етап заповнення анкети, що прискорює подачу заявки на отримання позики.

Якщо у клієнтів Кредіт365 виникають ускладнення або запитання, щодо послуг фінансової установи, то вони можуть звертатися за допомогою будь-яким з доступних способів: телефон Колл-центру, електронна пошта або соціальні мережі.

Якщо Ви вже користувалися послугами Кредіт365, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про плюси і мінуси сервісу. Ваша думка здатне допомогти скласти реальне уявлення про якість послуг, а керівництву мікрофінансової організації – поліпшити обслуговування.

Оновлено:
24.03.2021 в 07:06
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...