Блог колектора Задати питання

Динеро (Dinero) – оформлення онлайн кредиту

Динеро (Dinero) – оформлення онлайн кредиту

Імовірність схвалення

98%

Отримати гроші

Dinero - це українська мікрофінансова організація, яка спеціалізується на короткострокових беззалоговых позиках. Для оформлення кредиту не потрібні довідки і поручителі. У компанії є партнерська програма - за кожного приведеного клієнта Динеро платить 300 грн

Сума до:15 000 грн.
Ставка:0,01%
Термін:До 45 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума300-15000 грн
Термін7-45 днів
Ставка в день0,01%
Переплата від0 грн
Вік18+ років
ДокументиПаспорт та ІПН
Швидкість розгляду заявкиМиттєво
Швидкість виплати5 хвилин
Ідентифікаціяфото паспорта
Графік роботи24/7
 • Гроші через 15 хвилин
 • вік 18+
 • Схвалення 98%
 • онлайн
 • 24/7
 • Паспорт і код
 • З поганої КІ
 • Перша позика під 0%
 • На карту
 • Без довідок та поручителів
 • без відмови
 • неофіційне працевлаштування

Свідоцтво про реєстрацію: ФК №941 от 19.09.2017

Практично кожному з нас періодично потрібні гроші. Звернення у банк може зайняти деякий час на збір потрібних паперів і розгляд поданої заявки. Якщо необхідно “перехопити” невелику суму, то простіше звернутися в мікрофінансову організацію. Жителі України можуть скористатися послугами компанії Динеро Кредит. У огляді ми детально розповімо про фінансові продукти Dinero, а також про усі нюанси оформлення, отримання і виплати мікропозики.

Переваги та недоліки кредиту в Динеро

До позитивних сторін можна віднести:

 1. Ліцензована діяльність Дінер.
 2. Немає необхідності підтверджувати доходи і збирати великий пакет документів.
 3. Ухвалення рішення проходить протягом 5-10 хвилин.
 4. Можливість відстрочити виплату до 30 днів, якщо немає можливості повернути борг в зазначений час.
 5. Постійні клієнти можуть розраховувати на персональне підвищення ліміту, якщо немає прострочень і боргів за попередніми позиками.
 6. Можна оформити відразу кілька мікрокредитів.

Варто також відзначити роботу служби підтримки клієнтів, яка доступна в режимі 24/7. Фахівці допоможуть в оформленні позики або її погашенні, а також проконсультують з усіх питань, що належать до роботи Дінер.

Але крім позитивних моментів у МФО є і деякі негативні сторони:

 1. Оформити мікропозик можна тільки через сайт кредитної організації. Видача через офлайн-офіси та по дзвінку в колл-центр не проводиться.
 2. У зв’язку з вищевикладеним пунктом, отримання грошей відбувається тільки на банківську карту, власником якої є заявник.
 3. Трохи варіантів для погашення кредитних зобов’язань.

Вимоги до позичальника для отримання кредиту в Динеро

У МФО Дінер встановлені наступні вимоги до потенційного клієнта:

 1. Вік від 18 років.
 2. Громадянство України.
 3. Чинний паспорт України.
 4. Наявність банківської карти.
 5. В даний час немає боргів по кредитах.

По останньому пункту хотілося б дати невелике пояснення. Якщо Ви недавно закрили кредитний договір, то для відображення Ваших платежів в кредитній історії буде потрібно якийсь час. Тому звертатися в МФО Дінер потрібно через 3-5 днів, щоб не отримати відмову.

Як оформити кредит в Dinero

Для отримання позики потрібно оформити обліковий запис нового клієнта. Для цього на головній сторінці опуститься трохи нижче і праворуч клікнути на кнопку “Подати заявку”.

 

Подать заявку на займ в Динеро

Система перенаправить Вас в анкету заявника, в якій потрібно пройти три етапи:

 1. Створення особистого кабінету на сайті Динеро
 2. Вибір способу виплати грошей.
 3. Вказати документи заявника.

