Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Credit Lite

27.09.2019 в 09:40

Сервіс мікропозик Кредит Лайт дозволяє отримати фінансову допомогу в будь-який зручний час, так як працює цілодобово і без вихідних. Для оформлення позики клієнтам необхідно скористатися особистим кабінетом на веб-ресурсі компанії. Він наділений всіма необхідними можливостями для повної взаємодії між позичальником і мікрофінансової організацією.

В огляді ми опишемо поетапну реєстрацію особистого кабінету Кредит Лайт, а також розповімо про його функціонал, щоб Ви мали повне уявлення про даний сервіс.

Функції та можливості особистого кабінету

Обліковий запис КредітЛайт дозволяє не тільки подати заявку на позику. Її функціонал наділений такими повноваженнями:

 1. Зберігання персональних відомостей про позичальника.
 2. Інформація за чинним договором: крайній термін погашення, повна сума до повернення з урахуванням відсотків, нараховані пені і штрафи при простроченнях.
 3. Підключення послуги продовження дії кредитного договору.
 4. Формування нової заявки з прикріпленням вже заповненої анкети.
 5. Відомості про статус поданої заяви на отримання позики.
 6. Проведення платежів за реквізитами банківської карти.

Як видно, сервіс особистого кабінету КредітЛайт дозволяє повністю взаємодіяти з мікрофінансової організацією в цілодобовому режимі.

Реєстрація в кабінеті Кредит Лайт

Для відправки заявки в Кредит Лайт новому клієнтові потрібно зареєструвати особистий кабінет і заповнити анкету позичальника.

Зайдіть на головну сторінку онлайн-сервісу і в кредитному калькуляторі, що відкрився, за допомогою бігунка задайте суму і термін позики.

Кредитный калькулятор на сайте КредитЛайт

Відкриється анкета, в якій необхідно заповнити наступні поля:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові заявника.
 2. Контактні дані (номер мобільного та адресу електронної пошти).
 3. Вибрати один з трьох секретних питань і дати на нього відповідь.
 4. Придумати пароль від особистого кабінету і продублювати його в поле нижче.

У нижньому рядку відкрити два посилання: Порядок і Згода. У них містяться документи, з яким необхідно ознайомитися. Після прочитання поставте в цьому рядку галочку в знак згоди.

Заполнение анкеты нового клиента КредитЛайт

На цьому завершується реєстрація особистого кабінету на сайті КредітЛайт і система переводить Вас в анкету, яка є невід’ємною частиною аккаунта.

Спершу відкриється розділ, в якому потрібно вказати персональні і паспортні дані. Він складається з наступних полів:

 1. Дата народження заявника.
 2. Сімейний стан.
 3. Кількість дітей до 18 років.
 4. Отримана освіта.
 5. Мета оформлення кредиту.

Нижче розташований блок з паспортними даними. У ньому спершу необхідно вибрати тип документа, а потім заповнити по ньому відомості. В останньому рядку вкажіть номер ІПН.

Заполнение персональных данных на сайте КредитЛайт

Після перевірки внесених даних необхідно вказати наступну інформацію:

 1. Адреса реєстрації та фактичного проживання.
 2. Дані про роботодавця, в тому числі і при неофіційному працевлаштуванні: найменування організації, контакти, стаж роботи і сфера діяльності. А також потрібно вказати щомісячний дохід.
 3. Вказати додаткове контактна особа і його номер мобільного телефону.
 4. Реквізити банківської карти, що належить заявнику.

Зверніть увагу, що на рахунку картки має бути не менше 5 гривень. На час проходження ідентифікації буде заморожена невелика сума. Вона стане доступна в протягом доби.

Після завершення заповнення анкети система КредітЛайт приймає рішення про видачу позики протягом 5 хвилин. Результат буде відправлений у вигляді повідомлення на мобільний номер заявника, а також відобразитися в особистому кабінеті.

Вхід в особистий кабінет Credit Lite

Для проведення операцій і отримання інформації за договором і заявка необхідно увійти в обліковий запис. Для цього на головній сторінці Кредит Лайт в правому верхньому куті перейдіть по відповідній кнопці.

Кнопка для входа в личный кабинет КредитЛайт

Відкриється форма авторизації, в якій треба вказати логін (адреса електронної пошти) і пароль, задані при реєстрації.

Форма авторизации на сайте КредитЛайт

Як відновити пароль?

Іноді користувачі сайту мікрофінансової організації Кредит Лайт втрачають або забувають паролі від особистого кабінету. У цьому випадку не варто переживати, так як секретний код можна легко відновити.

Увійдіть в форму авторизації особистого кабінету Кредит Лайт і внизу зліва натисніть на посилання “Забув (а) пароль?”.

Ссылка для восстановления пароля на сайте КредитЛайт

На наступному кроці система попросить вказати електронну пошту, яка ще виступає логіном.

Ввод e-mail для получения ссылки на восстановление пароля

Практично відразу ж після натискання на кнопку “Відправити посилання” на електронну адресу надійде лист. У ньому міститься посилання, по якій необхідно перейти, щоб відновити дані від особистого кабінету.

Далі система Кредит Лайт запропонує задати новий секретний код. Для цього використовуйте латинські букви різного регістра і цифри.

Служба підтримки

Якщо у Вас на будь-якому етапі роботи з особистим кабінетом Кредит Лайт виникли питання, то можна зателефонувати на телефон гарячої лінії за номером 0-800-30-73-73. Оператори працюють без вихідних з 9:00 до 20:00.

Як видно з огляду, пройти реєстрацію на веб-ресурсі Кредит Лайт нескладно. Важливо, щоб всі поля були заповнені коректно і без помилок. Система звіряє дані паспорта з ІПН через офіційні бази. Після внесення банківської карти онлайн-ресурс проведе перевірку по ній на приналежність рахунку даного клієнта. Тому уважно вносите інформацію, щоб не отримати відмову в кредиті.

Якщо Ви вже користувалися послугами онлайн-ресурсу Кредит Лайт, то ми просимо поділитися своїм досвідом і розповісти про позитивні і негативні сторони сервісу. Ваша думка дуже важлива для нас та інших користувачів, так як на його основі ми можемо реально оцінити якість послуг української мікрофінансової організації Кредит Лайт.

Оновлено:
19.03.2021 в 22:41
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...