Блог колектора Задати питання

CCLOAN (Сслоан) онлайн заявка на кредит

CCLOAN (Сслоан) онлайн заявка на кредит

Імовірність схвалення

99%

Отримати гроші

"CC ЛОУН" - це міжнародна фінансова компанія, яка працює на ринках Іспанії, Грузії і Казахстану. "CC ЛОУН" надає сучасний і простий онлайн сервіс кредитування, за допомогою якого легко отримати кредит на Вашу банківську карту за 10 хвилин без довідок, запоруки і поручителів.

Сума до:25 000 грн.
Ставка:0.1%
Термін:До 14 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума100-25000 грн
ТермінДо 14 днів
Ставка в день0.1%
Переплата від2 грн
Вік20-65 років
ДокументиПаспорт та ІПН
Швидкість розгляду заявкиДо 10 хвилин
Швидкість виплатиМиттєво після схвалення
ІдентифікаціяФото з паспортом
Графік роботи24/7
 • Оформлення 10 хвилин
 • Вік 20-65 років
 • 24/7
 • Перша позика безкоштовно
 • Без довідок та поручителів
 • Можливість продовжити термін до 185 днів
 • Паспорт і код

Свідоцтво про реєстрацію: ФК №В0000108 от 23.12.2020

Ліцензія Нацкомфінпослуг: №1127 от 13.04.2017

У огляді ми детально розповімо про нюанси оформлення позики в особистому кабінеті, а також опишемо позитивні і негативні сторони сервісу на основі відгуків клієнтів. Таким чином, Ви зможете скласти повне уявлення про послуги компанії “CCLOAN”.

Переваги і недоліки в CCLOAN

Вивчаючи численні відгуки позичальників про роботу компанії “CCLOAN”, можна зробити висновки, що у сервісу є свої плюси і мінуси.

До позитивних моментів більшість клієнтів віднесли наступні пункти:

 1. Можливість в цілодобовому режимі подавати заявки на отримання позики.
 2. Акції, що постійно проводяться, і роздача промокодов, що дозволяють поліпшити умови договору і отримати позику на вигідніших умовах.
 3. Швидкий розгляд заявок і ухвалення рішень про видачу грошових коштів.
 4. Лояльне відношення до клієнтів і високий відсоток схвалень.
 5. Сума позики до 1000 грн

З негативних моментів більшість клієнтів виділили наступні моменти:

 1. Пролонгувати кредитний договір можна тільки через сервіс особистого кабінету.
 2. У заявці обов’язково вимагається вказувати декілька контактів сторонніх осіб (родичів, друзів і працедавця), яким дзвонять співробітники компанії “СС Лоун”, щоб перевірити інформацію про клієнта.
 3. Хамське відношення менеджерів компанії до боржників і контактних осіб.
 4. Після діставання схвалення по заявці відмовитися від кредиту вже не можна і гроші перераховуються на карту, значить, потрібно буде виплатити відсотки.

Хто може оформити кредит в СС Лоун?

Фінансова установа “CCLOAN” висуває наступні вимоги до потенційних клієнтів:

 • вік від 20 до 65 років;
 • громадянство України;
 • наявність активного мобільного телефону, українського паспорта, ИНН і банківської карти з позитивним рахунком.

Як бачимо, займати гроші в компанії ССЛОАН можуть широкі верстви населення.

Як оформити кредит в CCLOAN (Сслоан)?

Компанія “CCLOAN” надає послуги по всій території країни в дистанційному режимі. Тому для отримання позики потрібно мати доступ в інтернет і пройти реєстрацію на веб-ресурсі.

В особистому кабінеті

Для створення аккаунта новому клієнтові потрібно увійти на сайт “CCLOAN”, де справа в формі потрібно буде задати необхідну для отримання суму. Нижче відобразиться інформація по переплати. Якщо Вас зацікавили умови, то перейдіть до реєстрації шляхом натискання на кнопку “Взяти кредит”.

Условия взятия кредита в организации CCLOAN

На наступному кроці створюється логін і пароль від особистого кабінету. У верхньому полі треба заповнити адресу електронної пошти, що служить логіном. Нижче потрібно буде вказати номер мобільного телефону і кликнути по кнопці “Відправити СМС”. На стільниковий поступить сполучення з коротким кодом для підтвердження контактної інформації. Повторіть код в полі нижче і продовжите заповнення реєстраційної анкети.

1 шаг регистрации на сайте CCLOAN

Придумайте пароль від облікового запису на сайті “CCLOAN” і повторіть його в рядку нижче. Код має бути не менше 6 символів і містити цифри і латинські букви різного регістра. Обов’язково введіть ідентифікаційний код (ИНН), виберіть підлогу і задайте дату народження.