Розберемо докладно кожен етап. На першому кроці заповнюється персональна і контактна інформація:

 1. У верхньому відділі анкети вказати “Новий клієнт”.
 2. Повністю, як в паспорті написати свої прізвище, ім’я та по батькові.
 3. Внести номер ІПН.
 4. Вказати контакти: номер телефону та адресу електронної пошти.
 5. Вибрати дату народження.
 6. Підтвердити ознайомлення з правилами надання мікропозик від Динеро

Первый кредит в Динеро

При переході на наступний крок Вам потрібно буде вказати ці карти, на яку Динеро перерахувати кредит. Перш ніж це зробити, уважно ознайомтеся з вимогами до платіжного засобу.

Добавить банковскую карту

Після переходу по кнопці “Додати” відкриється форма, в якій треба заповнити реквізити карти. При цьому на ній тимчасово буде заблоковано 1 грн Це необхідно для проходження процедури ідентифікації користувача.

Верификация карты

На раніше вказаний номер телефону, поступить сполучення з коротким кодом. Його необхідно повторити на наступному кроці, щоб підтвердити свою особу і довести, що Ви власник карти.

Ввести пароль для подтверждения карты

Після цього в особистий кабінет буде додана Ваша карта, на яку, в разі схвалення будуть перераховані гроші.

Останнім етапом створення облікового запису та одночасної подачі заяви на мікроссуду вважається додавання документів, що підтверджують особу. У верхній частині анкети потрібно вибрати тип документа, а нижче вказати його серію, номер і дату видачі.

А також потрібно зробити і відправити на розгляд фахівців Дінер фотографію паспорта. Для цього потрібно відкрити документ на другій сторінці і піднести його до обличчя. Знімок можна зробити самостійно і довантажити в систему або скористатися веб-камерою. Попередньо ознайомтеся з вимогами, описаними на сторінці.

Загрузка документов в личный кабинет

Якщо МФО Динеро схвалила отримання кредиту, то уважно ознайомтеся з договором, особливо в частинах: терміни погашення, процентна ставка, розмір платежів і штрафні санкції. На телефон прийде короткий код. Якщо Вас влаштовують умови, то його треба продублювати в порожньому рядку. Таким чином, Ви підписуєте договір позики.

Ввести код из SMS

Якщо поступила відмова у видачі позики, то особистий кабінет на сайті Динеро зберігається і подати повторну заявку можна буде через деякий час. Точні терміни правилами компанії не обмовляються.

Причини відмови

Як і будь-яка фінансова організація, Дінер має право не повідомляти своїм клієнтам причину відмови у видачі позики. Але найчастіше це ситуація очікує тих, хто:

 • не підійшов під вимоги позичальника;
 • подав помилкові дані (в документах, контактах або відомостях про роботу);
 • має погану кредитну історію за останній час.

Тому рекомендується уважно ознайомитися з усіма умовами надання позики в Дінер і вимогами позичальника. А також при оформленні заявки перевіряти всі зазначені відомості, щоб система не прийняла Ваші дії за шахрайські.

Що робити, якщо заявка в Dinero не схвалено?

У тому випадку, коли Ви отримали відмову, то не варто засмучуватися. По-перше, увійдіть в особистий кабінет і перевірте всю зазначену інформацію. При необхідності її можна виправити. Але тут потрібно розуміти, що подати нову заявку відразу ж не вдасться, так як за правилами МФО Дінер потрібен час.

В умовах не обумовлено, скільки клієнту потрібно чекати, щоб подати повторну заявку, але зазвичай цей період становить від 2 до 5 місяців. Так що при необхідності можна періодично пробувати можливість отримання мікропозик.

