Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія Forza (Форза)

05.08.2019 в 11:29

Небанківська організація Форза Кредит надає послуги з видачі позик населенню України з 2018 року. Для оформлення договору позики необхідно пройти реєстрацію на сайті, де створити особистий кабінет і заповнити анкету з персональними відомостями. Іноді у клієнтів виникають питання, відповісти на які можуть тільки менеджери компанії Форза. Тому була створена Служба підтримки, звернутися в яку можуть не тільки діючі позичальники, але і потенційні.

В огляді ми докладно розглянемо всі варіанти зв’язку з фахівцями фінансової установи, щоб Ви змогли оперативно вирішити питання і отримати професійну консультацію.

Контакти

Оператори Гарячої лінії Форза Кредит можуть допомогти у вирішенні наступних питань:

  1. Проходження реєстрації на веб-ресурсі.
  2. Внесення змін до анкети позичальника. Наприклад, при зміні номера мобільного телефону, службовця логіном від особистого кабінету.
  3. Інформація за чинним кредитним договором: терміни, повна сума з відсотками, штрафи і пені за їх наявності.
  4. Варіанти проведення оплати та реквізити мікрофінансової організації для складання платіжного документа.
  5. Умови кредитування і підключення пролонгації.

Зателефонувати можна безкоштовно з будь-якого телефону, зареєстрованого в Україні, за цілодобовим номером: 0-800-300-770.

Інформація про адресу електронної пошти на офіційному сайті відсутній.

Якщо немає можливості зателефонувати операторам Колл-центру, то можна скористатися онлайн-чатом. Його вікно розташоване на сайті Форза зліва внизу. Розгорніть його і напишіть повідомлення менеджеру компанії. Термін відповіді становить кілька секунд.

Ссылка для вызова онлайн-чата с оператором Форза Кредит

Соціальні мережі

В даний час у мікрофінансової організації Форза Креді немає своїх сторінок в соцмережах. Можливо, що в найближчому майбутньому вони з’являться і клієнти зможуть не тільки звертатися за допомогою до фахівців фінансової установи, а й отримувати актуальну інформацію по акціях і промокодом.

Як проїхати?

Наземних офісів у компанії Forza Credit немає, так як все обслуговування проходить в онлайн-режимі. Якщо Вам необхідно відправити рекомендований лист з Укрпошті, то на конверті потрібно вказати юридичну адресу: г. Киев, ул. В. Хвойки, д. 15/15.

Основний вид зв’язку з фахівцями мікрофінансової організації Форза Кредит є цілодобовий телефон Гарячої лінії. Оператори допоможуть у вирішенні практично всіх питань, пов’язаних з діяльністю організації. Якщо потрібно направити офіційний документ, то краще скористатися послугами Укрпошти.

Якщо ви вже зверталися за консультацією до операторам Форза Кредит, то ми просимо розповісти про їх компетентності. А також поділіться своєю думкою про позитивні і негативні сторони сервісу Служби підтримки, щоб інші користувачі могли скласти реальне уявлення про якість послуг, що надаються.

Оновлено:
13.03.2021 в 12:25
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...