Блог колектора Задати питання

Ваша Готівочка — оформлення онлайн кредиту

Ваша Готівочка — оформлення онлайн кредиту

Імовірність схвалення

96%

Отримати гроші

Перше відділення мікрофінансової організації "Ваша Готівочка" було відкрито у 2012 році в місті Миколаєві. На сьогодні це одна з найбільших компаній, що надає послуги по всій території України через наземні відділення, розташовані в усіх областях країни, і через веб-ресурс. Надає позики терміном до 16 днів.

Сума до:7 000 грн.
Ставка:0%
Термін:До 16 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту Наличными
Сума200-7000 грн
Термін16 днів
Переплата від1,50 грн в день
Вік18-70 років
ДокументиПаспорт та ІПН
Швидкість розгляду заявкиМиттєво
Швидкість виплати5 хвилин
ІдентифікаціяДзвінок
Графік роботиЦілодобово
 • Гроші через 15 хвилин
 • Вік 18-70 років
 • цілодобово
 • Кредит готівкою
 • Без довідок та поручителів
 • Дострокове погашення без комісії
 • Відстрочка платежу

Свідоцтво про реєстрацію: ФК №1188 от 11.04.2019

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №3132 от 11.07.2017

Нові клієнти для подачі заявки на кредит повинні зареєструватися на сайті “Ваша Готівочка”, щоб створити особистий кабінет. В огляді ми поетапно розповімо про те, як сформувати заявку на отримання позики і пройти реєстрацію.

Переваги та недоліки кредиту в Ваша Готівочка

Компанія на ринку вже 7 років і за цей час в інтернеті набралося достатньо відгуків клієнтів. Тому на їх основі можна виділити позитивні і негативні сторони співпраці.

З плюсів багато громадян відзначають наступні чинники:

 1. швидкий розгляд заявки і прийняття рішення протягом 15 хвилин;
 2. можливе продовження договору при фінансові ускладнення;
 3. мінімальний пакет документів без підтвердження доходу (паспорт та ІПН);
 4. можливе дострокове погашення без штрафних санкцій;
 5. при схвальному вирішенні моментальне зарахування грошей на банківську карту;
 6. подача заявки через онлайн-сервіс.

Наприклад, про це говорить Яна в своєму відгуку на одному з ресурсів:

Положительный отзыв клиента

З мінусів багато виділяють високий відсоток, який нараховується за кожен день користування грошима. Але цим і відрізняються все мікрофінансові організації, до якої належить “Ваша Готівочка”.

Як оформити кредит в Ваша Готівочка

Для отримання позики в компанії “Ваша Готівочка” можна звернутися особисто в один з офісів, а також оформити заявку через онлайн-сервіс. Останній варіант найбільш зручний, оскільки дозволяє клієнту направити документи на розгляд в будь-який зручний для себе час.

[Su_button onclick = “gtag_report_conversion (this.href);” url = “https://out.kotcredit.com.ua/vashagotivochka” target = “blank” background = “# 28A745” size = “10” center = “yes” icon = “icon: dollar” icon_color = “# ffffff “rel =” nofollow “] Оформити кредит [/ su_button]

Для формування заявки на отримання позики потрібно увійти на сайт “Ваша Готівочка” та зареєструвати обліковий запис.

Спершу в спеціальній формі вибирається сума до отримання та термін кредитування. Нижче представлена ​​повна інформація по позиці:

 • термін погашення;
 • повна сума з урахуванням відсотків;
 • щоденна ставка по кредиту.

Оформление кредита в Ваша Готівочка

Якщо Вас зацікавили умови від мікрофінансової організації, то перейдіть по кнопці “Отримати позику”. З цього кроку почнеться реєстрація облікового запису і подача документів для отримання кредиту.

При оформленні мікрокредиту необхідно враховувати вимоги до потенційного позичальника:

 • вік від 18 років до 70 років;
 • громадянство України;
 • надати номер мобільного телефону.

При цьому будуть потрібні наступні документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • дебетова карта з балансом не менше 2 грн.

Якщо у Вас вже зареєстрований особистий кабінет на “Ваша Готівочка”, то для оформлення кредиту необхідно увійти в нього.

