Блог колектора Задати питання

Neocredit – новий підхід до кредитування українських громадян

Neocredit – новий підхід до кредитування українських громадян

Імовірність схвалення

98%

Отримати гроші

Сервіс онлайн-кредитування Neocredit представляє собою швидку і зручну систему видачі споживчих кредитів для громадян України.

Сума до:3 000 грн.
Ставка:0.9%
Термін:До 30 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сумавід 500 до 3 000 грн
Термінвід 7 до 30 днів
Ставка в день0.9%
Вік21+ років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки10-12 хв.
Швидкість виплати10 хв.
Графік роботиЦілодобово
 • Індивідуальна процентна ставка. Для сумлінних клієнтів займ буде коштувати менше
 • Час розгляду кредитної заявки - від 5 до 15 хвилин
 • Додаткових платежів немає
 • Поручителів залучати не потрібно

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №438 от 28.02.2017

Neocredit - новий підхід до кредитування українських громадян

Сервіс онлайн-кредитування Neocredit представляє собою швидку і зручну систему видачі споживчих кредитів для громадян України. Власником організації є ТОВ ФК «Комбі», якому належить 100% статутного капіталу. Основне поле діяльності – вирішення короткострокових фінансових проблем населення шляхом видачі моментальних кредитів.

Особливості фінансової компанії

Neocredit є персоналізовану систему онлайн-кредитування. В чому це проявляється:

 • Індивідуальна процентна ставка для кожного клієнта. Вона розраховується системою автоматично, з урахуванням кредитної історії клієнта. Такий спосіб зрівнює нових клієнтів компанії з постійними, роблячи ставку виключно на фінансову репутацію позичальника.
 • Широкий набір інструментів пролонгації, що мінімізує ймовірність прострочень по кредиту.
 • Кешбек – компанією заплановано повернення клієнтам до 1% погашеної суми (в частині відсотків).

Вимоги до позичальників

Ніяких додаткових вимог до потенційних позичальників Neocredit не пред’являє. Клієнту достатньо бути громадянином України, мати паспорт і код ІПН. Вік позичальника – не менше 21 років. Соціальний статус при цьому не важливий. Компанія передбачає варіанти кредитування для студентів, молодих мам, пенсіонерів і безробітних осіб.

Клієнти повинні мати під рукою мобільний телефон та електронну пошту для зв’язку. Кредити видаються онлайн, тому одна з умов – наявність Незаблокована банківської карти.

Переваги звернення в компанію

 1. Індивідуальна процентна ставка. Для сумлінних клієнтів займ буде коштувати менше.
 2. Час розгляду кредитної заявки – від 5 до 15 хвилин.
 3. Додаткових платежів немає.
 4. Поручителів залучати не потрібно.
 5. Оформлення позики на відстані.
 6. Вибір декількох варіантів пролонгації.
 7. Низькі процентні ставки в порівнянні з найближчими конкурентами.
 8. Є варіанти кредитування громадян з поганою кредитною історією.

Недоліки

 1. Клієнти з активними простроченням можуть отримати відмову в оформленні позики.

Як оформити кредит

Neocredit - новий підхід до кредитування українських громадян

Перше, що ви повинні зробити – перевірити умови вашого позики за допомогою кредитного калькулятора на сайті компанії Neocredit. Виберіть перший або повторний кредит, на відповідній вкладці, і переміщаючи повзунки, визначитеся з сумою і терміном позики. Натискаючи на кнопку «ОТРИМАТИ ГРОШІ» ви переходите в вікно реєстрації.

Особистий кабінет

Для реєстрації особистого кабінету вкажіть свої персональні дані. Введіть своє прізвище, ім’я та по батькові, а також номер мобільного телефону. Придумайте пароль. Реєструючи особистий кабінет, ви даєте свою згоду на обробку наданих даних.

У чому зручність особистого кабінету: тут ви не тільки оформляєте кредитну заявку, а й погашаєте борг, а також переглядаєте статус вашого кредиту і дату його погашення. Для постійних клієнтів процес оформлення і отримання позики скорочується до кількох хвилин. Вхід в особистий кабінет знаходиться в правому верхньому куті. Також клієнти можуть увійти, використовуючи свій аккаунт Фейсбук.

Банківська картка

Neocredit передбачив єдиний спосіб отримання грошових коштів – перерахування на банківську карту. Вимог до карти висувається німого:

 • позитивний баланс – не більше 10 гривень, які будуть потрібні для верифікації;
 • термін дії не повинен підходити до кінця, інакше вам буде складніше погашати позику;
 • по карті повинні бути дозволені інтернет-операції;
 • карта повинна належати особисто клієнту МФО.

Для перерахування коштів ви повинні вказати її номер і код на зворотній стороні картки.

Електронна пошта

Neocredit просить клієнтів вказати свою електронну адресу. На пошту будуть приходити повідомлення про поточні акції, бонусних програмах і інші рекламні повідомлення. На пошту можна скинути зразок підписаного вами кредитного договору. Повідомлення про простроченнях також можуть прийти на вашу електронну адресу.

Заявка на кредит

У кредитній заявці ви чесно і максимально повно відповідаєте на питання. Перебріхувати інформацію настійно не рекомендується, оскільки більшість інформації про вас знаходиться в доступних базах даних. Вкажіть розмір свого доходу, назву своєї посади і домашня адреса. В обов’язковому порядку вводяться паспортні дані.

