Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в компанії Позика

21.08.2019 в 14:17

Фінансова установа “Позика” надає послуги кредитування населенню України. Подача заявок проходить через особистий кабінет позичальника, а видача позики на банківську карту.

Компанія працює з 2014 року, за цей час в інтернеті на різних ресурсах накопичилося багато відгуків клієнтів про сервіс “Позика”.

До позитивних моментів, які виділяють більшість користувачів, можна віднести наступні фактори:

  1. Проста анкета при створенні особистого кабінету, що не вимагає підкріплення сканованих документів.
  2. Швидкий розгляд заявок на отримання позики і прийняття рішення.
  3. Практично всі категорії громадян потрапляють під вимоги кредитної організації: пенсіонери, студенти, самозайнята населення та інші.
  4. Можливість пролонгувати договір кілька разів, якщо виплатити попередньо все відсотки.
  5. Погашати боргові зобов’язання можна через обліковий запис за реквізитами карти.

Наприклад, на одному з ресурсів представлено кілька відгуків позитивного характеру. Один з користувачів сайту під ніком Артур розповідає, що є постійним клієнтом організації “Позика”, так як йому подобається швидке обслуговування і онлайн-сервіс компанії, а також чоловік підходить під вимоги до позичальників.

Клиент описавает плюсы займа в Позика

На іншому ресурсі клієнт також говорить про позитивні сторони співпраці з організацією “Позика”, виражених в швидкому оформленні та перевірці анкети позичальника, а також отриманні грошей через онлайн-ресурс.

Клиент доволен условиями кредитования компании Позика

Є ще один ресурс, де все відгуки про співпрацю з “Позика” носять позитивний характер. Користувач під ніком Соломiя повністю задоволена сервісом. Жінка каже, що часто затримують зарплату, тому доводиться звертатися за позикою. Саме в даному фінансовій установі весь процес оформлення заявки займає мало часу, та й доступний він цілодобово.

Клиентка обращалась в Позика несколько раз, сервисом довольна

На іншому ресурсі зустрічаються і негативні відгуки клієнтів, тому рейтинг мікрофінансової організації тут становить 3,7 з 5 зірок. Людей не влаштовують високі відсотки по кредитах, а також деякі клієнти скаржаться на те, що при своєчасному погашенні боргів компанія не підвищує їм ліміти або зовсім відмовляє в отриманні позики при повторному зверненні.

Наприклад, Віталій каже, що вчасно повернув попередній позику, взятий в організації “Позика”, але при наступному зверненні йому відмовили з невідомих причин. Чоловік розсерджений і більше не бажає звертатися в дану компанію.

Клиент недоволен отказом от повторного займа в Позика

А ось Євгенії мікрофінансових організації не підвищує ліміт за позикою, жінці вже втретє поспіль схвалюють суму у 2000 грн. Вона також обурюється сервісом “позика” і не розуміє, чому при позитивної кредитної історії до постійних клієнтів така недовіра.

Клиентка недовольна размером суммы займа в Позика

Клієнт Ольга багато в чому задоволена “позика”. Їй терміново потрібні були гроші, а в банку вона не могла оформити позику. Тому жінка звернулася в дану фінансову установу. Оформлення швидке, переказ грошей проходить на карту. Але Ольга застерігає всіх клієнтів організації “Позика” від прострочень платежів, так як пеня росте дуже швидко і відсоток різко підвищується.

Клиентка отмечает быстрое оформление и большие проценты при займе в Позика

Як видно з відгуків з різних джерел, більшість користувачів мікрофінансової організації “Позика” задоволені сервісом, незважаючи на високі ставки. Компанія заздалегідь попереджає своїх клієнтів про повну суму до погашення і можливі штрафні санкції при несплаті. В організації працює служба підтримки, через яку в разі крайньої необхідності можна оформити продовження договору.

Якщо Ви вже користувалися послугами “Позика”, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про плюси і мінуси сервісу. Ваша думка здатне допомогти потенційним клієнтам фінустанови зробити правильний вибір.

Оновлено:
14.04.2021 в 21:27
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...