Блог колектора Задати питання

Відгуки про компанію ФКС

28.09.2019 в 09:03

Онлайн-сервіс ФКС належить українській компанії ТОВ “Фінансово-кредитний супермаркет”. Тут можна оформити короткостроковий позику до 29 днів або довгостроковий кредит до 48 місяців. Для отримання позики необхідно пройти реєстрацію на веб-ресурсі, заповнити анкету і прикріпити до неї скани документів.

Повне уявлення про якість послуг можуть дати відгуки реальних клієнтів про сервіс. Тому ми проаналізували коментарі позичальників з різних сайтів і пропонуємо ознайомитися з позитивними і негативними відгуками про діяльність мікрофінансової організації ФКС.

На одному з ресурсів представлені різні історії позичальників компанії FKS. Загальний рейтинг довіри клієнтів становить 3,9 бала з 5,0.

Наприклад, користувач Тетяна каже, що співпраця з мікрофінансової організацією їй сподобалося. Оформлення швидке, а умови по позиках прозорі. При оформленні потрібен мінімальний пакет документів, що говорить про те, що жінка отримувала мікропозик на короткий термін.

Клиентка довольна быстрой возможностью получения займа в ФКС

Крім цього, позичальники зазначають прозорість умов та роз’яснення фахівцями сервісу ФКС повного розрахунку за договором. А також клієнти говорять, що можна отримати позику навіть з негативною історією в БКІ.

Заемщики довольны условиями кредитования ФКС

На сайті компанії говориться, що вони лояльно ставляться до позичальників і можуть видати позики навіть при негативній інформації в базі кредитних умов. Але зробити вони це готові тільки якщо клієнт підтвердить, що він не злісний неплатник, а прострочення виникла через фінансові труднощі або пізнього зарахування платежу.

Негативні відгуки пов’язані з роботою Гарячої лінії. Наприклад, клієнт Olga скаржиться на некоректну поведінку співробітників і хамства з їх боку. Жінка хотіла уточнити питання по умовам кредитування і в підсумку відмовилася отримувати тут позику.

Клиентка недовольна хамством сотрудников ФКС

Кілька скарг клієнтів ФКС пов’язано із затримкою у видачі грошей. Наприклад, Ірина розповідає, що оформила позику в мікрофінансової організації, підписала договір, а гроші їй так і не перерахували. При цьому відсотки розраховуються за користування.

Клиентка категорически недовольна компанией ФКС

На іншому ресурсі можна ознайомитися з відгуком жінки, яка прострочила виплати боргових зобов’язань перед ФКС. Олександра взяла 3000 гривень, але через несвоєчасну оплату у неї накопичився борг у 12 000 грн. Компанія дзвонить її сусідам, номери яких клієнтка не давала, і вимагають скинутися на погашення її кредиту.

Клиентка взяла деньги в ФКС и не вернула, теперь недовольна их звонками

Як видно з огляду, переважають позитивні відгуки про співробітництво з мікрофінансової організацією ФКС. З плюсів можна виділити наступні моменти:

  1. Цілодобова робота ресурсу.
  2. Можливість отримання грошей на карту.
  3. Мінімальний пакет документів при оформленні мікропозик.
  4. Швидкий розгляд заявок.
  5. Прозорі умови договору.

До мінусів можна віднести:

  1. Деякі клієнти незадоволені довгим перерахуванням грошей і при цьому нарахуванням відсотків.
  2. Некоректна поведінка співробітників Служби підтримки.
  3. Дзвінки сусідам при прострочених платежах.

Якщо Ви вже оформляли позики в мікрофінансової організації ФКС, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про позитивні і негативні сторони співпраці. Ваша думка допоможе скласти реальне уявлення про якість послуг, що надаються онлайн-сервісом ФКС.

Оновлено:
12.04.2021 в 09:07
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...