Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія Форза 24

05.08.2019 в 11:03

Мікрофінансових організація Форза24 була заснована в 2018 році. Компанія діє на підставі виданого Свідоцтва та надає послуги фізичним особам з мікрокредитування на термін до 30 днів. У зв’язку з тим, що оформлення позики проходить через веб-ресурс, у користувачів нерідко виникають питання щодо реєстрації та умов кредитування. Тому в огляді розглянемо всі варіанти звернення по медичну допомогу і консультацію в Службу підтримки Форза24.

Контакти

Організація Форза24 пропонує своїм клієнтам допомогу в цілодобовому режимі. Для цього достатньо зателефонувати за телефоном гарячої лінії 0-800-305-330. Оператори готові відповісти на всі питання, пов’язані зі створенням особистого кабінету, відновленням пароля, пролонгацією договору, умовами кредитування та проведенням оплати.Кнопка для вызова чата с оператором на сайте Форза24

У формі потрібно вказати своє ім’я та описати суть проблеми або питання. Оператори відповідають швидко і в будь-який час доби.

Якщо необхідно направити лист Укрпоштою, то на конверті вкажіть юридична адреса ТОВ “ФК” Форза24 “: г. Киев, ул. В. Хвойки, будинок 15/15.

Соціальні мережі

В даний час компанія не створила сторінок в соцмережах, тому вся інформація по кредитах і звернення до Служби підтримки проходять тільки на офіційному сайті Форза24.

Як проїхати

Відмітна риса мікрокредітной організації Forza24 полягає в тому, що у неї немає наземних офісів, а оформлення кредитів проходить тільки в онлайн-режимі. Існує тільки юридична адреса компанії: г. Киев, ул. В. Хвойки, будинок 15/15.

Для отримання консультації або рішення термінового питання клієнтам Форза24 доступні два варіанти звернень:

  • гаряча лінія;
  • онлайн-чат з фахівцем.

Варто відзначити, що обидва сервісу доступні в режимі 24/7 і на них відповідають менеджери, а не боти і автовідповідачі. Це безумовний плюс, враховуючи, що компанія молода і тільки розкручується на фінансовому ринку.

Якщо Ви вже користувалися послугами Служби підтримки від Форза24, то ми просимо поділитися своїм досвідом і більш детально розповісти про плюси і мінуси сервісу. Ваша думка може допомогти іншим користувачам скласти уявлення про компанію, а також вибрати кращий вид зв’язку.

 

Оновлено:
13.03.2021 в 12:17
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...