Способи оплати та реквізити Dinero

Існують кілька способів, якими можуть скористатися клієнти Дінер для погашення боргових зобов’язань:

 1. В особистому кабінеті Дінер. У цьому випадку перерахування грошей проводиться через банківську карту, прив’язану до аккаунту.
 2. У відділеннях банків України за реквізитами договору з Дінер.
 3. Через операторів контактного центру: 067 326 2233 (Kievstar), 073 326 2233 (Lifecell), 050 326 2233 (Vodafone).
 4. Скориставшись наступними терміналами: ФК “Система”, City24, EasyPay, Paymarket і IBox.

Для проведення платежів через відділення банків України потрібно вказати ІПН платника, номер договору з Дінер і реквізити мікрофінансової організації:

Найменування МФОТовариство з обмеженою відповідальністю “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “ДІНЕРО”
ЕГРПОУ41350844
БанкАТ «ОТП Банк»
МФО300528
Юридична адреса03035, ул. Сурикова 3А, г. Киев
Розрахунковий рахунок26503455000518

Що робити, якщо припустимо прострочення кредиту в Dinero

Як і будь-яка фінансова організація, Динеро встановлює штрафні санкції для тих клієнтів, які внесли платіж пізніше вказаного в графіці або не на повну щомісячну суму. Згідно з умовами за кожен день прострочення нараховується 1,5% на залишок боргу. Тому уважно ознайомтеся з датами внесення чергового платежу в договорі з МФО. Окрім цього,треба також враховувати такий нюанс: перерахування грошей через термінали і банки України можуть проводитися до 3 робочих днів. Тому заздалегідь гасите кредитний борг.

Продовження кредитного договору в Динеро

Компанія Дінер намагається йти назустріч своїм клієнтам в складних для них ситуаціях. Тому керівництво МФО розуміє, що людина не завжди може вчасно погасити борг, а штрафні санкції можуть погіршити його стан. Тому була впроваджена програма “Пролонгація до 30 днів”.

Умови перенесення терміну оплати в Дінер:

 1. Відстрочити платіж допускається на 7, 14 або 30 днів.
 2. Скористатися пропозицією можна необмежену кількість разів.
 3. Буде потрібно оплатити одноразову комісію за користування програмою “Пролонгація”: 7 днів – 11,4%, 14 днів – 20,0% і 30 днів – 37,0%.
 4. Умови поширюються на акцію “Кредит без відсотків”, що діє до 31 серпня 2019 року.

Бонуси і промокодом Динеро

В даний час на офіційному сайті Дінер немає відомостей про доступні промокодом. Але є пропозиції, що дозволяють отримувати вигоду при оформленні мікрокредиту. Зараз діє акція для нових клієнтів МФО Дінер.

За умовами можна отримати позику на необмежену суму без сплати відсотків. Період дії програми: з 1 червня до 31 серпня 2019 г. За цей час новий клієнт може скористатися безвідсотковим позикою кілька разів, але за умови погашення попереднього боргу. Термін, на який можна оформити договір надається на вибір: 7, 14 і 30 днів. Максимальна сума: 15 000 грн.

Для постійних клієнтів Динеро пропонує скористатися іншою акцією, що дозволяє заробити 300 грн Для цього треба відправити своєму другу запрошення зареєструватися в особистому кабінеті МФО і отримати кредит. Після оформлення документів на Ваш рахунок поступлять обіцяні 300 грн

Пригласи друга в Динеро

Якщо Вам з якихось причин складно запросити своїх близьких в проект Дінер, то можна залишити їх телефон і система МФО самостійно направить їм повідомлення зі взаємовигідними умовами співпраці, а Ви отримаєте шанс заробити.

Для цього на спеціальній сторінці Дінер внизу заповніть контактну інформацію по своїм друзям.

