Блог колектора Задати питання

Традиція – швидкі кредити для українських громадян на 30, 45 чи 60 днів

Сума до:50 000 грн.
Ставка:0.01%
Термін:До 45 днів

Результати пошуку за запитом:

На дому
Сума8000-50000 грн
Термін1-45 днів
Ставка в день0.01%
Вік22+ років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки5-10 хв.
Швидкість виплати10-15 хв.
ІдентифікаціяПаспорт, ІПН
Графік роботиЦілодобово
 • Компанія видає довгострокові позики, термін кредитування може становити 45 чи 60 днів.
 • Лояльність до клієнтів – кожному позичальнику дається додатково 3 дні після закінчення дії кредитного договору на оплату боргу
 • Низькі відсоткові ставки порівняно з конкурентами
 • Відсутність довідок про доходи
 • Низька ймовірність відмови

Свідоцтво про реєстрацію: 13104140 від 06.04.2020 року

Ліцензія Нацкомфінпослуг: ФК № 1382, код фінансової установи: 13

Традиція – швидкі кредити для українських громадян на 30, 45 чи 60 днів

Кредитний сервіс Традиція – українська компанія, яка спеціалізується на видачі мікропозик у мережі Інтернет. Торгова марка належить ТОВ «ФК Традиція».

Вимоги МФО Традиція до позичальника

вік – від 22 до 55 років;
громадянство України;
постійне джерело доходу;
паспорт;
код ІПН;
телефон;
ноутбук для доступу в інтернет та подання онлайн заявки.

Переваги звернення до компанії

Традиція – швидкі кредити для українських громадян на 30, 45 чи 60 днів

 1. Середній час прийняття рішення щодо кредитної заявки – 7 хвилин.
 2. Компанія видає довгострокові позики, термін кредитування може становити 45 чи 60 днів.
 3. Робота сервісу 24/7.
 4. Лояльність до клієнтів – кожному позичальнику дається додатково 3 дні після закінчення дії кредитного договору на оплату боргу.
 5. Низькі відсоткові ставки, порівняно з конкурентами.
 6. Великі грошові суми та кілька кредитних продуктів на вибір.
 7. Відсутність довідок про доходи.
 8. Низька ймовірність відмови.

Недоліки

Клієнти з поганою кредитною історією зможуть взяти в борг невелику грошову суму. За умови успішного погашення позики у ФК Традиція кредитний ліміт буде підвищено.

Оформлення мікрокредиту

Весь процес оформлення позики, починаючи від заповнення анкети та закінчуючи отриманням коштів, відбувається віддалено за допомогою Інтернету. Подання кредитної заявки відбувається на офіційному сайті фінансової компанії.

Кредитний калькулятор

Перевірити умови позики можна на кредитному калькуляторі. Для цього на основній сторінці сайту необхідно натиснути на фразу “Викликати калькулятор” (велика синя кнопка знаходиться внизу екрана). Напис є на всіх сторінках сайту, тому знайти кредитний калькулятор досить легко.

При першому зверненні до компанії клієнт натискає на вкладку “Перший”, щоб оформити позику, при повторному зверненні варто натиснути на вкладку “Повторний”.

Кредитний калькулятор дозволяє вибрати суму та термін майбутньої позики, а також побачити загальну суму до повернення. Для нових кредитів переплата буде незначною, навіть для великих грошових сум. Визначившись із умовами позики, потрібно натиснути кнопку «Оформити кредит».

Реєстрація клієнта

З вікна кредитного калькулятора клієнт потрапляє у вікно реєстрації. Постійним клієнтам для входу достатньо ввести логін (номер телефону) та придуманий раніше пароль. Новачки мають пройти швидку реєстрацію. Заповнити необхідно такі поля:

 • ім’я;
 • ІПН;
 • контактний номер;
 • придуманий пароль (не менше 6 символів).

Наприкінці необхідно поставити галочку, погоджуючись із обробкою персональних даних. Після цього натиснути кнопку «Реєстрація».

Заповнюючи реєстраційну форму, клієнт отримує доступ до особистого кабінету. Тут можна переглядати статус своєї позики, уточнювати суму та дату погашення, а також оплачувати кредит.

Заповнення анкети

Анкета клієнта і буде кредитною заявкою. Тому майбутній позичальник повинен максимально повно відповісти на питання про свій доход, місце проживання, сімейне становище, а також про наявність чи відсутність інших кредитів. Не варто приховувати якусь інформацію від кредитного сервісу, якщо правда вийде назовні, у позику можуть відмовити.

Персональні дані клієнта надійно захищені протоколами безпеки, тому не варто перейматися тим, що ваші дані можуть бути передані третім особам.

Банківська картка

Мікрокредит видається на банківську картку клієнта. Тому її необхідно прикріпити до особистого кабінету користувача. Для цього потрібно пройти просту процедуру верифікації. Для верифікації клієнт вводить реквізити своєї банківської картки та натискає на кнопку «Підтвердити». На рахунку має бути сума не менше 1 гривні. При підключеному смс-банкінгу сума верифікації надходить клієнту на мобільний телефон. Якщо банківського інформування клієнт не має, йому доведеться зателефонувати на гарячу лінію свого банку, щоб уточнити заблоковану суму. Це значення до копійок необхідно вказати в особистому кабінеті у спеціальному полі. Лише після цього верифікацію буде завершено. Залишилося дочекатися рішення компанії та підписати кредитний договір.

Кредитний договір

Оскільки оформлення позики відбувається онлайн, а кошти надходять на картку, підписання кредитної угоди також відбувається у онлайн форматі. Якщо клієнт має цифровий підпис, можна використовувати його, якщо ж ні – підписати договір можна за допомогою одноразового ідентифікатора, який надходить у смс-повідомленні. Після того як клієнт ввів ідентифікатор і натиснув на слова «підписати», кредитний договір набирає чинності. Кошти надходять на банківську картку протягом 1 хвилини.

