Блог колектора Задати питання

Відгуки про компанію Бізнес Позика

28.09.2019 в 09:41

Фінансова установа Бізнес Позика спеціалізується на видачі позик українським підприємцям. Діяльність здійснюється на підставі ліцензії, отриманої від Нацкомісії. Отримати позику можна в будь-якому наземному офісі, а управління договором є тільки на онлайн-ресурсі в особистому кабінеті.

Сума до:100 000 грн.
Ставка:0,8%-1,63%
Термін:До 112 днів
 • Кредити до 100 000 грн
 • Термін від 7 до 56 днів
 • Для нових клієнтів кредит за 1 гривню на тиждень
 • Кредит з 18 років
 • На будь-яку банківську карту
 • Без довідок та поручителів
 • Тільки паспорт і ІПН

В огляді ми докладно розповімо про позитивні і негативні відгуки клієнтів Бізнес Позика, взятих з різних джерел. Таким чином, Ви зможете скласти повне уявлення про якість послуг фінансової установи.

Компанія на ринку послуг з 2017 року і за цей час в інтернеті з’явилася достатня кількість відгуків, щоб скласти загальне уявлення про організацію Бізнес Позика.

На одному з ресурсів загальна оцінка фінансової установи становить 4,0 бала з допустимих 5,0, що говорить про якість послуг і довірі з боку клієнтів. Розглянемо найбільш повні коментарі, здатні дати характеристику організації з різних сторін.

Наприклад, Ольга розповідає, що для банків її обороти занадто маленькі, тому отримати кредит на розвиток бізнесу в них нереально. Раніше жінка користувалася послугами мікрофінансових організацій. Але в них невисокі суми і короткі терміни. Бізнес Позика Ольгу дуже виручила, так як отримати кредит тут можна на великі суми і на довший термін. Компанія працює тільки з підприємцями і жінка дуже задоволена її послугами.

Клиентка описывает плюсы обращения в Бізнес Позика

Про це говорять і інші користувачі. Але на сайті є і негативний відгук від клієнта Ігоря. Чоловік вийшов на прострочення, так як в бізнесі були проблеми. Йому і його родині стали регулярно дзвонити зі Служби роботи з боржниками. Кредит Ігор закрив незабаром, але залишився незадоволений співпрацею.

Отзыв недовольного клиента Бізнес Позика

Варто розуміти, що компанія Бізнес Позика надає гроші під певні умови і якщо не дотримати терміни погашення, то менеджери мають право нараховувати штрафи, пені і дзвонити клієнтові для нагадування про виплату боргових зобов’язань.

На іншому сайті також представлені позитивні відгуки про співробітництво з фінансовою установою Бізнес Позика. Наприклад, користувач Маркiян каже, що при зверненні в банки необхідно представити великий пакет документів і довго чекати рішення. У підсумку вони відмовляють. Але ось в даній фінансовій організації отримати кредит реально. Незважаючи на високі відсотки, умови позичальника влаштовують, так як відсоток видачі високий. А також чоловік зазначив ще один плюс – регулярне відкриття нових офісів в інших містах, що дуже виручає українських підприємців.

Клиент считает, что Бізнес Позика выручает предпринимателей

Як видно з огляду, позитивних відгуків про співпрацю з компанією Бізнес Позика більше, ніж негативних. З плюсів клієнти відзначили:

 1. Високий відсоток схвалень при зверненні.
 2. Швидкий розгляд заявок протягом доби.
 3. Професіоналізм менеджерів.
 4. Зручний сервіс.
 5. Великий ліміт і довгий термін кредитування.

З негативних висловлювань були тільки ті, що пов’язані з простроченням платежів. Люди скаржилися на дзвінки Служби стягнення.

Якщо Ви вже стали клієнтом фінансової установи Бізнес Позика, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про плюси і мінуси сервісу. Ваша думка дуже важлива для інших клієнтів, так як на його основі вони можуть скласти повне уявлення про якість послуг, що надаються.

Оновлено:
25.04.2021 в 20:05
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...