Блог колектора Задати питання

Banana Credit – грошова позика без відмови, дзвінків і поручителів

Banana Credit – грошова позика без відмови, дзвінків і поручителів

Імовірність схвалення

96%

Отримати гроші

МФО Banana Credit пропонує короткострокові кредити для населення України з необмеженим терміном дії.

Сума до:15 000 грн.
Ставка:0.1%
Термін:До 30 днів

Результати пошуку за запитом:

На карту
Сума1000-15000 грн
Термін7-25 днів
Ставка в день0.1%
Вік18+ років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки5-10 хв.
Швидкість виплати10-12 хв.
ІдентифікаціяПаспорт, ІПН
Графік роботиЦілодобово
 • Невисока процентна ставка в порівнянні з конкурентами
 • Позика оформляється максимально швидко.
 • Рішення по заявці приймається менш ніж за 20 хвилин
 • Великий відсоток схвалення кредитів (до 96%)

Ліцензія Нацкомфінпослуг: ФК №1107 от 03.10.2018

Banana Credit – кредити за 5 хвилин для населення України

Banana Credit - грошова позика без відмови, дзвінків і поручителів

Розглянуто особливості роботи компанії, переваги, вимоги до позичальників, алгоритм оформлення кредиту, умови пролонгації і способи погашення, контактна інформація та основні документи.

МФО Banana Credit пропонує короткострокові кредити для населення України з необмеженим терміном дії. Це молода фінансова компанія, яка з’явилася на ринку фінансових послуг недавно, при цьому встигла завоювати довіру споживачів. Оформити позику можна онлайн в будь-якій точці України, крім тимчасово окупованих територій.

Торгова марка належить ФК «ІНВЕСТРУМ». Ліцензія Нацкомфінпослуг була отримана в 2018 році.

Особливості роботи компанії

Основними видами діяльності Banana Credit є: видача мікрокредитів, а також фінансовий лізинг і факторинг. Сервіс працює 24/7 без перерв на обід і вихідних. Часткове погашення, пролонгація та дострокове закриття кредиту існують. Дострокове погашення не передбачає додаткової комісії. Позика оформляється онлайн за допомогою ноутбука і телефону.

Вимоги до позичальників

Компанія висуває ряд стандартних вимог:

 • вікова категорія – від 18 до 65;
 • громадянство України (обов’язкова умова);
 • паспорт ID або старого зразка;
 • код ІПН;
 • VISA або MasterCard.

Додаткові документи, довідки про доходи, заставне майно і поручителі не потрібні. Компанія лояльна до клієнтів з поганою кредитною історією, за умови, що вони не приховують мета отримання коштів. Позика в Banana Credit доступна для будь-яких категорій населення, незалежно від статусу, статі і працевлаштування. Є варіанти кредитування пенсіонерів і студентів.

Переваги компанії Banana Credit

Banana Credit - грошова позика без відмови, дзвінків і поручителів

 1. Невисока процентна ставка в порівнянні з конкурентами.
 2. Позика оформляється максимально швидко.Рішення по заявці приймається менш ніж за 20 хвилин.
 3. Великий відсоток схвалення кредитів (до 96%).
 4. Зручна навігація на сайті.
 5. Відсутність прихованих платежів і комісій.
 6. Оплата відсотків тільки за фактичні дні використання кредитних коштів.

Як оформити кредит

Перед оформленням мікропозик клієнти можуть перевірити умови на кредитному калькуляторі. На ньому видно не тільки тіло кредиту і термін користування, але також дата погашення і загальна сума, включаючи відсотки. Така заявка попередньо, скорегувати умови кредиту позичальники можуть повторно, перед відправкою анкети на розгляд кредитної компанією.

Banana Credit - грошова позика без відмови, дзвінків і поручителів

Особистий кабінет

Для реєстрації персонального кабінету вказується мобільний телефон, а також ім’я та прізвище майбутнього позичальника. Придумувати пароль не потрібно, вхід в акаунт відбувається за рахунок одноразових паролів, які приходять на контактний телефон, вказаний в заявці.

В особистому кабінеті можна переглядати статус поточного кредиту, оформляти пролонгацію, оплачувати позику і відправляти нові заявки на позику. Отримати новий кредит можна тільки після повного повернення попередньої позики. Повторне оформлення займає не більше 5 хвилин.

Завершуючи реєстрацію, клієнт погоджується на обробку персональних даних та відправку відомостей про свій кредит в УБКІ (згідно з новими законами – обов’язкова умова для всіх мікрокредитів).

