Блог колектора Задати питання

Гаряча лінія Бест Кредит

05.08.2019 в 13:20

Сьогодні отримати позику можна не тільки в банках, але і в мікрофінансових організаціях. Їх перевагою вважається швидкість розгляду заявок та надання мінімального пакету документів без підтвердження доходів. Однією з таких організацій, що діють на території України, є “Бест Кредит”. Компанія заснована в 2015 році під торговою назвою ТОВ “Веллфін”. Тут можна оформити позику до 10 000 гривень строком до 90 днів.

У зв’язку з тим, що обслуговування клієнтів проводиться виключно через веб-ресурс, отримати консультацію або допомогу можна тільки у фахівців служби підтримки “Бест Кредит”. В огляді ми докладно розповімо про всі способи звернень до менеджерів компанії, а також надамо адреси та посилання на ресурси фінустанови.

Контакти

“Бест Кредит” пропонує кілька варіантів зв’язку з фахівцями, які готові допомогти у вирішенні найрізноманітніших питань:

  • проходження реєстрації та авторизації в системі;
  • умови кредитування та пролонгації;
  • інформування за нарахованими відсотками, крайнього терміну повернення за діючими договорами;
  • варіанти проведення платежів і реквізити “Бест Кредит” для оплати через каси банків України;
  • зміна персональних відомостей при зміні паспорта, місця проживання або заміні банківської карти;
  • прийом скарг і пропозицій.

Основним способом зв’язку є телефон гарячої лінії, оператори якої працюють цілодобово. Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних і мобільних пристроїв, зареєстрованих в Україні. Телефон служби підтримки: 067-209-36-17.

У разі коли немає можливості зателефонувати, Ви завжди можете написати лист на електронну пошту “Бест Кредит”: bestcredit2017@gmail.com.

З будь-якої сторінки сайту мікрофінансової організації користувачі можуть направляти звернення через онлайн-чат. Також є можливість в спеціальній формі залишити адресу своєї електронної пошти і повідомлення. У цьому випадку відповідь від оператора “Бест Кредит” надійде на вказаний контакт.

Для цього потрібно натиснути на відповідний значок, розташований праворуч внизу, як показано на зображенні:

Кнопка для соединения с оператором в онлайн-чате Бест Кредит

Соціальні мережі

В даний час у мікрофінансової організації “Бест Кредит” немає сторінок і груп у соціальних мережах. З огляду на інтерес молодого покоління до популярних соціальних мереж, можливо, що найближчим часом у “Бест Кредит” з’являться свої сторінки, на яких буде розміщена актуальна інформація по продуктам і надана можливість направляти звернення в службу підтримки.

Як проїхати?

Мікрофінансових організація “Бест Кредит” надає послуги кредитування тільки через веб-ресурс. Тому наземних офісів у компанії немає. Якщо у Вас є необхідність направити письмове звернення по Укрпошті, то на конверті необхідно вказувати наступну адресу головного офісу: 03061, місто Київ, вулиця Героїв Севастополя, будинок 48.

Великою перевагою мікрофінансової організації “Бест Кредит” є цілодобово працює служба підтримки. З огляду на, що клієнти самостійно проходять реєстрацію на сайті і знайомляться з правилами кредитування, у них нерідко виникають різного роду питання щодо послуг компанії. Тому своєчасна і кваліфікована допомога фахівця допомагає громадянам правильно заповнити заявку і швидко отримати позику.

Якщо Ви вже зверталися на гарячу лінію “Бест Кредит”, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами, щоб вони могли скласти реальне уявлення про якість послуг, що надаються.

Оновлено:
13.03.2021 в 11:42
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...