Блог колектора Задати питання

CoolCredit – швидка та вигідна моментальна позика для громадян України

CoolCredit – швидка та вигідна моментальна позика для громадян України

Імовірність схвалення

95%

Отримати гроші

CoolCredit – це онлайн кредит на банківську картку, без додаткових комісій, прихованих платежів та мінімумом документів для оформлення.

Сума до:20 000 грн.
Ставка:1.95%
Термін:До 30 днів
Сума500-20000 грн
Термінвід 7 до 30 днів
Ставка в день1.95%
Вік18+ років
ДокументиПаспорт, ІПН
ІдентифікаціяПаспорт, ІПН
Графік роботиЦілодобово
 • Обробка заявок клієнтів за 15 хвилин
 • Лояльність до громадян з поганою кредитною історією
 • Персональні дані клієнтів надійно захищені міжнародними сертифікатами безпеки SSL
 • Компетентна служба підтримки

Свідоцтво про реєстрацію: ФК №В0000121 від 30.12.2020 року

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №21/2279 від 30.12.2020

CoolCredit – швидка та вигідна моментальна позика для громадян України

CoolCredit – це онлайн кредит на банківську картку, без додаткових комісій, прихованих платежів та мінімумом документів для оформлення. CoolCredit – це українська компанія європейського зразка. Засновники МФО родом із Чехії і тому ведуть роботу за міжнародними стандартами.

Вимоги до позичальника

 • Вікові рамки від 18 до 75.
 • Паспорт громадянина України
 • Стабільний дохід (доводити документально не потрібно, при цьому є варіанти кредитування для студентів, пенсіонерів та безробітних осіб).
 • Код платника податків (ІПН).
 • Телефон та електронна пошта для зв’язку.
 • Банківська картка, на яку буде зараховано позику.

Переваги звернення до компанії

 1. Обробка заявок клієнтів за 15 хвилин.
 2. Лояльність до громадян із поганою кредитною історією.
 3. Персональні дані клієнтів надійно захищені міжнародними сертифікатами безпеки SSL.
 4. Компетентна служба підтримки.
 5. Максимальна прозорість – прихованих комісій немає.
 6. Для постійних клієнтів існують бонуси та промокоди.
 7. Компанія не перевіряє місце роботи та рівень доходу позичальника.
 8. Можливість пролонгації позики.

Оформлення мікропозики

Весь процес – з моменту подання заявки до зарахування документів відбувається онлайн. Подати кредитну заявку клієнти можуть на офіційному веб-сайті компанії.

Кредитний калькулятор

Перед тим, як приступити до заповнення анкети, клієнти можуть скористатися кредитним калькулятором. Знайти його можна у верхній частині сторінки сайту CoolCredit. У лівій частині калькулятора позичальник обирає суму та термін позики, а правій частині буде видно: розмір кредиту, термін, до якого його потрібно повернути, відсотки, знижки та загальну суму до повернення. Після того, як клієнт визначився з умовами позики, необхідно натиснути кнопку «Отримати кредит».

Реєстрація користувача

Позичальника перекидає у вікно реєстрації, де буде створено його особистий обліковий запис. Для реєстрації клієнт вказує основну інформацію:

 • прізвище ім’я по батькові;
 • дата народження;
 • ІПН;
 • електронна пошта;
 • пароль;
 • номер телефону.

На вказаний номер телефону клієнту надходить код підтвердження. Для завершення реєстрації необхідно поставити прапорці, погоджуючись із обробкою та перевіркою персональних даних, а також розсилкою рекламних матеріалів.

Заповнивши вкладку Основна інформація, клієнти натискають кнопку «Далі».

Заповнення анкети

Анкета клієнта – це його кредитна заявка, що містить кілька вкладок. Усі поля є обов’язковими для заповнення. Анкета позичальника CoolCredit містить такі вкладки:

 • адресу реєстрації (якщо прописка не співпадає з реальною адресою реєстрації, цей момент краще не упускати);
 • зайнятість (дані про посаду і розмір основного доходу);
 • соціальна інформація (сімейний стан, кількість дітей);
 • паспортні дані (дата та орган видачі, а також серія та номер документа).

Банківська картка

Щоб сформувати кредитну заявку, клієнт повинен додати до свого облікового запису банківську картку. Також потрібно пройти процедуру верифікації. Для цього знадобиться не тільки номер картки та термін її дії, а й код cvv. На рахунку має бути невелика грошова сума (до 10 гривень максимум), після списання та підтвердження клієнтом її розміру, процедуру буде пройдено. Кошти повернуться на картку незалежно від рішення щодо кредиту. Дізнатися суму блокування можна за допомогою інтернет-банкінгу або зателефонувавши до гарячої лінії банку. По карті повинні бути дозволені інтернет-операції, інакше онлайн позика не зарахується на рахунок позичальника.

