Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія СreditСash — номер телефону служби підтримки

26.08.2019 в 09:58

Унікальний сервіс організації CreditCash спрямований на те, щоб перевірити кредитоспроможність клієнта і підібрати йому відповідний позику в одному з банків-партнерів. Подача заявки проходить на сайті компанії, а отримання грошей – у відділенні банку.

У зв’язку з тим, що послуга надається дистанційно, у деяких клієнтів виникають питання щодо умов договору та оформлення кредиту на сайті CreditCash. В огляді ми докладно розповімо про всі способи отримання консультації від фахівців організації КредітКеш, що діє в Україні.

Контакти

Фінансова установа CreditCash не має сервісу Гарячої лінії. Тому зателефонувати операторам не вдасться. Але на сайті компанії є можливість відправити повідомлення менеджерам. Для цього опустіться приблизно до середини сторінки і в розділі “Залишилися питання” клацніть по кнопці “Отримати консультацію“.

Кнопка для получения техподдержки на сайте CreditCash

У формі, що відкрилася, в першому рядку напишіть своє ім’я, а в другій – адреса електронної пошти.

Заполнение имени и почты для получения консультации в CreditCash

Після переходу по кнопці “Відправити” з’явиться системне повідомлення про те, що з Вами скоро зв’яжеться співробітник компанії. Тому відстежуйте кореспонденцію, що входить, у своїй поштовій скриньці.

Сообщение об отправленной заявке CreditCash

Інших варіантів отримання консультаційних послуг в організації CreditCash не передбачено.

Соціальні мережі

Компанія CreditCash не має сторінок в соцмережах. Можливо, найближчим часом вона зареєструється на популярних сайтах, і клієнти зможуть оперативно отримувати новини і звертатися в підтримку.

Як проїхати?

Фінансова установа CreditCash має юридичну адресу, на який можна направляти офіційні запити: Київ, вул. В. Васильківська, 72 (БЦ Олімпійський).

Компанія CreditCash є посередником між клієнтом і банком-партнером. Її завдання підібрати вигідну пропозицію для позичальника. Тому немає необхідності утримувати штат співробітників для Гарячої лінії, а клієнтам цілком достатньо сервісу зворотного зв’язку по електронній пошті.

Якщо Ви вже кредитувалися в CreditCash, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і детально розповісти про переваги і недоліки компанії.

Оновлено:
23.02.2021 в 20:04
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...