Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Student Loan – реєстрація, вхід, основні функції

06.08.2019 в 13:38

Фінансова організація “Студент Лоан”, що діє на Україні, надає мікропозики в дистанційному режимі. Основна аудиторія компанії – люди від 18 до 24 років. Для отримання позики потрібно створити особистий кабінет на веб-ресурсі, в якому потрібно заповнити персональну анкету. В огляді ми докладно розглянемо всі етапи проходження реєстрації на сайті “Студент Лоан”, а також опишемо функціонал сервісу, щоб Ви мали повне уявлення про послуги компанії.

Функції та можливості особистого кабінету

Персональний аккаунт на сайті мікрофінансової організації “Student Loan” дозволяє клієнтам цілодобово управляти своїми фінансами і отримувати консультаційні послуги від фахівців компанії.

Особистий кабінет надає користувачам наступні можливості:

 • направляти нові заявки на отримання позики;
 • проводити оплату за реквізитами банківської карти;
 • отримувати інформацію за чинним договором;
 • дізнаватися про проведені компанією акціях.

Реєстрація в кабінеті “Студент Лоан”

Для отримання кредиту необхідно пройти кілька простих кроків, на які піде не більше 10-15 хвилин Вашого часу.

Алгоритм получения займа на сайте Студент Лоан

Заздалегідь підготуйте свої документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • банківську карту з позитивним балансом не менше 2 гривень.

Створення особистого кабінету починається з сайту мікрофінансової організації “Student Loan”, де в онлайн-калькуляторі потрібно задати необхідну Вам суму.

Онлайн-калькулятор Студент Лоан

Після переходу по кнопці Отримати позику Ви можете змінити умови отримання кредиту. Для цього в рядку Позика клікніть по кнопці Змінити.

Кнопка для изменения суммы займа

У вікні, Ви можете задати наступні параметри:

 • сума до отримання;
 • термін кредитування (7, 14 або 30 днів).

Нижче ознайомтеся з умовами договору: нараховані відсотки, крайня дата погашення і повна сума позики.

Изменение суммы и сроков займа на сайте Студент Лоан

Потім заповніть коротку анкету про себе, де вкажіть такі відомості:

 • прізвище, ім’я та по батькові;
 • паспортні дані та номер ІПН;
 • контактна інформація: мобільний телефон та адресу електронної пошти.

Позики в мікрофінансової організації “Student Loan” перераховуються на банківські карти клієнтів. Тому на наступному етапі заповнення анкети потрібно вказати реквізити своєї картки.

Подключение банковской карты к личному кабинету Студент Лоан

На останньому кроці потрібно пройти ідентифікацію. Для цього зробіть фото з паспортом, піднесений до лиця. Буде потрібно два знімка: з першим розворотом, де фото, і з пропискою.

Выбор фото с паспортом заемщика Student Loan

После отправки анкеты система “Student Loan” автоматически проверяет все внесённые данные. Решение принимается в течение 15 минут. О результатах можно узнать в личном кабинете или по СМС-сообщению.

При одобрении кредита в “Student Loan” деньги перечисляются на Вашу карту, указанную в анкете.

Вход в личный кабинет “Student Loan”

Авторизация в учётной записи проходит на сайте “Student Loan”, где нужно кликнуть под онлайн-калькулятором на кнопку “Получить заём”. В открывшейся форме выберите “У меня есть аккаунт”. Далее заполните логин, которым служит мобильный телефон, и дождитесь поступления на него короткого одноразового кода.

Как восстановить пароль?

На сайте микрофинансовой организации “Student Loan” нет услуги восстановления секретного кода, так как при авторизации используется рассылка одноразовых паролей. Вам нужно только указать в качестве логина свой мобильный телефон.

Служба поддержки

При возникновении вопросов на любом из этапов работы на сайте “Student Loan” Вы можете обратиться за помощью по телефону горячей линии: +38-073-32-62-233. Операторы работают круглосуточно.

Пройти регистрацию на сайте финансового учреждения “Student Loan” довольно просто. Процент одобрений по заявкам достигает 97% от общего их числа. В анкете нужно заполнить все поля без пропусков и опечаток, а в конце загрузить две фотографии с паспортом в руках. Снимки должны быть чёткими, а надписи на них — читаемыми.

Если Вы уже пользовались услугами микрофинансовой организации “Student Loan”, то мы просим поделиться своим опытом и рассказать о положительных и отрицательных сторонах сервиса.

Оновлено:
31.03.2021 в 22:12
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...