Блог колектора Задати питання

Відгуки про компанію Кредит Лайт (Credit Lite)

27.09.2019 в 09:41

Більшість онлайн-сервісів сьогодні надають можливість оформлення позики не виходячи з дому в будь-який зручний час. Не виняток стала і українська компанія КредітЛайт. На ринку вона з’явилася в 2016 році і основний вид діяльності пов’язаний з видачею позик до зарплати. Заявка подається через веб-ресурс компанії, а гроші в разі позитивної відповіді надходять на банківську карту.

Детально дізнатися про якість послуг компанії КредітЛайт дозволять відгуки її клієнтів, про яких ми розповімо в огляді.

Незважаючи на те що компанія CreditLite існує вже кілька років, знайти в інтернеті відгуки від її клієнтів вкрай складно. Існує тільки один сайт, на якому розміщено два коментаря.

Перший відгук залишений користувачем під ніком Антон. Він каже, що оформив в мікрофінансової організації КредітЛайт позику на 4000 гривень і строком на 7 днів. Сподобалося, що немає прихованих комісій і страховок. З недоліків чоловік виділив високий відсоток в порівнянні з іншими фінансовими установами.

А також чоловік зазначив, що компанія не проводити акцій. Тут варто зазначити, що у КредітЛайт немає знижок для нових клієнтів, але вона періодично роздає промокодом. Скориставшись ними можна значно знизити діючу ставку.

Плюсы и минусы займа в КредитЛайт

Про це говорить користувач Lilia87. Вона оформила перший позику в КредітЛайт з купоном. Трохи прострочила виплату, але при цьому мікрофінансових організація не змінила ставку. Тому жінка оцінила роботу сервісу високо. Але все ж вдруге вона не готова тут отримувати позику, так як можна знайти інші компанія, що пропонують при первинному оформленні нульові відсотки.

Клиентка не довольна процентами, 2 раз не брала бы займ в КредитЛайт

З вищесказаного можна відзначити, що до позитивних характеристик клієнти відносять:

  1. Зручність оформлення в онлайн режимі.
  2. Прозорі умови за договором.
  3. Є грейс-період при прострочених платежах.
  4. Можна використовувати промокодом для зниження ставки.

До мінусів сервісу КредітЛайт його позичальники віднести високий фіксований відсоток в 1,7% щодня. Тоді як в інших мікрофінансових організаціях ставка нижче, особливо при первинному зверненні.

Якщо ви вже користувалися послугами онлайн-сервісу КредітЛайт, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про позитивні і негативні сторони фінансової установи. Ваш коментар дозволить оцінити якість послуг КредітЛайт.

Оновлено:
11.04.2021 в 21:54
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...