[Su_button onclick = “gtag_report_conversion (this.href);” url = “https://out.kotcredit.com.ua/vashagotivochka” target = “blank” background = “# 28A745” size = “10” center = “yes” icon = “icon: arrow-right” icon_color = ” #ffffff “rel =” nofollow “] Ви можете увійти [/ su_button]

Вкажіть в якості логіна номер мобільного телефону, і пароль, придуманий при реєстрації.

Вход в личный кабинет Ваша Готівочка

На головній сторінці аккаунта перейдіть по кнопці “Оформити нову позику”.

[Su_button onclick = “gtag_report_conversion (this.href);” url = “https://out.kotcredit.com.ua/vashagotivochka” target = “blank” background = “# 28A745” size = “10” center = “yes” icon = “icon: dollar” icon_color = “# ffffff “rel =” nofollow “] Оформити нову позику [/ su_button]

Оформить новый займ

Після цього потрібно вказати необхідну суму і термін, за який Ви готові розрахуватися з компанією. Далі, потрібно вибрати спосіб отримання грошей:

 • готівкою у відділенні;
 • безготівковим переказом на банківську карту.

Якщо Ви вказали другий спосіб, то заповніть реквізити своєї картки: номер, термін дії та короткий код на зворотному боці.

Подтверждение карты

Після цього на мобільний телефон надійде СМС-повідомлення з контрольною сумою до отримання та розрахованими процентами. Необхідно повторити інформацію у вікні.

Далі, система зажадає заповнити анкету відсутніми даними:

 • місце роботи;
 • щомісячний дохід (враховується все надходження, в тому числі і неофіційні);
 • сімейний стан.

При цьому заповнювати рядки потрібно тільки українською мовою.

Заполнение анкеты заемщика

У найближчі 15-20 хвилин з Вами зв’яжеться співробітник Ваша Готівочка для ознайомлення з прийнятим рішенням. Увійдіть в особистому кабінеті в розділ Мої заявки і перейдіть праворуч по кнопці Отримати позику.

Раздел "Мои заявки"

Відкриється договір, з яким потрібно уважно ознайомитися і підписати електронним підписом, клікнувши внизу по кнопці “Підтвердити суму”. Гроші зараховуються протягом 5 хвилин.

Причини відмови в кредиті в компанії “Ваша Готівочка”

У переважній більшості клієнти “Ваша Готівочка” отримують гроші за своїми заявками. Але іноді доводиться чути відмову без пояснення причин. Тому громадяни цікавляться, на якому підстави мікрофінансових організація не видала їм кредит.

Розглянемо всі причини:

 1. некоректно заповнена заявка в онлайн-формі: наявність помилок, невірно вказана інформація;
 2. заповнення анкети не українською мовою;
 3. наявність боргів і прострочених платежів в інший кредитної організації;
 4. карта заявника належить третій особі;
 5. на рахунку банківській картці немає коштів;

Що робити, якщо заявка не схвалена?

При отриманні негативної відповіді багато клієнтів цікавляться можливістю перегляду їх анкети. У мікрофінансової організації “Ваша Готівочка” повторно подати заяву можна тільки через місяць. При некоректно внесеної інформації заяви клієнтів не переглядаються.

У випадках коли у громадянина є борг за кредитами в інших організаціях, потрібно спершу його погасити і через 30 днів можна подавати заяву на отримання позики в “Ваша Готівочка”.

Способи оплати позики

Вибір варіанту погашення кредитного зобов’язання в “Ваша Готівочка” залежить від способу отримання грошей. Якщо оформлення заявки було через особистий кабінет, то оплатити борг можна тільки такими способами:

 • перерахування грошей з банківської картки в обліковий запис;
 • через термінал або мобільний додаток.

При оформленні позики в відділенні “Ваша Готівочка” можна погашати борг вищевказаними способами, а також через каси банку за реквізитами мікрофінансової організації і вказавши номер договору.

Реквізити Ваша Готівочка

Якщо необхідно сплатити борг за кредитним договором з зазначенням реквізитів “Ваша Готівочка”, то потрібно увійти в особистий кабінет і роздрукувати кредитний договір. Для проведення платежу потрібно вказати номер договору, персональні дані позичальника, його ІПН, а також реквізити мікрофінансової організації, розташовані внизу документа.

Крім цього, отримати інформацію можна за телефоном гарячої лінії: 0-800-500-660. При цьому дзвінок безкоштовний для всіх операторів України.

