Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет FKS (ФКС) – як увійти і зареєструватися

28.09.2019 в 09:02

Мікрофінансових організація ТОВ “Фінансово-кредитний супермаркет” надає мікропозики і кредити як із заставою, так і без нього населенню України через онлайн-сервіс. Новому клієнтові необхідно зареєструвати особистий кабінет і подати анкету з персональними відомостями. Надалі аккаунт дозволить проводити операції за договором в цілодобовому режимі і отримувати необхідну інформацію. В огляді ми докладно розповімо про всі етапи реєстрації особистого кабінету на ресурсі ФКС, а також опишемо його функціонал.

Функції та можливості особистого кабінету

Обліковий запис призначена для того, щоб клієнт міг в будь-який зручний для себе час отримати відомості щодо активного договором з компанією ФКС, а також провести фінансові операції. Тому функціонал особистого кабінету має наступні можливості:

 1. Більш швидке формування нової заявки на отримання кредиту з прикріпленням анкети позичальника, що зберігається в базі.
 2. Інформація за чинним договором позики з сервісом ФКС: тіло кредиту, крайній термін погашення, нараховані відсотки, штрафи і пені (при їх наявності).
 3. Проведення платежів по карті клієнта.
 4. Підключення додаткових послуг.
 5. Внесення змін до персональних відомості.

Меню особистого кабінету розташовується зліва. Розділи інтуїтивно зрозумілі користувачам різного віку.

Меню в личном кабинете ФКС

Реєстрація в кабінеті ФКС

Для реєстрації облікового запису на онлайн-ресурсі FKS підготуйте:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • банківську карту;
 • мобільний телефон.

Зайдіть на онлайн-ресурс мікрофінансової організації і в калькуляторі, що відкрився, задайте параметри суми і терміну. Нижче з’явиться рядок приблизного повного розрахунку по кредиту. Остаточна ставка буде затверджена після реєстрації особистого кабінету на сайті ФКС.

Онлайн-калькулятор на сайте ФКС

На наступному кроці заповніть поля:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові українською мовою.
 2. Номер стільникового телефону, на який надійде код підтвердження.
 3. Адреса електронної пошти, який в подальшому буде служити логіном.
 4. Підтвердіть, що Ви не робот, встановивши знак галочки в рядку.

Заполнение анкеты нового пользователя ФКС

Потім система ФКС попросить придумати і повторити пароль від майбутнього особистого кабінету, що складається з 10 символів. Використайте для цього латинські букви різного регістра і цифри, щоб ускладнити секретний код.

Форма регистрации нового пользователя

Перейдіть у свою пошту і знайдіть лист від компанії FKS. У нім треба кликнути по кнопці підтвердження адреси.

Кнопка для подтверждения электронного адреса в кабинете ФКС

На цьому завершується реєстрація та активація особистого кабінету на веб-ресурсі ФКС.

Для заповнення анкети позичальника введіть логін і пароль у вікні.

Вход в личный кабинет ФКС

Система відкриє форму заявки клієнта, в якій відображатимуться Ваші персональні дані. Внизу необхідно вказати номер ИНН і прикріпити сканы паспорти з першою сторінкою і реєстрацією. Якщо Ви бажаєте отримає кредит в онлайн-сервісі ФКС на тривалий термін і з великим лімітом, то можна також прикріпити скан довідки про доходи.

Форма для загрузки фото с паспортом на сайт ФКС

Після перевірки Ваших документів онлайн-сервіс запропонує заповнити такі відомості:

 1. Паспортні дані.
 2. Інформація про роботодавця, його контакти і сфера діяльності.
 3. Щомісячний дохід з урахуванням неофіційною заробітної плати.
 4. Отримана освіта.
 5. Сімейний стан.

На останньому етапі необхідно прикріпити банківську карту до особистого кабінету ФКС. Зверніть увагу, що картка повинна бути випущена на Ваше ім’я будь-яким українським банком і мати позитивний баланс не менше 5 гривень.

Під час проведення ідентифікації клієнта за даними банківської карти, на її рахунку блокується невелика сума. Після верифікації вона знову буде доступна.

Ухвалення рішення про видачу позики в мікрофінансової організації ФКС проходить протягом 5-10 хвилин, про що Ви можете дізнатися безпосередньо в розділі “Заявки” особистого кабінету.Отображение заявок в личном кабинете ФКС

Вхід в особистий кабінет FKS

Для авторизації в обліковий запис на онлайн-ресурсі ФКС необхідно на головній сторінці справа вгорі клікнути на кнопку “Мій кабінет”.

Кнопка для входа на сайт ФКС

У формі спершу вказати логін, тобто адреса електронної пошти, і потім на наступній сторінці – секретний код.

Як відновити пароль?

Якщо Ви забули вхідні дані від особистого кабінету ФКС, то не варто переживати, так як їх можна відновити. Логіном завжди виступає адресу електронної скриньки клієнта, зазначеного при реєстрації. Введіть його в формі авторизації на сайті компанії і натисніть на кнопку “Далі”.

Ссылка для восстановления пароля на сайте ФКС

На наступному етапі перейдіть по посиланню “Я забув пароль”.

Ссылка "Я забыл пароль" на сайте ФКС

На електронну пошту надійде лист з посиланням. Перейдіть по ній і задайте новий секретний код від особистого кабінету.

Служба підтримки

Якщо Вам необхідна консультація фахівця фінансової установи ФКС з питань роботи з сервісом або послуги, що надаються, то можна звернутися за наступними телефонами:

Як видно з огляду, пройти реєстрацію на онлайн-сервісі ФКС не складе труднощів. Необхідно заповнити всі поля коректно і підтвердити контактну інформацію. Після створення особистого кабінету сервіс потребують заповнити анкету позичальника, без якої видача кредиту неможлива.

Якщо Ви вже скористалися послугами мікрофінансової організації ФКС, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і розповісти про переваги і недоліки сервісу. Ваша думка дозволить скласти реальне уявлення про якість послуг, що надаються компанією.

Оновлено:
20.03.2021 в 15:08
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...