Блог колектора Задати питання

GrivnaMan – персональний помічник з підбору мікропозичок по всій території України

Сума до:30 000 грн.
Ставка:0.1%
Термін:До 30 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума300-30000 грн
Термін3-30 днів
Ставка в день0.1%
Вік18+ років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки15 хв.
Швидкість виплати10 хв.
ІдентифікаціяПаспорт, ІПН
Графік роботиЦілодобово
 • Понад 100 партнерів серед кредитних організацій, що гарантує роботу лише з перевіреними компаніями
 • Використання сервісу підвищує шанси отримання грошової позички, оскільки МФО більше довіряють клієнтам, наданих партнерами
 • Гнучкі терміни та підвищені суми кредитування
 • Більшість заявок обробляються сайтом протягом кількох секунд. У складних випадках, коли інформація надана клієнтом вимагає уточнення – 15 хвилин

GrivnaMan – персональний помічник з підбору мікропозичок по всій території України

Сервіс з підбору кредитних пропозицій GrivnaMan належить ФОП Логозинська Ольга Вікторівна. Компанія надає послуги по всій території України, при цьому не є фінансовою організацією, а надає виключно інформаційні послуги, допомагаючи громадянам із підбором кредитного продукту.

За добу сервісом GrivnaMan обробляється до 5000 анкет клієнтів. Партнери майданчика – 100 найпопулярніших кредитних установ України. За плечима компанії понад 300 тисяч оформлених кредитних заявок.

Особливості сервісу

GrivnaMan зберігає та обробляє персональні дані клієнтів. Послуги з підбору мікропозик надаються громадянам на платній основі. Є можливість оформлення кредиту під 0%. Анкети клієнтів надійно захищені сучасними протоколами безпеки, тому за збереження даних можна не переживати.

Оформлення кредиту можливе навіть для клієнтів з поганою кредитною історією та відкритими простроченнями в інших МФО. Способи отримання коштів – на банківські картки VISA, Maestro та MasterCard. Користуватися послугами сайту можуть лише повнолітні особи.

Скільки коштують послуги

Послуги сервісу платні. Вартість складає 165 гривень. Після того, як клієнт вкаже номер банківської картки та підтвердить списання, суму підписки буде списано з рахунку. Зняття коштів відбуватиметься кожні 7 днів до скасування підписки.

Зверніть увагу: автоматичного скасування підписки після схвалення кредиту не відбувається. Користувач повинен подати заявку на відміну підписки в особистому кабінеті на сайті компанії.

Як працює сайт

Сервіс GrivnaMan має понад 100 партнерів на фінансовому ринку. Взаємини регулюються партнерськими договорами, що дозволяє додатково убезпечити користувачів. Клієнти можуть бути впевнені, що майданчик співпрацює лише з перевіреними учасниками фінансового ринку та пропонує найкращі кредитні пропозиції за індивідуальними запитами позичальників.

Щоб скористатися інформаційними послугами майданчика, клієнт повинен оплатити підписку та заповнити невелику анкету. Далі GrivnaMan самостійно надсилає кредитні заявки на розгляд одразу до кількох компаній.

Плюси та мінуси майданчика

GrivnaMan – персональний помічник з підбору мікропозичок по всій території України

Плюси:

 1. Понад 100 партнерів серед кредитних організацій, що гарантує роботу лише з перевіреними компаніями.
 2. Використання сервісу підвищує шанси отримання грошової позички, оскільки МФО більше довіряють клієнтам, наданих партнерами.
 3. Гнучкі терміни та підвищені суми кредитування.
 4. Більшість заявок обробляються сайтом протягом кількох секунд. У складних випадках, коли інформація, надана клієнтом, вимагає уточнення – 15 хвилин.
 5. Клієнт заповнює одну стандартну анкету, яку сервіс використовує для розсилки у всі фінансові компанії.
 6. Можна оформити 2 і більше фінансові позички, якщо вони отримали схвалення МФО партнерами.

Мінуси:

 1. Оплата передплати не гарантує отримання грошей.

Вимоги до клієнта

 1. Громадянство України.
 2. Вік – від 18 до 65 років.
 3. Мати постійне джерело доходу (документальне підтвердження не потрібне).
 4. Карта будь-якого українського банку.
 5. Телефон та електронна пошта для зв’язку.

Чому клієнти довіряють GrivnaMan

 1. Сервіс не передзвонює клієнтам.
 2. Завантажувати на сайт фото паспорта чи селфі із документами в руках не потрібно.
 3. Компанія працює лише з перевіреними організаціями, мінімізуючи шанс шахрайства.

