Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет E – Cash – вхід і реєстрація на офіційному сайті

16.09.2019 в 13:22

Мікрофінансових організація E-Cash діє на підставі ліцензії, виданої Національною комісією в листопаді 2017 року. Послуги з видачі мікропозик надаються в дистанційному режимі, тому новому клієнтові необхідно створити особистий кабінет перед подачею заявки.

В огляді ми докладно опишемо всі кроки реєстрації облікового запису користувача E-Cash, щоб Ви могли швидко отримати схвалення з поданою заявкою.

Функції та можливості особистого кабінету

У зв’язку з тим, що обслуговування клієнтів мікрофінансової організації E-Cash проходить виключно в віддаленому режимі, то для цього пропонується зареєструватися в особистому кабінеті. Він працює в цілодобовому режимі і наділений всіма необхідними для повної взаємодії функціями:

 1. Відстеження статусу поданої заявки на отримання позики.
 2. Отримання інформації за чинним договором кредитування: сума до оплати, розрахунок відсотка, терміни погашення, штрафи і пені.
 3. Проведення оплати за реквізитами банківської карти.
 4. Укладення угоди на продовження термінів кредитування.

Реєстрація в кабінеті Е-Кеш

Для створення облікового запису даних увійдіть або зареєструйтесь E-Cash і в верхньому правому куті клікнути на кнопку “Реєстрація”.

Кнопка для регистрации на сайте E-Cash

Далі, потрібно заповнити анкету позичальника, що складається з 5-ти кроків. Персональні відомості необхідно вносити українською мовою відповідно до паспорта.

Спершу заповнюються такі поля:

 1. Контактна інформація користувача, яка в майбутньому буде служити логіном при авторизації в особистому кабінеті.
 2. Прізвище, ім’я та по батькові клієнта мікрофінансової організації.
 3. Клікнути на кнопку “Отримати код”. На мобільний телефон надійде повідомлення з цифровим кодом для підтвердження даних. Його потрібно продублювати в рядку навпроти.
 4. Вибрати підлогу.
 5. Вказати дату народження.

Шаг 1 - ввод личных данных на сайте E-Cash

Нижче вводиться інформація за ідентифікаційним кодом клієнта (номер ИНН) і даними паспорта громадянина України. У останньому рядку задайте пароль від облікового запису E – Cash. Він повинен містити латинські букви різного регістра і цифри.

Ввод паспортных данных и ИНН на сайте E-Cash

На цьому завершується реєстрація особистого кабінету на сайті мікрофінансової організації E-Cash. На наступних етапах заповнюються відомості анкети заявника для отримання мікрокредиту.

На другому кроці вказується наступна інформація про заявника:

 1. Доходи і витрати в місяць з урахуванням неофіційного заробітку.
 2. Найменування організації роботодавця.
 3. Вид діяльності Вашої компанії.
 4. Займана на підприємстві посаду.
 5. Контактний телефон відділу кадрів або секретаря.
 6. Стаж роботи на останньому місці.
 7. Сума залишку за непогашеними кредитними зобов’язаннями.
 8. Отримана освіта.
 9. Інформація по контактній особі, яка зможе підтвердити представлені в анкеті відомості.

Шаг 2 - ввод личной информации на сайте E-Cash

Після переходу по кнопці “Продовжити” потрібно заповнити дані по реєстрації:

 1. Область, населений пункт, вулиця, будинок і квартира.
 2. Вибрати із запропонованого списку період проживання за поточною адресою.
 3. Якщо є домашній телефон, то обов’язково вказати його.

У тому випадку, коли реєстраційні дані не збігаються з фактичним проживанням, то нижче потрібно заповнити подібну анкету за місцем поточного перебування.

Шаг 3 - ввод информации о месте проживания на сайте E-Cash

Для підтвердження особи позичальника мікрофінансова організація E – Cash вимагає прикріплювати до анкети фото клієнта з паспортом. Для цього документ необхідно розгорнути на сторінці з фотографією і піднести його до особи, щоб програма могла визначити власника. На знімку мають бути чітко видні серія, номер, дата отримання і організація, що видала паспорт.

Страница для загрузки фото с паспортом на сайте E-Cash

Тільки після цього можна заповнювати реквізити банківської карти, на яку будуть перераховані гроші при схваленні заявки.

Страница для подтверждения банковской карты на сайте E-Cash

Вхід в особистий кабінет E-Cash

Для авторизації в акаунті потрібно на офіційному сайті E-Cash в верхньому рядку справа перейти по кнопці “Вхід”.

Кнопка входа в систему E-Cash

У формі, що відкрилася, в першому рядку вкажіть електронну адресу або номер мобільного телефону, а в другій – пароль від особистого кабінету.

Форма авторизации на сайте E-Cash

Як відновити пароль?

Втратити логін від облікового запису не можна, так як їм є адреса електронної пошти або номер стільникового клієнта, зазначені в анкеті при реєстрації. А цифровий код позичальники іноді забувають.

Тому на сайті E-Cash можна скористатися послугою відновлення. Для цього досить у формі авторизації особистого кабінету внизу перейти по посиланню “Забули пароль?”.

 

Ссылка для восстановления пароля на сайте E-Cash

На наступному кроці спершу вкажіть номер мобільного телефону, а потім нижче дату свого народження, щоб система могла ідентифікувати Ваші дані з наявною базою.

Форма ввода данных для восстановления пароля E-Cash

На мобільний апарат надійде повідомлення з одноразовим паролем. Використовуйте його для входу в особистий кабінет, а потім в налаштуваннях змініть на постійний.

Служба підтримки

Якщо при реєстрації облікового запису або в процесі відновлення даних для входу в кабінет E-Cash у Вас виникли проблеми або з’явилися питання, то можна звернутися за допомогою за наступними номерами Гарячої лінії:

Перед дзвінком оператору зверніть увагу на графік роботи техпідтримки:

 • в будні з 8:00 до 23:45;
 • у вихідні з 10:00 до 23:45.

Ви також можете звернутися за консультацією до менеджерів мікрофінансової організації E-Cash за адресою електронної пошти info@e-cash.com.ua або через соцмережу в Фейсбуці.

Як видно з огляду, компанія E-Cash надає послуги тільки через онлайн-кабінет клієнта, зареєструвати якої досить просто. Для цього достатньо надати персональну інформацію, контакти і дані паспорта громадянина України. Невеликий складністю може стати відправка знімка клієнта з розгорнутим документом особистості. Це необхідно для ідентифікації користувача і зниження ризику видачі позик третім особам.

Якщо Ви вже користувалися послугами мікрофінансової організації E-Cash, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про позитивні і негативні сторони сервісу. Ваша думка дозволить іншим потенційним клієнтам компанії скласти повне уявлення про якість послуг, що надаються.

Оновлено:
21.03.2021 в 22:20
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...