Кредитний договір

Після заповнення всіх полів анкети вона вирушає на розгляд кредитної компанії. Рішення приймається організацією не більше 15 хвилин, далі клієнту надходить повідомлення по смс. Якщо рішення компанії є позитивним, можна переходити до підписання кредитного договору.

Документ підписується в електронному варіанті, підписом клієнта є одноразовий ідентифікатор – набір літер та цифр, який необхідно продублювати зі смс, вводячи значення у спеціальне поле. Електронний кредитний договір має силу паперового документа, тому його умови є обов’язковими для виконання обома сторонами. Після підписання документів кошти зараховуються на банківську картку миттєво.

Способи погашення кредиту

Фінансова компанія CoolCredit пропонує клієнтам кілька способів оплати позики.

 1. Особистий кабінет

Найпростіший і найшвидший спосіб. Для оплати кредиту через особистий кабінет достатньо натиснути кнопку «Сплатити» у верхньому правому кутку основного сайту CoolCredit. Клієнти входять до облікового запису за допомогою логіну та пароля, далі кошти списуються з прикріпленої банківської картки. Клієнту потрібно лише підтвердити списання зручним для нього способом. Комісій у разі погашення позики через особистий кабінет немає. У разі дострокового погашення сума нарахованих відсотків перераховується з урахуванням фактичних днів використання кредиту.

 1. Платіжний термінал

Сплатити позику можна в будь-якому терміналі – будь то Приват 24 або інший платіжний термінал. Для оплати у пошуковому рядку необхідно вбити назву фінансової компанії або здійснити пошук за реквізитами. Платіжний термінал може знімати комісію. Для оплати потрібно знати номер кредитного договору.

 1. Банк

Сплатити кредит від CoolCredit можна у касі будь-якого українського банку. Для цього клієнт повинен запастись реквізитами фінансової компанії та знати правильний IBAN-рахунок. Банк зазвичай знімає комісію за здійснену послугу. У призначенні платежу клієнт також вказує ІПН код.

Пролонгація позики

Свій обов’язок клієнти можуть сплатити достроково, повністю або частинами. Якщо останній день кредитного договору в позичальника не виявиться потрібної суми, може продовжити термін користування кредитними средствами. Така послуга називається пролонгацією і оформляється при оплаті кредиту в частині відсотків, що набігли. CoolCredit пропонує пролонгацію позики терміном від 5 до 30 днів. Кількість пролонгацій необмежена.

Оформляється послуга у власному кабінеті. При виборі активного кредиту користувачі натискають на продовжити термін кредиту замість Погасити. Пролонгація може оформлятися із підписанням додаткової кредитної угоди. Відсоткова ставка під час пролонгації може змінюватись, проте це дозволяє продовжити термін користування кредитом без штрафних санкцій.

Наслідки неповернення боргу

У разі неповернення кредиту на клієнта може бути накладено штрафні санкції. За умовами кредитного договору четвертий день неустойки на клієнта накладається одноразовий штраф у вигляді 50% взятої раніше кредитної суми. Дані про клієнта будуть надані в УБКІ, що зіпсує його кредитну історію. Права за кредитом можуть бути передані третім особам (колекторським фірмам).

Документи

На сайті CoolCredit можна ознайомитись з наступною документацією:

 • свідоцтво про реєстрацію фінансової установи;
 • ліцензія НБУ;
 • згоду на обробку персональних даних;
 • структура власності підприємства;
 • правила надання коштів у борг;
 • зразок кредитного договору;
 • фінансова звітність підприємства.

Контактна інформація

Юридична адреса: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, б. 52.

Телефон: 0 800 600 515.

Графік роботи служби підтримки: з понеділка по пт – з 8.00 до 19.00, сб-нд – з 9.00 до 18.00.

e-mail: info@coolcredit.ua.

Відгуки клієнтів

Користувач під ніком Микола рекомендує компанію до співпраці. Він належить до постійних клієнтів і вже кілька разів брав гроші до зарплати. Чоловік віддав борг вчасно та проблем із МФО у нього не виникло.

CoolCredit – швидка та вигідна моментальна позика для громадян України

Користувачеві під ніком Алекс кошти знадобилися для термінового ремонту ноутбука. Він знайшов кредитну пропозицію від CoolCredit в інтернеті і залишився задоволений швидкістю оформлення.

CoolCredit – швидка та вигідна моментальна позика для громадян України

Оновлено:
02.02.2022 в 08:54

Загальна оцінка компанії