Доступ до всіх функцій сайту клієнти отримують після реєстрації особистого кабінету. Одночасно з реєстрацією клієнти дають фактичну згоду на:

 • обробку та перевірку своїх особистих даних сервісом GrivnaMan;
 • оплату послуг сайту;
 • розсилку рекламних матеріалів на вказану адресу електронною поштою та смс.

Алгоритм роботи сайту

GrivnaMan – персональний помічник з підбору мікропозичок по всій території України

Компанія працює з клієнтами за таким алгоритмом.

Крок 1. Реєстрація особистого кабінету

Для реєстрації клієнти повинні відвідати офіційний сайт компанії.

Зареєстрованим користувачам досить просто натиснути кнопку «Увійти», яку можна знайти у верхньому правому кутку сторінки. Логін для входу – номер телефону. Вхід відбувається після введення одноразового пароля, який надходить клієнту на вказаний номер телефону.

Щоб створити аккаунт, користувач повинен визначитися з умовами позики, встановивши потрібні значення на кредитному калькуляторі. Його можна знайти у центрі головної сторінки майданчика. Вибравши суму та термін майбутнього кредиту, натисніть кнопку «Оформити заявку».

Для первинної реєстрації достатньо вказати ПІБ клієнта, дату його народження, номер телефону та електронну пошту. Усі поля анкети є обов’язковими для заповнення. Також клієнт ставить галочку, погоджуючись із умовами обробки персональних даних. Інакше система не пропустить його далі.

Крок 2. Оформлення передплати

Отримання інформаційних послуг можливе лише після оплати підписки та списання коштів із банківської картки клієнта. Списання відбудеться лише після підтвердження платежу через смс. Одноразовий код вводиться у спеціальне поле на сайті. Сума передплати знімається з рахунку клієнта кожні 7 днів. Додаткове підтвердження для повторного зняття коштів не потрібне. Тому рекомендується скасовувати передплату, як тільки клієнт більше не потребує послуг сайту.

Крок 3. Заповнення анкети

Анкета клієнта і буде заявкою на кредит, яку сервіс надішле на розгляд МФО. Тому до її заповнення варто віднестися відповідально, не допускаючи друкарських помилок та спотворення інформації.

Крім паспортних даних, клієнти заповнюють графи:

 • місце роботи;
 • розмір заробітної плати;
 • сімейний стан;
 • кількість дітей;
 • адресу проживання (обов’язково вказати прописку, якщо адреси не співпадають).

Крок 4. Очікування рішення кредитної компанії

На цьому етапі сервіс аналізує дані клієнта та розсилає у фінансові компанії, які пропонують мінімальні відсоткові ставки, а також найбільш лояльні до клієнтів.

Позичальнику залишається лише чекати відповіді на кредитну заявку. Після того, як позитивне рішення прийнято, сервіс пов’язує клієнта з кредитором для уточнення даних та підписання документів. Відповідальність за підписані кредитні договори повністю лягає на клієнта.

Способи погашення позики

Фінансові організації пропонують клієнтам кілька способів оплати кредиту:

 • в особистому кабінеті на сайті – за допомогою списання грошей з раніше прикріпленої банківської картки, це найшвидший та найзручніший спосіб;
 • через платіжний термінал Приват24 або будь-який небанківський термінал – оплата відбувається за реквізитами МФО, також знадобиться номер кредитного договору;
 • у будь-якому українському банку за реквізитами компанії – банки можуть знімати комісію, а зарахування коштів відбуватиметься із запізненням.

Скасування передплати

Як тільки послуги компанії стануть для вас неактуальними, скасуйте передплату, інакше через деякий час вартість буде знову знята з вашого рахунку.

Для скасування підписки користувачі повинні переглянути вниз основної сторінки сайту GrivnaMan до слів “відмовитися від послуг”. Далі клієнти повинні дотримуватися інструкцій майданчика.

Документи

Компанія GrivnaMan пропонує документи у вільному доступі:

 • договір оферти;
 • тарифи підприємства;
 • порядок обробки персональних даних клієнта;
 • згоду отримання рекламних повідомлень.

Документи знаходяться у підвалі (нижній частині) сайту GrivnaMan. Для перегляду потрібно просто клацнути мишею.

Контакти

Служба підтримки компанії: (044) 339 56 99.

Графік роботи техпідтримки: з 9:00 до 18:00.

E-mail: support@grivnamen.co.ua

Оновлено:
20.12.2021 в 13:26

Загальна оцінка компанії