2 шаг регистрации на сайте

Внизу буде рядок з посиланням на згоду з порядком обробки персональної інформації. Ознайомтеся з документами детально, щоб надалі не виникало негативних ситуацій. Тільки після прочитання встановлюйте знак “галочка” в цьому рядку і переходите до наступного етапу.

Зверніть увагу на те, що вся анкета позичальника заповнюється строго українською мовою.

У розділі “Паспортні дані” потрібно вказати:

 • прізвище, ім’я та по батькові;
 • паспортні данні.

Ввод паспортных данных в анкету на сайте CCLOAN

У розділі “Контактна інформація” потрібно вказати телефони осіб, готових підтвердити зазначені Вами відомості. До них можуть ставитися родичі, друзі та колеги.

В якості додаткової інформації потрібно внести:

 • сімейний стан;
 • кількість дітей;
 • утворення;
 • відомості про роботодавця (найменування, адреса, телефон і сфера діяльності);
 • щомісячний дохід.

На останньому кроці потрібно сфотографуватися з паспортом, розкривши його на першому розвороті. Знімок повинен бути чітким, всі написи документа – читаються. Таким чином компанія “ССЛОАН” перевіряє позичальника. Довідка про доходи не вимагається.

Як оформити кредит в CCLOAN дивіться у відео.

Причини відмови в кредиті в Сслоан

Мікрофінансові організації можуть відмовляти клієнтам у наданні кредиту без пояснення причин. Компанія “CCLOAN” досить лояльно ставиться до позичальників і схвалення складають близько 96% від загального числа заявок.

Причинами відмови можуть послужити наступні фактори:

 1. Наявність помилок і друкарських помилок в анкеті, а також заповнення її не державною мовою.
 2. Невідповідність вимогам до позичальника.
 3. Зазначена банківська карта відноситься до віртуальної або на її рахунку менше 2 гривень.
 4. Контактні телефони вимкнені або перебувають поза зоною дії мережі.
 5. У клієнта зіпсована кредитна історія або є боргові зобов’язання перед іншою фінансовою організацією.

Що робити, якщо заявка не схвалена?

За правилами компанії “ССЛОАН” при отриманні негативної відповіді повторну заявку можна направити тільки через кілька днів. Тому заповнювати анкету потрібно уважно і перевіряючи внесену інформацію. Крім цього, можна звернутися самостійно в бюро кредитних історій і дізнатися, чи немає там негативної інформації по минулим кредитами. Вона може бути внесена помилково фінустановою.

Крім вищевказаних способів, клієнти мають можливість зателефонувати менеджерам “CCLOAN” для уточнення причин відмови і варіантів вирішення проблеми. Телефон гарячої лінії працює цілодобово: + 38-044-222-77-33.

Способи оплати кредиту в ССЛОАН

Погасити боргові зобов’язання перед “CCLOAN” за допомогою таких дій:

 • в особистому кабінеті за реквізитами банківської карти;
 • за допомогою терміналів самообслуговування IBOX, СИСТЕМА або TYME;
 • через касу будь-якого українського банку.

Реквізити Ccloan

Якщо Ви вирішили провести грошовий переказ через сторонні системи, наприклад, касу комерційної організації, то потрібно буде вказати в дорученні номер договору, ИНН позичальника і повні реквізити “ССЛОАН” :

ПриватБанкРайффайзен Банк АвальОТП Банк
ОдержувачТОВ “СС ЛОУН”
ЕРПОУ40071779
розрахунковий рахунок265090530060326506271126506455000236
МФО321842380805300528

Промокоди ССЛОАН

Фінансова організація “CCLOAN” періодично проводить акції, що дозволяють отримати позику на вигідніших умовах. Постійним клієнтам в особистий кабінет або в Смс-повідомленнях можуть приходити промокоды. Уточнити інформацію можна по телефону гарячій лінії: +38-044-222-77-33. Оператори працюють в цілодобовому режимі.

Що робити, якщо допустив прострочення?

У кредитному договорі компанії “CCLOAN” вказані не тільки обов’язки сторін, а й штрафні санкції, що застосовуються до боржників. З першого дня прострочення щодня нараховується пеня в розмірі 1,65% від тіла кредиту. У разі якщо клієнт довгий час ухиляється від виплати боргу, до нього можуть бути застосовані заходи примусового стягнення, тобто звернення до суду з позовною заявою. А також в бюро кредитних історій передається негативна інформація, яку бачать всі фінансові установи України.

