Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в Лоани

21.08.2019 в 14:23

Мікрофінансових організація Loany веде свою діяльність з 2016 року. Компанія займається мікрокредитуванням населення по всій території України. Оформлення позичок відбувається на веб-ресурсі, а видача здійснюється на банківську карту клієнта.

Сума до:15 000 грн.
Ставка:0.1%
Термін:До 15 днів
 • Оформлення 30 хвилин
 • Вік 18-65 років
 • 24/7
 • Можливість дострокового погашення
 • З поганою кредитною історією
 • З діючими простроченням
 • безробітним
 • Сума кредиту до 25 000 гривень
 • Термін кредитування до 12 місяців

Скласти реальне уявлення про діяльність Лоани допоможуть реальні відгуки її клієнтів. Тому проаналізуємо позитивні та негативні коментарі, щоб скласти повне уявлення про діяльність мікрофінансової організації.

На одному з сайтів представлена ​​велика кількість позитивних відгуків. З плюсів клієнти виділяють наступні моменти:

 1. Швидкий розгляд заявки на кредит.
 2. Оформлення через онлайн-ресурс, що дає можливість отримувати гроші в будь-який зручний час.
 3. Високі ліміти при повторному зверненні.
 4. Є дострокове погашення з перерахунком відсотків.
 5. За допомогою сервісу Лоани можна поліпшити кредитну історію.

Наприклад, Олександр Матвєєв каже, що спершу взяв невелику суму. Зробив він це для того, щоб підвищити рейтинг кредитної історії. Чоловік є постійним клієнтом Лоани і бере по 4-5 тис. Грн. до зарплати. При цьому він не платить відсотків, так як віддає борг швидко. Плюси в кредитуванні в Мікрофінансовому установі він бачить в тому, що не потрібно ходити по родичам і друзям, позичаючи гроші.

Постоянный клиент, рекомендующий компанию Лоани

А ось Олег Михайлівський знайшов інші позитивні моменти в кредитуванні в Loany. Чоловікові потрібна була велика сума, але всюди, куди він звертався, відмовили. Тільки тут йому видали 25 000 грн. Олег каже, що це єдина організація, що дає мікропозики з високим лімітом, при тому що ставки всюди однакові.

Клиент описывает преимущества Лоани над аналогичными организациями

На іншому сайті можна ознайомитися з розгорнутим відгуком з фінансових продуктів мікрокредітной організації Лоани. Користувач під ніком Kusyuka розповідає, що тут можна отримати короткостроковий і довгостроковий позику. У першому випадку відсотки невисокі і в місяць складуть 24%. Дають такий кредит швидко і без перевірок. Складніше отримати довгострокову позику, та й вартість її буде в 1,7 рази вище.

Пролонгувати договір можна до 6 місяців, але зробити це досить складно. Також варто своєчасно віддавати борг, інакше Loany нараховує штрафні санкції. Це значно збільшує остаточну вартість кредиту.

Жінка задоволена умовами договору і підкреслює лояльність компанії до своїх клієнтів, що вкрай рідко зустрінеш серед мікрофінансових організацій України.

Подробный отзыв с описанием плюсов и минусов компании Лоани

Сайтів з відгуками про діяльність мікрофінансової організації Loany немає. Швидше за все, цей фактор пов’язаний з тим, що компанія молода і маловідома.

Але з представлених відгуків можна зрозуміти, що умови кредитування в Лоани досить прийнятні і лояльні. Для подачі заявки необхідно створити особистий кабінет і коректно заповнити анкету. Даним методом користуються практично всі подібні організації. Але в Лоани існують свої відмінності і переваги:

 1. Можливість отримати до 25 000 грн.
 2. Два види позик: короткостроковий і довгостроковий.
 3. Лояльне ставлення до клієнтів.

Ми просимо Вас поділитися своїм досвідом кредитування в Loany, якщо Ви вже користувалися їх послугами. Розкажіть про позитивні і негативні моменти співпраці більш детально, щоб інші клієнти могли скласти більш повне уявлення про діяльність даної мікрофінансової організації.

Оновлено:
06.01.2023 в 15:19
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...