Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Кредит Радар – вхід реєстрація

27.09.2019 в 09:23

Інтернет-платформа Кредит Радар, діюча на території України, є посередником між клієнтом і мікрофінансовою організацією. В її завдання входить перевірка персональних даних позичальника, його кредитоспроможність та підбір найбільш вигідних фінансових пропозицій. Для отримання послуги новому клієнтові необхідно пройти реєстрацію на сайті і заповнити анкету. В огляді ми докладно розповімо про всі етапи створення облікового запису на сайті Кредит Радар, а також опишемо його функціонал.

Функції та можливості особистого кабінету

Онлайн-сервіс Кредит Радар надає послуги тільки через особистий кабінет. Пов’язано це з тим, що у компанії немає наземних офісів, тому все взаємодія з клієнтом проходить за допомогою функціоналу аккаунта. У ньому можна скористатися наступними можливостями:

 1. Зміна персональних відомостей клієнта.
 2. Створення нової заявки на отримання позики.
 3. Перегляд історії пошуку фінансових пропозицій.

У зв’язку з тим, що компанія Кредит Радар не видає позики, а тільки допомагає знайти відповідний фінансовий продукт, в особистому кабінеті відсутня функція оплати боргових зобов’язань.

Остаточний договір укладається з обраної мікрофінансової організацією, тому інформація за нарахованими відсотками, штрафами, строками погашення необхідно дізнаватися в тій організації, в якій було отримано позику.

Реєстрація в кабінеті KreditRadar

Для отримання позики необхідно створити на сайті онлайн-сервісу Кредит Радар особистий кабінет. На головній сторінці ресурсу розташований кредитний калькулятор. задайте в ньому необхідну для отримання суму від 500 до 50 000 гривень.

Зверніть увагу на те, що більшість мікрофінансових організацій при первинному зверненні не видають більше 3 000 грн

Условия получения займа в Кредит Радар

Тут же відображається інформація по вартості послуг інтернет-платформи Кредит Радар, що становить 119 гривень на місяць. Гроші будуть зняті відразу ж після прикріплення реквізитів банківської картки до особистого кабінету.

Для продовження реєстрації перейдіть по кнопці “Оформити заявку”.

На першому кроці необхідно заповнити наступні поля:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові позичальника, бажано українською мовою.
 2. Дату народження.
 3. Контактні дані: номер стільникового телефону та адресу електронної пошти.
 4. Вибрати зі списку регіон проживання і місто.
 5. У рядку нижче перейдіть за посиланням і ознайомтеся з Угодою.

Заполнение анкеты заемщика Кредит Радар

Після переходу по кнопці “Продовжити” відкриється додатковий рядок. У неї впродовж 25 секунд треба ввести секретний код, що поступив на Ваш мобільний.

Верификация номера телефона с помощью смс на сайте Кредит Радар

Після цього система Кредит Радар переведе Вас на другий крок оформлення анкети та реєстрації особистого кабінету. Тут потрібно заповнити наступні розділи:

 1. Паспортні дані.
 2. Номер ІПН.
 3. Реквізити банківської карти.

Зверніть увагу, що картка повинна бути випущена на Ваше ім’я і мати позитивний баланс, достатній для оплати послуг онлайн-сервісу.

Після цього проводиться перевірка клієнта по базі кредитних історій і підбираються фінансові продукти різних компаній.

Дуже важливо знати такий нюанс: оплата послуг сервісу Кредит Радар не гарантує видачу мікрофінансовими організаціями позики.

Вхід в особистий кабінет Кредит Радар

Для авторизації в облікового запису інтернет-платформи необхідно зайти на її офіційний сайт і в верхньому правому куті вибрати кнопку “Увійти”.

Кнопка для входа в личный кабинет Кредит Радар

З’явиться форма, в якій треба ввести логін (номер стільникового або адреса електронної пошти) і пароль від особистого кабінету.

Авторизация на сайте Кредит Радар

Як відновити пароль?

Якщо Ви не пам’ятаєте вхідні дані для авторизації на сайті Кредит Радар, то не варто переживати, так як їх можна відновити. Для цього перейдіть по кнопці “Увійти”, розташовану на головній сторінці сервісу і у вікні, натисніть на посилання “e-mail”.

Ссылка для восстановления доступа в Кредит Радар

На наступному кроці відновлення доступу вкажіть свої контакти. На електронну пошту поступить лист з посиланням. Перейдіть по ній для авторизації в особистому кабінеті.

Вход на сайт Кредит Радар для восстановления пароля

Служба підтримки

Якщо на якомусь етапі у Вас виникли складнощі з реєстрацією або потрібна консультація фахівця сервісу Кредит Радар, то наберіть номер Гарячої лінії + 38-044-290-77-50. Оператори надають консультації з наступних питань:

 1. Правила видачі кредиту.
 2. Вимоги до позичальників.
 3. Умови обслуговування на сайті.
 4. Реєстрація та авторизація.

Як видно з огляду, створити особистий кабінет на онлайн-ресурсі Кредит Радар нескладно. За часом це займе не більше 10 хвилин. Сервіс не надає фінансову допомогу, а тільки виступає в якості посередника між клієнтом і мікрофінансової організацією. Тому за свої послуги він стягує плату в розмірі 119 гривень на місяць.

Якщо Ви вже користувалися онлайн-сервісом кредит Радар, то ми просимо поділитися своїм досвідом і детально розповісти про позитивні і негативні сторони компанії. Ваша думка дозволить скласти реальне уявлення про якість послуг інтернет-платформи.

Оновлено:
22.03.2021 в 10:50
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...