Neocredit просить клієнтів вказати контактну особу, яка може підтвердити вашу особистість. Необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, а також номер телефону вашого родича або знайомого.

Іншим обов’язковою умовою є додавання вашого фото в режимі реального часу. Зробіть фотографію за допомогою ноутбука або мобільного телефону.

Після заповнення всіх вкладок і полів кредитна заявка відправляється на розгляд фінансової компанії. Якщо ваша заявка схвалена, вам повідомлять персональну ставку по кредиту, виходячи з вашої кредитної історії.

Кредитний договір

Ніколи не підписуйте кредитний договір, уважно не ознайомившись з його вмістом. Підписання договорів мікрокредитування відбувається в електронній формі. Перед натисненням на кнопку «Підписати» ви повинні ввести спеціальну комбінацію букв і чисел, яка прийде на вказаний вами контактний номер. Після підписання кредитного договору угода вважається укладеною. Кошти будуть миттєво переведені на вашу банківську карту.

Пролонгація

Фінансова компанія Neocredit пропонує своїм позичальникам 4 варіанти пролонгації позики:

 1. Neo-день – клієнт оплачує не всі відсотки, а тільки нараховані за певний проміжок часу, наприклад, 1-2 дня. Рекомендується тим, у кого не вистачає коштів оплатити відразу всі відсотки.
 2. Neo-про – являє собою класичний варіант пролонгації, коли позичальник оплачує відсотки тільки за фактичні дні використання кредитних коштів.
 3. Neo-захист – пролонгація без передоплати нарахованих відсотків. Для активації клієнт повинен сплатити комісію, яка продовжить термін дії кредитного договору.

Процентна ставка клієнта при оформленні пролонгацій залишається незмінною першій-ліпшій нагоді крім Neo-захисту. Термін пролонгації залежить від періоду, на який оформлявся займ. Пролонгація по типу Neo-захист оформляється на термін до 7 днів. Оформити пролонгацію можна в останній день дії вашого кредитного договору, а також 3 дні потому. Загальна кількість пролонгацій необмежена.

Прострочення

Якщо клієнт вчасно не погасив свій кредит і не оформив пролонгацію, йому будуть нараховані штрафні санкції в розмірі 4% від тіла кредиту за кожен день прострочення. Крім того всі пільгові умови будуть скасовані, і процентна ставка буде перерахована з підвищенням до максимальної ставки за кожен день користування кредитними коштами.

Дані клієнта будуть передані в УБКІ, крім того кредитор має право звернутися з позовом до суду, а також продати борг колекторам.

Як погашати позику

Існує кілька способів погашення кредиту:

 1. Особистий кабінет – для погашення досить підтвердити дані картки та суму списання. Зняття коштів буде відбуватися без комісії.
 2. Термінали Приватбанку – для оплати знайдіть за реквізитами компанії. Вам залишиться ввести номер договору, код ІПН та суму до погашення.
 3. Платіжні термінали City24 і iBox – оплата відбувається за реквізитами, термінали також знімають з платника комісію.
 4. Банківська каса – оплата відбувається за реквізитами. Не забувайте про правильний IBAN-рахунок, комісію і терміни погашення. Плануйте оплату заздалегідь, оскільки банки не завжди перераховують кошти в день погашення.

Документи, з якими можна ознайомитися

Neocredit пропонує всім бажаючим такі документи для ознайомлення:

 • порядок обробки персональних даних;
 • зразок кредитного договору;
 • ліцензія;
 • інформація для споживачів;
 • фінансова звітність;
 • правила надання кредитів;
 • Політика конфіденційності;
 • правила проведення діючих акцій.

Побачити документи можна внизу основної сторінки сайту Neocredit, прокрутивши до розділу «Документи».

Контактні дані

Юридична адреса компанії: 65045, г. Одесса, ул. Буніна, 30.

ІПН: 43369684.

IBAN: UA543348510000000000265051847 в АТ «ПУМБ».

МФО: 334851

Телефони: (067) 220 72 70, (073) 220 73 70, (050) 220 74 70.

Час роботи служби підтримки:

Будні дні: з 9.30 до 18.30.

Вихідні: з 10.00 до 18.00.

Соціальні мережі: Фейсбук.

Пошта: neocredit.ua@gmail.com

Форма зворотнього зв’язку: є на вкладці «Контакти».

Відгуки клієнтів

Ми знайшли кілька відгуків про роботу компанії Neocredit.

Користувач під ніком Кирило задоволений швидким схваленням кредитної заявки. Також його обрадувала можливість погашення позики через термінал.

Neocredit - новий підхід до кредитування українських громадян

Користувач під ніком Віталій Романович Бутаканов вибрав компанію за порадою друзів. Він залишився задоволений нестандартним підходом з боку МФО, яке зрівнює умови для старих і нових клієнтів.

Neocredit - новий підхід до кредитування українських громадян

Користувачеві під ніком Марина припали до душі умови позики і індивідуальна процентна ставка. Вона знайшла і мінус – кредитна заявка обов’язково повинна бути заповнена українською мовою.

Neocredit - новий підхід до кредитування українських громадян

Оновлено:
07.05.2021 в 11:09

Загальна оцінка компанії