Ваша Готівочка промокодом

Мікрофінансових організація “Ваша Готівочка” не надає своїм клієнтам промокодом для поліпшення умов по мікропозик. При цьому досить часто проводяться різні розіграші для постійних клієнтів і акції для залучення нових. Дізнатися інформацію можна на сайті компанії в розділі “Акції”.

Акции в компании Ваша Готівочка

Що робити, якщо допустив прострочення

У договорі на отримання мікроссуди прописані всі умови, в тому числі і наступ прострочення. В цьому випадку “Ваша Готівочка” налічуватиме підвищений відсоток 2,5% за кожен день несплати, а також на 15 добу з клієнта буде стягнуто штраф у розмірі 100 грн.

Мікрофінансових організація має право передати справу боржника стороннім особам або звернутися до суду для стягнення заборгованості. При цьому потрібно розуміти, що кредитна історія буде зіпсована і стане неможливо підлозі позику в банку або іншій фінансовій установі.

Продовження кредитного договору

У деяких ситуаціях клієнти “Ваша Готівочка” зазнають фінансових труднощів при погашенні кредиту. Не варто тягнути до настання крайнього терміну повернення боргу. Краще в даному випадку продовжити договір.

Для пролонгації потрібно одноразово виплатити всі відсотки за договором. А для оформлення продовження кредиту потрібно звернутися до операторів Служби підтримки за телефоном: 0-800-500-660. Рішення приймається швидко, а з інформацією можна ознайомитися в особистому кабінеті.

Гаряча лінія Ваша Готівочка

Якщо у Вас виникли питання по кредитним продуктам або Вам важко пройти реєстрацію на сайті «Ваша Готівочка», то можна звернутися за телефоном гарячої лінії, де оператори грамотно проконсультують Вас з усіх питань роботи мікрофінансової організації: 0-800-500-660 (дзвінок зі всіх телефонів України безкоштовний).

Також є номери міських телефонів: (067) 641-77-77 та (095) 277-75-73 (дзвінок з мобільних телефонів оплачується за тарифом оператора зв’язку).

На офіційному сайті можна заповнити форму зворотного зв’язку, де потрібно вказати свій номер телефону та адресу електронної пошти. Вони необхідні для того, щоб фахівець компанії міг відповісти Вам на відправлений питання.

Якщо Вам важко зателефонувати, то можна написати лист і відправити його на електронну адресу «Ваша Готівочка». У темі обов’язково коротко вкажіть суть питання, щоб кореспонденція потрапила відразу до менеджера. Адреса електронної скриньки: zayavka@limefin.com.

При направленні претензій і скарг рекомендованим листом необхідно вказувати юридичну адресу: 57214, Миколаївська область, Вітовській район, с. Мішково-Погорілове, вул. Миру, 29, кімн.7.

Соціальні мережі

Незважаючи на те що компанія «Ваша Готівочка» відноситься до одних з великих мікрофінансових організацій, вона не має груп і власних сторінок в соціальних мережах.

Як проїхати

«Ваша Готівочка» представлена ​​в 19 областях України. Тому ми пропонуємо список міст, в яких розташовані відділення компанії.

Таким чином, клієнти мікрофінансової організації «Ваша Готівочка» можуть звертатися за допомогою на гарячу лінію або безпосередньо в наземні офіси компанії, які представлені в кожній області України. Фахівці допоможуть у вирішенні різних питань, пов’язаних з реєстрацією на сайті компанії, отриманням позики, продовженням договору, внесеними нових даних про позичальника.

Відгуки про кредит в компанії Ваша Готівочка

«Ваша Готівочка» працює на фінансовому ринку України з 2012 року і за цей час в інтернеті накопичилося чимало відгуків про взаємодію клієнтів з організацією. Знайомлячись з ними, можна скласти уявлення про компанію та їй послуги. Тому розглянемо і позитивні, і негативні відгуки на різних сайтах.

Більшість негативних коментарів залишають ті клієнти, які прострочили виплату по кредитному договору. Всі вони одноголосно розповідають про роботу колекторської служби, яка діє такими методами:

 1. Розклеювання повідомлень про борг в під’їзді, на дверях боржника, а також біля його роботи.
 2. Дзвінки з погрозами і попередженнями на мобільний телефон клієнта, а також його родичів, друзів і колег.
 3. Розсилка листів з інформацією про позичальника всім сусідам по будинку.