Продовження (пролонгація) кредитного договору в CCLOAN

У мікрофінансової організації “CCLOAN” клієнти можуть скористатися пролонгацією договору, щоб не потрапити в список боржників. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет і оплатити нараховані відсотки і пені, якщо вони вже були нараховані (але не більше 30 днів), а також виплатити відсотки за майбутній період, на який Ви розраховуєте продовжити позику, але не більше 60 днів.

Наприклад, борг становить 1000 гривень, а відсотки до закінчення терміну – 100 грн. Ви бажаєте продовжити договір ще на 30 днів. В цьому випадку потрібно виплатити 100 грн. і відсотки за наступні 30 діб.

Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
Інформація повністю відображається в особистому кабінеті позичальника, тому Ви завжди зможете точно розрахувати вартість пролонгації. Після продовження термінів кредитування діють стандартні умови договору. Тобто клієнтові не нараховується пеня, проте треба виплачувати щоденну ставку.

Гаряча лінія CCLOAN

Фахівці фінансової установи “CCLOAN” готові проконсультувати не тільки діючих, але і потенційних клієнтів з таких питань:

 1. Правила реєстрації та авторизації на веб-ресурсі “CCLOAN”.
 2. Відновлення даних клієнта.
 3. Зміна персональних відомостей при зміні паспорта або місця проживання, заміні банківської карти.
 4. Правила пролонгації кредитного договору при фінансових труднощах і неможливості своєчасно погасити боргові зобов’язання.
 5. Умови надання позики: ліміти, терміни, відсотки і отримання грошей.
 6. Вимоги до потенційних позичальників.

Основним способом отримання консультаційних послуг вважається гаряча лінія. Телефон мікрофінансової організації “CCLOAN” працює в цілодобовому режимі: + 38-044-222-77-33. Також є додаткові номери операторів:

 • + 38-097-583-11-77;
 • + 38-093-583-11-77.

У тому випадку, коли немає можливості зателефонувати, можна звернутися письмово за адресою електронної пошти: help@CCLOAN.com.ua.

Соціальні мережі

Мікрофінансових організація “CCLOAN” має власні сторінки в соціальних мережах. На них можна дізнаватися про акції, умови кредитування, а також задавати питання фахівцям компанії або спілкуватися з іншими користувачами.

Стати учасником спільноти “CCLOAN” можна на Фейсбуці і в Інстаграме.

Як проїхати?

Фінансова установа “CCLOAN” є міжнародним і має представництва в різних країнах. Жителі України можуть направляти офіційні запити за адресою: Україна 01024, м.Київ, вул. Басейна, будинок 6.

Документи на здійснення фінансової діяльності

Мікрофінансова організація “ССЛОАН” діє на підставі виданого посвідчення:

Ліцензія на ведення кредитної діяльності на території України :

Лицензия на ведение кредитной деятельности для CCLOAN

2 страница лицензии на ведение деятельности для CCLOAN

На офіційному сайті “CCLOAN” клієнти можуть ознайомитися з наступними документами:

 • Договір кредитування.
 • Кредитний договір з юридичними особами.

Зверніть увагу, що платежі, відправлені через сторонні сервіси, можуть надходити на рахунок організації протягом 3 робочих днів. Тому заздалегідь оплачуйте позику, щоб не потрапити в список боржників.

Відгуки про кредит в CCLOAN

Аналізуючи численні коментарі про “CCLOAN”, можна виділити наступні позитивні моменти:

 • можна постійно користуватися промокодом, що поліпшують умови кредитування;
 • високий відсоток схвалення;
 • швидке прийняття рішення за заявками;
 • отримати гроші можна цілодобово і незалежно від святкових і вихідних днів.

З негативних чинників клієнти виділили наступні пункти:

 • хамське ставлення співробітників до клієнтів;
 • продовження договору можливо тільки через особистий кабінет;
 • необхідно надавати контакти родичів і роботодавця.

На одному з сайтів можна ознайомитися як з позитивними, так і з негативними відгуками про роботу мікрофінансової організації “CCLOAN”.

Наприклад, користувач під ніком Vaka0404 розповідає докладно про процедуру реєстрації та каже, що вона досить проста. Необхідно вказати персональні відомості та завантажити фото з документами, щоб фахівці могли перевірити клієнта по базі кредитних історій і звірити особу позичальника з паспортом. Сервіс “CCLOAN” жінці подобається ще тим, що за кілька днів до закінчення договору клієнту надходить повідомлення на мобільний з нагадуванням про оплату, щоб він не потрапив в список боржників.

