Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в компанії Позичка

21.08.2019 в 13:17

Мікрофінансових організація “Позичка” була заснована в 2014 році. Основний вид діяльності пов’язаний з наданням мікропозик населенню України. Оформлення позики проходить в особистому кабінеті клієнта на веб-ресурсі компанії. Максимальна сума до отримання – 4000 гривень, а термін кредитування може досягати 65 днів.

Сума до:4 000 грн.
Ставка:1,7%
Термін:До 65 днів
 • Цілодобово
 • Вік 18+
 • Паспорт та ІПН
 • На карту або готівкою
 • Імовірність схвалення 98%
 • Без довідок та поручителів
 • Гроші за кілька хвилин

В огляді детально розглянемо позитивні і негативні відгуки клієнтів компанії “Позичка”, щоб скласти реальне уявлення про сервіс мікрофінансової організації.

На одному з ресурсів люди діляться враженням про співпрацю з фінансовою установою. Всі відгуки носять позитивний характер. Наприклад, Марiя задоволена сервісом, так як заявка розглядається дуже швидко, протягом 7 хвилин, а для заповнення анкети потрібно тільки паспорт і підтвердження номера мобільного телефону. Все гранично просто і зрозуміло. А також жінка задоволена умовами кредитування і низькими процентними ставками.

Пользователь вполне доволен условиями займа компании Позичка

Користувач Григорiй також задоволений послугами організації “Позичка”, так як умови кредитування цілком прийнятні, а для постійних клієнтів є привілеї.

Клиент доволен условиями кредитования постоянных клиентов Позичка

На іншому ресурсі клієнти компанії “Позичка” діляться своїми життєвими ситуаціями, які змусили їх прийти в мікрофінансову організацію за отриманням позику, і розповідають про сервіс установи. Всі вони задоволені швидким оформленням та позитивними рішеннями по заявкам.

Наприклад, користувач під ніком “Донбас Павук” говорить, що терміново потрібні були гроші на ремонт автомобіля. Звернувся в організацію “Позичка”, де заявку схвалили протягом 20 хвилин і перевели 5000 гривень на банківську карту. Умови договору кредитування прозорі і немає підводних каменів, тому цілком очевидно, коли і скільки потрібно виплатити.

Заемщик доволен сервисом и быстротой обслуживания в Позичка

Ще один ресурс пропонує ознайомитися і з позитивними, і з негативними відгуками клієнтів компанії “Позичка”.

Наприклад, Лариса розповідає, що даний сервіс вже не раз виручав її в важких ситуаціях. З позитивних моментів жінка виділила наступні пункти:

 • просте оформлення заявки;
 • швидкий розгляд заяви клієнта;
 • перерахування грошей на карту;
 • можливість без штрафів достроково погасити кредит.

Клиентка не раз обращалась в Позичка и довольна услугами сервиса

З негативних відгуків переважає обурення громадян з приводу дзвінків відділу по роботі з боржниками. Наприклад, Ірина розповідає, що спершу дзвонили їй, потім її мамі і друзям. Щоразу менеджер компанії “позички” погрожував і ображав людей. Як виявилося, жінка кредит в мікрофінансової організації не брала, але її контакти були вказані якоюсь особою в якості додаткових. Тому менеджер фінансової установи таким чином намагався вибити борги з третіх осіб.

Отзыв от клиентки, которую шантажировали сотрудники компании Позичка

Аналізуючи коментарі громадян щодо послуг фінансової установи “Позичка”, можна зробити висновок, що до позитивних моментів відносяться наступні пункти:

 • просте заповнення анкети;
 • з документів потрібно тільки паспорт громадянина України;
 • розгляд заявок проходить протягом 10 хвилин;
 • гроші перераховуються на карту;
 • зрозумілі умови кредитування;
 • низька ставка.

Всі негативні відгуки були пов’язані з роботою відділу стягнення, співробітники якого ведуть себе вкрай некоректно. Всі скарги були написані людьми, які не оформляли позику в “Позичка”, але їхні контакти були вказані в якості додаткових. Це означає, що фінансова установа недостатньо перевіряє інформацію, зазначену в заявці на отримання позику.

Якщо Ви вже зверталися в мікрофінансову організацію “позички”, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти іншим користувачам про переваги і недоліки сервісу. Ваш відгук допоможе скласти реальне уявлення про якість послуг компанії “Позичка”.

Оновлено:
17.04.2021 в 17:39
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...