Банківська картка

Засоби передаються клієнту безконтактним способом – перераховуються на банківську карту. Для отримання коштів підійде як дебетова карта, так і кредитка. Карта повинна належати позичальнику особисто (а не членам його сім’ї), не бути заблокована, на рахунку повинна знаходитися невелика грошова сума – зазвичай в межах 1 гривні. По карті повинні бути дозволені інтернет-операції, також варто перевірити ліміт, який повинен бути більше суми кредиту, інакше кошти не зможуть бути перераховані на карту.

Для прикріплення карти потрібно вказати її номер і код на зворотній стороні картки. Верифікація передбачає блокування довільної суми на рахунку клієнта. Власник картки повинен вказати її значення до копійок в спеціальному полі, тим самим проходячи додаткову перевірку на приналежність карти особисто йому. Дізнатися заблоковану суму можна за допомогою інтернет банкінгу або дзвінка на гарячу лінію банку (вказана на карті).

Електронна пошта

Електронна пошта потрібна для оправлення повідомлень і матеріалів рекламного характеру. Також туди приходять повідомлення про простроченнях, схвалення і закриття кредиту.

Кредитна заявка

Являє собою звичайну анкету, в якій клієнт максимально чесно і повно відповідає на питання про свою роботу, заробітну плату, членів сім’ї. Вказуються паспортні дані та домашню адресу. Якщо місце проживання не збігається з пропискою, краще не опускати цей момент в анкеті, особливо якщо ваші дані вже мелькали в якихось базах даних. Через невідповідність інформації сервіс може відмовити у видачі кредиту.

Основні документи

МФО просить позичальників вказати 2 основних документа – паспорт і податковий номер. Додаткові паперу, заставне майно і поручителі не потрібні. Завантаження скан-копій документів не обов’язкова умова, звичайно досить вказати на сайті серію і номер.

Кредитний договір

Договір між клієнтом і фінансовою компанією підписується в електронному форматі. Як ідентифікатор використовується код з букв і цифр, який приходить на раніше вказаний номер клієнта. Електронний документ, підписаний таким чином, має таку ж юридичну силу, як і паперовий договір. Угода укладена після того як позичальник ввів код з смс і підтвердив свою дію, натиснувши на кнопку «Підписати».

Як швидко кошти приходять на банківську карту

Після підписання договору кошти приходять на банківську карту протягом 2-3 хвилин, а іноді і миттєво.

Пролонгація

Якщо позичальник не погасив позику згідно з графіком платежів, до нього будуть застосовані штрафні санкції. Їх розмір визначається умовами кредитного договору. Щоб уникнути штрафу клієнт може оформити пролонгацію. Така послуга продовжує строк дії поточного позики ще на 7, 14 або 30 днів. Період зазвичай дорівнює терміну використання кредитних коштів, а кількість пролонгацій необмежена. Оформити пролонгацію можна в особистому кабінеті, сплативши відсотки, що набігли. При продовженні позики зазвичай оформляється додаткову кредитну угоду. Відсоток користування позикою при цьому може бути збільшений.

Способи погашення кредиту

Banana Credit передбачає кілька способів оплати кредиту:

 1. Особистий кабінет – переваги очевидні, це миттєвий і безкоштовний спосіб. Сума просто списується з банківської картки клієнта. При цьому можна вибрати повне або часткове погашення.
 2. У терміналах ПриватБанку – виконавши пошук за назвою компанії або коду ЄДРПОУ. Для оплати потрібно ввести номер договору, ІПН і суму до сплати.
 3. У касі будь-якого банку – необхідно знати розрахунковий рахунок МФО і номер договору.
 4. У будь-якому платіжному терміналі з урахуванням комісії.
  документи

Побачити основні документи Banana Credit всі бажаючі можуть на вкладці «Про нас». МФО пропонує у вільному доступі:

 • аудиторський і фінансовий звіт;
 • правила видачі кредитів;
 • свідоцтво про реєстрацію;
 • згода клієнта на обробку персональних даних;
 • загальну інформацію про компанію;
 • приблизний зразок договору;
 • умови пролонгації;
 • додаткову угоду (при продовженні терміну дії кредитного договору);
 • правила діючих акцій.

Контактні дані

Адреса організації: 04071, г. Киев, ул. Ярославська, 6.

МФО: 305299.

ЄДРПОУ: 42201361.

Р / С: UA +30305290000026501000101746 в АТ КБ «ПриватБанк».

Телефон служби підтримки: 38 (067) 448 48 45. Дзвінки по тарифам мобільного оператора або за допомогою ноутбука. Служба підтримки працює цілодобово.

Задати питання клієнти можуть також у формі зворотного зв’язку. Знайти її можна на вкладці «Контакти» вгорі основної сторінки сайту.

Оновлено:
06.01.2023 в 12:44

Загальна оцінка компанії