Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія CashUp

01.08.2019 в 15:59

Діюча на території України мікрофінансових організація КешАп надає послуги кредитування населення з 2016 року. У зв’язку з тим, що клієнтських офісів у компанії немає, новим користувачам потрібно проходити реєстрацію особистого кабінету і подавати заявку на отримання позики через веб-ресурс.

Нерідко у громадян виникають питання щодо роботи на сайті CashUp або проведення оплати. Тому була розроблена служба підтримки. Саме про неї ми детально розповімо в цьому огляді.

Контакти

Фахівці CashUp готові допомогти клієнтам компанії в різних ситуаціях:

  • проходження реєстрації та авторизації в особистому кабінеті;
  • відновлення пароля від аккаунта;
  • зміна персональних даних клієнта;
  • умови кредитного договору;
  • правила програми лояльності та нараховані по ній бонуси;
  • продовження позики при фінансові ускладнення;
  • всі варіанти проведення платежу.

Найбільш затребуваним способом звернення до служби підтримки серед клієнтів CashUp вважається телефонна лінія, по якій можна отримати консультацію фахівця.

Оператори працюють щодня і незалежно від святкових і вихідних днів з 9:00 до 21:00.

Якщо немає можливості зателефонувати в службу підтримки, то на сайті КешАп передбачена форма письмового звернення, де потрібно вказати свої контакти і залишити текст повідомлення.

Крім цього клієнти можуть задати питання оператору КешАП через онлайн-чат. Він відображається справа внизу в будь-якому розділі сайту мікрофінансової організації. Зверніть увагу, що в період з 21.00 до 9.00 сервіс неактивний, тому не відображається на сторінках веб-ресурсу.

Кнопка для загрузки онлайн-чата компании CashUp

Соціальні мережі

Організація CashUp орієнтована також на молоде покоління, активно користується соцмережами. Тому клієнтам надається можливість стати учасником груп КешАп на Фейсбуці і в ВК, що дозволить отримувати новини, дізнаватися про проведення акцій або направляти звернення менеджерам компанії.

Як проїхати?

У компанії CashUp є тільки головний офіс, розташований за адресою: 01001, м.Київ, вул. Еспланадна, 34/2, офіс 18. Якщо Ви вирішите направляти лист Укрпоштою, то необхідно в рядку одержувач написати наступне найменування організації: ТОВ ФК “Бізнес Капітал”.

Як видно з огляду, мікрофінансових організація КешАп дозволяє своїм клієнтам отримувати консультації фахівців різними способами, що говорить про орієнтованість компанії на всі вікові категорії.

Єдиним недоліком можна вважати те, що гаряча лінія працює за графіком, а це виключає можливість отримання оперативної допомоги в неробочий час. Але при цьому дзвонити можна і в будні, і у вихідні.

Якщо Ви вже користувалися послугами служби підтримки від КешАп, ми просимо Вас поділитися своїм досвідом з іншими користувачами, так як це дозволить скласти реальне уявлення про які надає компанія послуги.

Оновлено:
13.03.2021 в 11:47
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...