Реферальная программа в Динеро

Гаряча лінія Динеро

У мікрокредітной організації Дінер розвинена служба клієнтської підтримки, в яку можна звертатися в будь-який час дня і доби. Одним з найбільш затребуваних сервісів є гаряча лінія. Оператори готові допомогти зі створенням особистого кабінету, проконсультують з питань оплати та чинного кредитного договору. Зателефонувати можна на телефони наступних операторів:

 1. Киевстар 067 326 2233.
 2. Lifecell 073 326 2233.
 3. Vodafone 050 326 2233.

Якщо немає можливості набрати номер з мобільного, то можна написати листа до служби підтримки за наступною електронною адресою: info@dinero.ua.

Крім цього в особистому кабінеті завжди можна списатися з фахівцем в онлайн-чаті. Зробити це можна з будь-якого розділу сайту або особистого кабінету.

Онлайн-чат Динеро

У формі заповніть наступні поля:

 1. Назвіться фахівця, щоб він міг звертатися до Вас по імені.
 2. Вкажіть свою електронну адресу, на який буде відправлений відповідь.
 3. Напишіть свій ІПН.

Форма обратной связи

Внизу клацніть на кнопці, щоб відправити повідомлення на розгляд Служби підтримки.

Відгуки про кредит в компанії Динеро

На одному з ресурсів можна ознайомитися з великою кількістю позитивних коментарів з приводу роботи мікрофінансової організації Дінер. Багато клієнтів відзначають такі позитивні сторони, як:

 • можливість оформити позику без додаткових документів;
 • отримання грошей на банківську карту;
 • позичальника.

Про це говорить користувач сайту під ніком “Марсель”. Чоловік відпочивав з сім’єю далеко від дому і у нього раптово закінчилися всі гроші. Звернувшись в Дінер, Марсель отримав 8 000 грн. через 20 хвилин. Клієнтом кредитної організації чоловік є з 2017 року і дуже задоволений її роботою.

Положительный отзыв о Динеро

Але є ті, хто невдоволений Динеро. Наприклад, Ольга раніше часто користувалася послугами цієї організації і її все влаштовувало. Але після отримання чергової позики їй довелося скористатися продовженням на 14 днів, оскільки не було можливості вчасно повернути гроші. Вона сплатила комісію, але через час дізналася, що її борг виріс в два рази. Жінка не розуміє сенсу оплати комісії за пролонгацію.

Негативный отзыв клиента

На іншому ресурсі можна також ознайомитися з різними відгуками. Наприклад, Ігор скористався послугами Динеро, коли підійшов термін платити за машину, а зарплату ще не виплатили. Оформлення і отримання позики у чоловіка зайняло декілька годин. А за два тижні він повернув увесь борг і закрив мікропозику. Ігор залишився цілком задоволений роботою Динеро і рекомендує компанію в ситуаціях, коли потрібні термінові гроші на декілька місяців.

Клиент отмечает хорошие условия кредита в Динеро

А ось клієнт Динеро Олег скаржиться на так званий “технічний збій” при оформленні пролонгації. Чоловік брав 7 000 грн, але йому довелося оформити продовження договору на 14 днів. Після цього він зайшов в особистий кабінет і побачив, що окрім основного боргу зобов’язаний виплатити 1 740 грн Подзвонивши на гарячу лінію, він дізнався, що це нібито “технічний збій”. оператор запропонував зараз внести суму 7 000 грн, а потім вони виправлять помилку. Олег так і зробив, але через час вирішив знову перевірити ситуацію через особистий кабінет. Сума боргу в 1 740 грн так і продовжувала висіти. Повторні звернення в Динеро не привели до врегулювання конфлікту.

Негативный отзыв клиента

По відгуках можна зробити висновок: Динеро швидко розглядає заявки і перераховує гроші на карту клієнта. Але якщо оформляти пролонгацію, то окрім комісії доведеться сплатити неустойку за невчасно погашений кредит. Тому рекомендується розраховувати свої фінансові можливості перед тим, як подавати заявку на позику.

Оновлено:
03.02.2023 в 23:34

Загальна оцінка компанії