Традиція – швидкі кредити для українських громадян на 30, 45 чи 60 днів

Способи погашення кредиту

Кредитний сервіс Традиція пропонує своїм клієнтам кілька способів погашення позики:

Через особистий кабінет

Сплатити кредит клієнт може за допомогою будь-якої банківської картки. Для цього йому необхідно увійти до особистого кабінету. Далі знайти на головному екрані поле «Особистий рахунок». Виберіть поточний кредитний договір та натисніть кнопку «перевірка заборгованості». Для погашення введіть номер телефону та суму повного погашення (або часткову суму для пролонгації позики). Перед оплатою клієнт повинен погодитись з умовами публічної угоди. І потім натиснути кнопку «Оплатити».

У вікні оплати клієнт запроваджує реквізити банківської картки. Для погашення підходить будь-яка банківська картка, яка необов’язково прикріплена до особистого кабінету.

За допомогою Інтернет-банкінгу

Оплата через Інтернет-банкінг відбувається за реквізитами МФО Традиція. Повні реквізити можна знайти у кредитній угоді на сайті фінансової компанії. Для оплати мікрокредиту вказується призначення платежу, контакти позичальника та номер кредитного договору.

Через платіжний термінал Сіті 24

Для оплати кредиту через термінал клієнт має знайти опцію «Пошук послуги». Далі в пошуковому рядку потрібно запровадити назву кредитної компанії Традиція російською чи українською мовою. Після цього необхідно вибрати тип послуги – повне погашення чи пролонгацію. Після введення номера кредиту натиснути кнопку «Далі». Для оплати необхідно внести готівку. Перевагою цього буде отримання на руки платіжного документа – чека термінала.

Через сайт Сіті 24

Оплата кредиту відбуватиметься аналогічним способом. Єдине суму оплати необхідно ввести до погашення, інакше система видасть повну суму для закриття кредиту. Якщо клієнта цікавить пролонгація позики, він має після введення номера договору запровадити у полі суму 1 гривню. Далі система сама видасть суму, яку потрібно внести для пролонгації позики.

У будь-якому терміналі самообслуговування

Для оплати підходять термінали IBox, 2Click та інші. Платіжний термінал може знімати комісію. Алгоритм той самий. Необхідно здійснити пошук за назвою кредитної компанії, ввести номер договору, своє прізвище та суму для погашення позики. Назву компанії потрібно вводити на вкладках «Погашення кредитів» або «Фінансові послуги». Оплата відбувається готівкою, здачу можна зарахувати на мобільний рахунок.

Через платіжну систему Pogashai

Реєстрація у системі не потрібна. Для оплати необхідно ввести в спеціальні поля свій ІПН та номер кредитного договору. Цифри вводяться через дефіс у форматі 00000000000-0000000. Для оплати підходить будь-яка банківська картка.

У касі будь-якого українського банку

Для оплати клієнту знадобляться правильні реквізити компанії, зокрема ЄДРПОУ, МФО та правильний розрахунковий рахунок у форматі IBAN. Обов’язковим є вказівка ​​номера кредитного договору та ПІБ позичальника. Комісія оплачується за тарифами обраного банку.

Пролонгація позики

Якщо клієнт не встигає погасити борг вчасно, фінансова компанія надає 3 пільгові дні, протягом яких відсотки та штрафні санкції не нараховуються. Для виходу із ситуації можна скористатися послугою пролонгації позики. Іноді графік платежів може змінитися.

Кредитна компанія Традиція пропонує 2 типи пролонгації:

 • автоматична – за умови, що клієнт сплатив 30% тіла кредиту, період становить 2 тижні;
 • класична – якщо клієнт сплатив 30% кредитної суми, а також відсотки з 1 до 10 днів, термін також становить 2 тижні.

При оформленні пролонгації через платіжні термінали продовжити термін дії кредитного договору можна на 10, 20 чи 30 днів.

Документи

Ознайомитись з документами компанії можна у розділі «Юридична інформація». Доступні такі документи:

 • ліцензія на провадження діяльності;
 • баланс;
 • звіт про власний капітал;
 • Політика конфіденційності;
 • інформація для споживачів;
 • тарифи;
 • положення про обробку персональних даних клієнта;
 • правила надання кредиту;
 • зразковий договір позики;
 • програма лояльності;
 • зразковий договір факторингу та правила надання подібних послуг;
 • Структура власності.

Контактна інформація

Юридична адреса: 49044, м. Дніпро, вул. Крутогірний узвіз, 1.

Телефон: 0 800 400 300 (безкоштовно для мобільних операторів та стаціонарних телефонів).

Графік роботи служби підтримки: 24/7.

e-mail: info@tradition.com.ua.

Відгуки клієнтів

Користувач під ніком Ярослав задоволений умовами позики та тривалим періодом кредитування. Його радує відсутність дзвінків під час подання кредитної заявки.

Традиція – швидкі кредити для українських громадян на 30, 45 чи 60 днів

Пользователь под ником Алиса довольна временем оформления кредита. Ей выдали займ за 9 минут. Также она отметила низкий процент по сравнению с МФО конкурентами. Денежные средства были нужны девушке для покупки оборудования.

Традиція – швидкі кредити для українських громадян на 30, 45 чи 60 днів

Користувач під ніком Антон залишився задоволеним співробітництвом із ФК Традиція. Йому сподобалася можливість реєстрації за допомогою Bank ID, а також низький відсоток та тривалий термін кредитування.

Традиція – швидкі кредити для українських громадян на 30, 45 чи 60 днів

Оновлено:
18.11.2021 в 11:51

Загальна оцінка компанії