Блог колектора Задати питання

Відгуки про компанію Кредит Радар

27.09.2019 в 09:22

Онлайн-сервіс Кредит Радар по підбору мікрофінансових організацій з найкращими пропозиціями позики дозволяє значно економити час громадян, яким потрібна була термінова фінансова допомога. Для отримання послуги новим клієнтам потрібно зареєструватися на веб-ресурсі і заповнити невелику анкету. Після цього інтернет-платформа проведе пошук по заданих параметрах і запропонує список фінансових установ з найменшою ставкою.

В огляді ми проаналізували позитивні і негативні відгуки клієнтів про пошукову систему Кредит Радар, отримані з різних сайтів, а також склали якісну характеристику сервісу.

Перед зверненням в будь-яку організацію ми часто вивчаємо відгуки інтернеті, щоб скласти повне уявлення про компанію. Тому ми проаналізували декілька різних ресурсів, на яких розміщені як позитивні, так і негативні відгуки клієнтів українського пошукового сервісу Кредит Радар.

На одному з сайтів розміщені в основному коментарі з високою або нейтральною оцінкою. Наприклад, Анна скористалася послугами онлайн-ресурсу через те, що необхідно було терміново відремонтувати холодильник. Кредитна історія у жінки зіпсована і тому банки гроші не давали. Довелося звернутися до пошукового сервісу Кредит Радар. На оформлення пішло трохи часу. З негативних моментів Анна виділила високий відсоток.

Клиентка довольна сервисом Кредит Радар, но считает процент завышенным

Інший клієнт на ім’я Христина каже, що онлайн-сервіс Кредит Радар списує гроші за незрозумілі послуги. Як вважає жінка, за повітря.

Клиентка крайне недовольна оплатой неполученных услуг в Кредит Радар

Кредит тут не видають, а тільки пропонують список мікрофінансових організацій. Потім кожен місяця клієнти отримують розсилку новин по фінансових продуктів партнерів. За це компанія знімає з рахунку клієнта щомісячно 119 гривень.

На іншому сайті представлені тільки позитивні відгуки про послуги Кредит Радар. Користувач Ірина Попова каже, що сервіс дуже зручний, оскільки дозволяє відразу побачити кілька пропозицій від різних мікрофінансових організацій і вибрати найкращий варіант.

Заемщица довольна простотой и скоростью сервиса Кредит Радар

Інший клієнт нефінансової організації Кредит Радар під ім’ям Дудар Олена теж задоволений послугами. Жінка каже, що не потрібно витрачати свій час на тривалі пошуки відповідних варіантів по мікропозик, так як сервіс це робить за Вас протягом 10 хвилин.

Клиентка вполне довольна услугами Кредит Радар

На одному з форумів люди запитують як відмовитися від підписки на послуги Кредит Радар, так як щомісячно знімаються гроші. В обговореннях зазначена сума в 99 гривень на місяць, але ці дані за березень 2019 року. Сьогодні вартість платежу складає 119 грн.

У відповідях можна побачити посилання на один з розділів офіційного сайту компанії і електронну пошту, на яку можна направити запит на відключення платної послуги Кредит Радар.

Для отказа от услуг Кредит Радар нужно заполнить форму

Як видно з огляду, у інтернет-платформи KreditRadar є свої плюси і мінуси. До позитивних моментів співпраці можна віднести економію часу на пошук оптимального варіанту з фінансових продуктів українським комерційних організацій.

До негативних сторін велика частина користувачів віднесла платні послуги, на які підписується клієнт при реєстрації. Суми списуються щомісяця з банківської карти користувача, а по факту як таких послуг немає.

Якщо Ви вже користувалися пошуковим сервісом Кредит Радар, то ми просимо розповісти про позитивні і негативні сторони співпраці. Ваша думка дозволить скласти найбільш повне уявлення про інтернет-платформі.

Оновлено:
11.04.2021 в 21:52
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...