Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Кредит Кафе — вхід і реєстрація

07.08.2019 в 16:58

Українська компанія КредітКафе надає послуги населенню з видачі мікропозик. Для цього на території країни практично у всіх областях розміщені офіси, куди можуть звернутися за консультацією і фінансовою допомогою громадяни. Для зручності на веб-сервісі КредітКафе кожен бажаючий може залишити онлайн-анкету. Після схвалення потрібно з документами з’явитися до найближчого відділення фінансової установи для оформлення кредитного договору.

В огляді ми докладно опишемо всі етапи формування онлайн-заявки для отримання позики і розповімо про особистому кабінеті мікрофінансової організації.

Функції та можливості особистого кабінету

Небанківська організація КредітКафе, діюча на території України, видає мікропозики тільки через відокремлені підрозділи. На веб-ресурсі можна тільки сформувати заявку і направити її на розгляд. Після прийняття рішення потрібно завітати до найближчого відділення компанії з документами, де фахівець офісу задасть додаткові питання і прийме остаточне рішення про видачу позики.

Реєстрація в кабінеті Кредит Кафе

У зв’язку з тим, що фінансова установа не надає можливість створювати акаунти, тому реєстрація на сайті відсутній. Клієнт може тільки сформувати заявку для попереднього розгляду.

Для цього на головній сторінці КредітКафе справа в меню перейдіть по кнопці “Онлайн-заявка”.

Подача онлайн-заявки в КредитКафе

У формі, що з’явилася заповніть наступні поля:

  • прізвище, ім’я та по батькові (як в українському паспорті);
  • номер ІПН;
  • мобільний телефон, на який зателефонує оператор;
  • Місто проживання;
  • вибрати зі списку вид працевлаштування (офіційне, неофіційне або безробітний);
  • вказати необхідну суму;
  • погодитися на обробку інформації.

Заполнение анкеты заемщика КредитКафе

На ухвалення рішення йде в робочий час (з 8: 00 до 20: 00) до 3 годин, а внерабочие годинник – до діб.

Сообщение о сохранении заявки КредитКафе

За цей час Вам може зателефонувати менеджер компанії для того, щоб поставити кілька запитань по анкеті позичальника. У разі схвалення фахівець також уточнить, в якому офісі Вам зручніше отримати позику, щоб перенаправити анкету.

У відділення потрібно з’явитися з українським паспортом та ідентифікаційним кодом. Співробітник офісу КредітКафе перевірить документи, заповнить анкету і прийме остаточне рішення про видачу.

Онлайн-сервіс перевіряє клієнта через базу кредитних історій і на відповідність вимогам до позичальника за віком і громадянства.

Вхід в особистий кабінет Кредит Кафе

Реєстрація на сайті CreditKafe відсутня, тому немає сервісу авторизації. Кожен раз, коли Ви бажаєте направити анкету через веб-ресурс, то достатньо заповнити онлайн-форму і дочекатися дзвінка фінансового фахівця компанії.

Як відновити пароль?

У небанківської організації КредітКафе відсутня особистий кабінет. У зв’язку з цим у клієнтів немає необхідності зберігати і відновлювати логін і пароль. Можливо, що в найближчому майбутньому мікрофінансових організація створить онлайн-сервіс, який не тільки розглядає заявки, але і видає позики.

Служба підтримки

Якщо Вам необхідно отримати консультацію, то найкраще звертатися в офіс компанії КредітКафе. За телефоном гарячої лінії менеджери можуть лише проконсультувати за умовами кредитування, вимогам до позичальників і підказати найближчого відділення, де можна оформити позику.

Зателефонувати в Службу підтримки можна за наступними номерами:

+38-067-3-600-500;

+38-044-3-600-500;

+38-063-3-600-500;

+38-095-3-600-500.

Оператори працюють щодня з 8:00 до 20:00.

Як видно з огляду, в мікрофінансової організації Кредит Кафе на веб-ресурсі можна тільки направити заявку для попереднього розгляду. Остаточне рішення з видачі буде приймати менеджер офісу, в який направляється клієнт з паспортом та ІПН.

Якщо Ви вже користувалися послугами фінансової установи Кредит Кафе, то ми просимо поділитися досвідом і розповісти про переваги і недоліки сервісу. Ваша думка дозволить іншим клієнтам скласти повне уявлення про якість послуг, а керівництву компанії – поліпшити сервіс.

Оновлено:
24.03.2021 в 07:00
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...