Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет CashPoint — вхід, реєстрація, можливості

07.08.2019 в 14:52

Мікрофінансових організація “Cash Point” надає послуги з видачі позик населенню України. Для цього у компанії є понад 400 відділень по всій країні. Але для більшого комфорту клієнти можуть отримувати фінансові послуги в цілодобовому режимі, пройшовши реєстрацію на сайті компанії. В огляді ми докладно розповімо про кожен етап створення особистого кабінету на веб-ресурсі “Cash Point”, а також звернемо Вашу увагу на нюанси, що впливають на отримання позитивного рішення за заявкою.

Функції та можливості особистого кабінету “Кеш Поінт”

Отримати позику можуть як нові позичальники мікрофінансової організації, які вирішили взяти кредит через онлайн-ресурс, так і дійсні. Для цього буде потрібно зареєструватися та подати анкету. Зверніть увагу, що на кредитному сервісі “Кеш Поінт” не передбачений особистий кабінет, в якому клієнти отримують всі фінансові послуги віддалено. Тут кожен раз доведеться проходити процедуру заповнення заявки.

Реєстрація в кабінеті “CashPoint”

Якщо Ви вирішили отримати позику через сайт “CashPoint”, то буде потрібно пройти нескладну реєстрацію. Розглянемо варіант для нового клієнта, тобто процес реєстрації і створення заявки для отримання позики буде суміщений.

На головній сторінці “Кеш Поінт” справа в калькуляторі виберіть суму до 3 000 гривень і один з варіантів терміну: 7 або 15 днів. Нижче ознайомтеся з умовами кредитного договору і перейдіть до оформлення шляхом натискання на кнопку “Відправити заявку”.

Выбор суммы кредита и даты возврата Cash Point

З’явиться форма, в якій потрібно вказати:

 • прізвище, ім’я та по батькові;
 • ІПН;
 • мобільний телефон, на яку потрібно надіслати СМС-повідомлення для підтвердження;
 • адреса електронної пошти (не є обов’язковим, але краще його внести, так як додатковий контакт підвищує шанси отримання схвалення за заявкою).

Ввод личной информации на сайте Cash Point

Потім на мобільний поступить короткий код, який вимагається підтвердити, внісши його в рядок, що відкрився.

Ввод кода подтверждения из смс на сайте Cash Point

Після цього для отримання позики потрібно заповнити анкету.

У заявці вказується наступна інформація:

 • прізвище, ім’я та по батькові клієнта, як в паспорті;
 • ІПН;
 • дата народження;
 • підлога;
 • паспортні дані;
 • адреса реєстрації.

Ввод персональных данных в анкете Cash PointДалі потрібно буде вибрати найближче відділення, в якому Ви отримаєте готівку, якщо заявка буде схвалена. При відвідуванні наземного офісу буде потрібно представить співробітнику свій паспорт та ІПН.

Информация о принятой заявке на кредит в Cash Point

Зверніть увагу на нюанси, що впливають на отримання позитивного рішення:

 • потрібно заповнювати відомості тільки українською мовою;
 • не можна допускати зайвих пробілів і помилок;
 • потрібно вносити тільки свої дані.

Рішення по кредиту приймається цілодобово протягом 15 хвилин. Про результати можна дізнатися в акаунті або в СМС-повідомленні.

Вхід в особистий кабінет “CashPoint”

Авторизація в облікового запису “CashPoint” не проводиться, так як сервіс не передбачає її створення. Через онлайн-ресурс клієнти можуть тільки направляти заявки на отримання кредиту для прискореного розгляду.

Як відновити пароль?

У зв’язку з тим, що не існує можливості створити акаунт на сайті мікрофінансової організації “Cash Point”, немає і функції відновлення секретного коду.

Служба підтримки

У фінансовій установі “CashPoint” клієнти можуть отримувати консультації фахівців гарячої лінії, зателефонувавши по телефону 0-800-30-30-32. Режим роботи служби:

 • будні – з 9:00 до 18:00;
 • вихідні – з 10:00 до 17:00.

Ви також можете задати питання в Телеграм @BlagoChat_bot, де працює бот, або написати звернення оператору в онлайн-чат.

Як видно з огляду, мікрофінансових організація “Cash Point” видає позики виключно через наземні відділення. На сайті компанії можна сформувати заявку, щоб дізнатися про попереднє рішення. І тільки після схвалення потрібно прийти в обраний офіс з документами і отримати позику.

Якщо Ви вже мали досвід отримання позики в мікрофінансової організації “Cash Point”, то ми просимо поділитися своєю думкою з іншими користувачами і розповісти про переваги і недоліки компанії.

Оновлено:
24.03.2021 в 06:56
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...