Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет CCLOAN – вхід і реєстрація

29.07.2019 в 10:39

Для отримання позики в CCLOAN новим клієнтам потрібно спершу пройти реєстрацію і створити обліковий запис, а потім подати анкету позичальника на отримання позики. В огляді ми докладно розповімо про те, як крок за кроком пройти реєстрацію особистого кабінету, і опишемо його можливості, щоб Ви мали повне уявлення про сервіс “CCLOAN”.

Функції та можливості особистого кабінету

Новим клієнтам мікрофінансової організації “CCLOAN” необхідно створити обліковий запис на веб-ресурсі. Він дозволяє фахівцям компанії перевірити анкетні дані позичальника по різних баз, а користувачеві дає наступні можливості:

 • направляти заявки на отримання нових позичок;
 • перевіряти статус заяви на кредит;
 • знайомитися з умовами кредитного договору;
 • проводити оплату в рахунок погашення боргу;
 • продовжувати термін дії договору.

Реєстрація в кабінеті “CCLOAN”

Створення облікового запису на сайті “CCLOAN” проходить спільно з подачею анкети позичальника. Від правильності оформлення залежить позитивне рішення по позику. Тому розглянемо більш докладно всі етапи реєстрації нового клієнта на веб-ресурсі “CCLOAN”.

На головній сторінці справа заповніть рядок “Яка сума Вам потрібна?”. Мінімальне значення становить 400 гривень, а максимальна – 10 000 грн. Нижче буде відображатися інформація по крайней датою погашення і нарахованими відсотками.

Форма для выбора суммы на погашение и отображения процентов компании CCLOAN

Після переходу по кнопці “Взяти кредит” відкриється форма, в якій заповнюються:

 • адреса електронної пошти, службовець логіном від особистого кабінету;
 • номер мобільного телефону.

Зазначений стільниковий потрібно підтвердити, якшо по кнопці “Відправити СМС-код”. Нижче розташований рядок. Введіть в неї отримані в повідомленні цифри, щоб пройти ідентифікацію.

Потім придумайте пароль від особистого кабінету, що складається не менше ніж з 6 символів, що включають латинські букви різного регістра і цифри.

Данные для регистрации на сайте CCLOAN

Для перевірки особистості користувача в анкету потрібно ввести номер ІПН. Зверніть увагу, що він повинен співпасти з персональними даними клієнта. Тому якщо Ви помилитеся хоч в одній цифрі, система не дасть зареєструвати особистий кабінет.

В самому кінці анкети вкажіть дату народження і ознайомтеся з Згодою на обробку даних і Правилами кредитування. Тільки після прочитання документів встановлюйте знак “галочка” в даному полі. Справа в тому, що цією дією Ви

2 часть анкеты CCLOAN и согласие на обработку данных

Після переходу по кнопці “Отримання грошей” починається етап заповнення анкети позичальника “CCLOAN”. Зверніть увагу на нюанси заповнення форми, що впливають на отримання позитивного рішення по позиці:

 • відомості вносяться тільки українською мовою;
 • всі поля повинні бути заповнені;
 • не допускайте помилок і помилок.

У розділі “Паспортні дані” буде потрібно вказати:

 • свої прізвище, ім’я та по батькові;
 • паспортні дані (точно так само, як в документі).

Ввод паспортных данных при регистрации в CCLOAN

Наступний розділ включає в себе контактну інформацію по позичальнику:

 • адреса прописки і фактичного проживання;
 • стільниковий телефон.

В якості додаткової інформації необхідно вказати контакти найближчих родичів і робочий телефон, а також:

 • соціальний статус позичальника;
 • освіта;
 • місце роботи;
 • щомісячний дохід, включаючи неофіційну частину заробітку.

На останньому кроці потрібно прикріпити фотографію з паспортом, відкритим на першому розвороті. Для того щоб отримати схвалення від “CCLOAN” за заявкою, необхідно дотримати вимоги до знімка:

 • краю документа не виходять за межі фото;
 • всі написи читаються, і фотографія чітко проглядається.

Крім прикріплення файлу з документом, буде потрібно ввести реквізити банківської картки. Вона повинна бути оформлена на позичальника і випущена будь-яким українським банком, а на її рахунку повинно зберігатися не менше 2 гривень. Картка не може бути віртуальною.

Розгляд заяви йде до 10 хвилин. Після отримання позитивної відповіді відмовитися від отримання позику можна.

Вхід в особистий кабінет “CCLOAN”

Авторизація в особистому кабінеті “CCLOAN” проходить на головній сторінці сайту. У правому верхньому куті перейдіть по кнопці “Вхід”.

Кнопка для входа в систему CCLOAN

У формі вкажіть логін номер мобільного телефону або адресу електронної пошти, а нижче – пароль, придуманий при реєстрації особистого кабінету.

Ввод логина и пароля для входа на сайт CCLOAN

Як відновити пароль?

У мікрофінансової організації “CCLOAN” є служба відновлення даних. За допомогою неї можна отримати новий тимчасовий код доступу. Для цього увійдіть в форму авторизації особистого кабінету “CCLOAN” і внизу натисніть на посилання “Відновити”.

Ссылка для восстановления пароля в системе CCLOAN

На наступному етапі в порожній рядку потрібно ввести номер мобільного телефону, вказаний при реєстрації особистого кабінету, а нижче – підтвердити, що Ви не робот, встановивши “галочку” у відповідному рядку.

Ввод телефона регистрации для восстановления пароля

Після переходу по кнопці “Відновити пароль” на стільниковий прийде повідомлення з коротким кодом. Його потрібно ввести в рядок “Пароль” в формі авторизації. Після входу в обліковий запис в особистих налаштуваннях встановіть новий пароль.

Служба підтримки “CCLOAN”

Обслуговування клієнтів мікрофінансової організації “CCLOAN” проходить у віддаленому режимі. Тому нерідко у людей виникають питання різного характеру. Менеджери служби підтримки готові допомогти в таких ситуаціях:

 • реєстрація і авторизація в особистому кабінеті;
 • Відновлення паролю;
 • консультація з фінансових продуктів компанії;
 • умови продовження договору кредитування;
 • варіанти оплати і реквізити компанії “CCLOAN” для оформлення платежів через сторонні платіжні системи;
 • зміна персональних даних користувача.

Способи зв’язку

Якщо Вам необхідно отримати консультацію або допомогу фахівця “CCLOAN”, то можна скористатися наступними способами:

Гаряча лінія:

+ 38-044-222-77-33 (оператори працюють цілодобово)

Додаткові телефони:

Електронна пошта: help@“CCLOAN”.com.ua

Соц мережі:  Фейсбук, Инстаграм

Юридична адреса: Украина 01024, г. Киев, ул. Бассейная, дом 6

Мікрофінансових організація “CCLOAN” обслуговує клієнтів через онлайн-сервіс, де необхідно пройти реєстрацію особистого кабінету і уявити анкету позичальника з сканами документів для підтвердження особи. Сам процес створення первинної заявки на отримання позики не займає більше 10 хвилин, але при наступних зверненнях дозволяє прискорити заповнення анкети, так як всі відомості зберігаються в базі компанії.

Обліковий запис дає можливість клієнтам обслуговуватися цілодобово і практично з будь-якої точки світу. Головне, щоб всі дані були введені відповідно до вимог мікрофінансової організації.

Якщо Ви вже користувалися сервісом “CCLOAN”, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами, а також розповісти про переваги і недоліки компанії. Ваша думка дозволить потенційним клієнтам мікрофінансової організації скласти повне уявлення про якість послуг.

Оновлено:
09.04.2021 в 19:07
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...