Описание заема в CCLOAN с указанием достоинств и недостатков

Інший користувач під ніком alizzza говорить, що заповнила заявку на отримання позики на сайті “CCLOAN”. Зробила фотографію з паспортом в руках для проходження ідентифікації. І після цього співробітники компанії стали постійно дзвонити жінці з вимогою надати контактні дані інших осіб, оскільки вони не можуть зв’язатися з відділом кадрів.

Клиентка не довольна сервисом и дополнительными проверками CCLOAN

Після чергового дзвінка менеджера жінка зажадала анулювати заявку, оскільки не бажає, щоб усі її колеги і близькі знали про її фінансові труднощі. Через пару хвилин їй схвалили позику в 1000 гривен замість 1500 грн

З позитивних моментів клієнт називає швидке оформлення і погашення боргу, а також інформаційну розсилку про статус кредиту. Але негативні моменти, пов’язані з обзвоном контактних осіб, привели до того, що жінка більше не бажає стикатися з цією фінансовою організацією.

Продолжение отзыва от недовольной клиентки компании CCLOAN

Користувач Sabriella має великий досвід отримання послуг в різних мікрофінансових організаціях. Але категорично не радить оформляти договір з “CCLOAN”. Жінка припустимо прострочення в декілька днів і їй подзвонили співробітники фінансової установи. Усі спроби пояснити ситуацію і домовитися були марні. У відповідь чулася тільки нецензурна лексика, а також загрози життя і здоров’ю. Жінка розповідає, що на прозвон були поставлені усі телефони, вказані в анкеті позичальника. Із-за цього її батьки трохи не втратили роботи. У поліцію була подана скарга на незаконні дії менеджерів “CCLOAN”, але заява не здобула силу. Пізніше її борг був переданий колекторній компанії.

Недовольный отзыв клиентки, допускающей просрочки по возврату средств CCLOAN

На іншому ресурсі більшість відгуків про роботу мікрофінансової організації “CCLOAN” негативна. Наприклад, Сергій розповідає, що потрапив з інсультом в лікарню і за день до закінчення договору подзвонив в компанію з проханням надати реструктуризацію, оскільки фінансове положення не дозволяє виплатити борг в повному об’ємі. Йому відмовили, а наступного дня подзвонили з відділу роботи з боржниками і почали погрожувати. Пізніше із загрозами дзвонили його родичеві, телефон якого був вказаний в анкеті. Сергій говорить, що звернеться в правоохоронні органи із заявою за завдані образи, а також за порушення ст. 61 Конституції України.

Клиент не доволен отношением сотрудников компании CCLOAN

А ось користувач Марина не відноситься до боржників, але незадоволена роботою сайту “CCLOAN” з кількох причин:

 • дзвінки родичів і роботодавця;
 • занадто складні маніпуляції для одержання знижки по промокодом;
 • неможливо змінити особисті дані.

Постоянная клиентка CCLOAN недовольна сервисом компании

Аналізуючи відгуки клієнтів про сервіс “CCLOAN”, можна зробити висновки, що більша частина людей незадоволені обслуговуванням, так як компанія робить дзвінки всім контактним особам, щоб зібрати інформацію по позичальнику. Це не завжди коректно і зручно, так як люди не бажають оприлюднювати свої фінансові проблеми. Сьогодні є багато додаткових сервісів, що дозволяють провести перевірку платоспроможності громадян України.

А також люди відзначили хамське ставлення менеджерів до боржників і небажання йти навіть на найменші поступки при фінансових труднощах. Зрозуміло, що за договором клієнт зобов’язаний виплатити борг з відсотками, але загрози життю і здоров’ю з боку служби стягнення порушують законодавство країни.

Фінансова установа “ССЛОАН” надає послуги кредитування через особистий кабінет. Пройти реєстрацію може кожен громадянин України, який відповідає вимогам компанії. Для отримання позики потрібно правильно і грамотно заповнити заявку, вказати додаткову контактну інформацію і докласти скан документів. Ці вимоги “CCLOAN” висуває до своїх клієнтів для проведення ідентифікації, так як заявки оформляються через онлайн-ресурс і співробітники не можуть особисто перевірити звернулася до них особа.

Якщо Ви вже користувалися послугами компанії “CCLOAN”, то ми просимо поділитися своєю думкою і розповісти про позитивні і негативні моменти співпраці. Ваш відгук може допомогти в складанні загального враження про роботу організації “CCLOAN” і чиниться сервісі.

Оновлено:
06.01.2023 в 13:16

Загальна оцінка компанії