Наприклад, на одному з форумів клієнти організації «Ваша Готівочка» обговорюють тему боргів перед мікрокредітной організацією. Дівчина під ніком Marija прострочила виплату на три місяці, і за цей час до неї тричі приходили з компанії. При цьому їй не грубіянять, але клеять на двері оголошення і розсилають листи всім знайомим, сусідам і родичам.

Негативный отзыв клиента

А ось чоловік під ніком КОТ каже, що йому постійно дзвонили то з погрозами, то намагаючись по-хорошому домовитися про повернення боргу. При цьому користувач розповідає, що родичів вони знаходять у відкритих базах і розсилають їм повідомлення про боржника.

Отзыв об угрозах сотрудниками компании

На іншому ресурсі представлені в основному негативні відгуки про роботу компанії «Ваша Готівочка». І тут більшість клієнтів скаржаться на неадекватну поведінку колекторів. Наприклад, Наталія зіткнулася з тим, що їй через борг в під’їзді наклеїли повідомлення. На це жінка викликала наряд поліції і склала претензії в різні органи.

Отзыв недовольного клиента

Деякі користувачі розповідають, що їм телефонують з погрозами або принижують їх, хоча кредит в даній організації вони не брали. Наприклад, Маруся Олексіївна Карпенко зіткнулася з хамським ставленням з боку менеджера «Ваша Готівочка».

Жалоба на хамство

Позитивних відгуків порівняно небагато. Наприклад, клієнт під ніком Vovan розповідає про швидке оформлення заявки через онлайнресурс, а також про ввічливих менеджерах. Йому подзвонили, щоб уточнити інформацію, подану в анкеті, і дали час, щоб попередити про майбутні дзвінках людей, контакти яких він вказав.

Положительный отзыв

Інший клієнт виділяє кілька позитивних моментів онлайн-заявки:

 1. Не потрібно збирати документи, що підтверджують доходи.
 2. Швидке прийняття рішень.
 3. Перерахування грошей на банківську карту.
 4. Прозорі умови договору.

Отзыв довольного заемщика

Є також клієнти, які задоволені сервісом, але хотіли б бачити додаткові привілеї для постійних позичальників. В даний час «Ваша Готівочка» не пропонує акцій і бонусів для клієнтів з позитивною кредитною історією.

Клиент хвалит компанию

Ще на одному сайті зібрано багато негативних відгуків як від колишніх співробітників «Ваша Готівочка», так і від позичальників, у яких утворився борг. Найяскравіший приклад роботи колекторів описаний у відгуку однієї жінки, де вона наводить приклади загроз.

Жалоба на коллекторов

Аналізуючи відгуки про співпрацю з «Ваша Готівочка», можна зробити висновок, що якщо оплачувати своєчасно всі борги, то проблем з мікрофінансової організацією не буде. Але варто прострочити виплату хоч на один день, як підключається служба, що займається стягненнями, і їх дії далеко не завжди коректні навіть щодо тих громадян, контактні дані яких були вказані позичальником в анкеті.

З огляду видно, що мікрофінансових організація “Ваша Готівочка” готова надати позики всім верствам населення: студенти, офіційно і неофіційно працевлаштовані особи і пенсіонери. При цьому реєстрація особистого кабінету проходить досить швидко, а рішення по кредиту приймається протягом 15 хвилин. Відмови трапляються вкрай рідко і в основному через некоректно внесених або навмисне прихованих відомостей. Невеликі складності можуть виникнути з поверненням боргу. Мвязано це з правилами “Ваша Готівочка”, за якими, якщо клієнт оформляв заявку в онлайні, то погасити кредит готівкою через касу організації він не зможе.

З негативних моментів можна виділити некоректну поведінку співробітників компанії по відношенню до боржників: хамське ставлення, загрози і псування майна. Це негативно позначається на репутації мікрофінансової організації.

Якщо Ви вже користувалися послугами “Ваша Готівочка”, то ми просимо поділиться своїм досвідом і розповісти про плюси і мінуси співпраці. Ваша думка дуже важлива для інших користувачів, так як на його основі вони можуть зробити висновки щодо послуг, що надаються. А також керівництво компанії зможе поліпшити сервіс або превнесті нові пропозиції в свої послуги.

Оновлено:
30.11.2021 в 14:01

Загальна оцінка компанії