Блог колектора Задати питання

ReCredit – перекредитування до 100 000 гривень

ReCredit – перекредитування до 100 000 гривень

Імовірність схвалення

98%

Отримати гроші

Мікрофінансових організація ReCredit належить ТОВ «Кредітсервіс», яка спеціалізується на видачі мікропозик. Крім того ReCredit - єдина фінансова структура в Україні, яка пропонує клієнтам рефінансування великих боргів (загальна сума може досягати 100 000 гривень).

Сума до:100 000 грн.
Ставка:0.25%
Термін:До 365 днів
Сума10000-100000 грн
Термінвід 91 до 365 днів
Ставка в день0.25%
Віквід 23 до 55 років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки20-25 хв.
Графік роботиз 09:00 до 18:00
 • Процентні ставки набагато нижче конкурентів на ринку
 • Зайняти можна великі грошові суми, як при рефінансуванні, так і при онлайн кредитуванні
 • На відміну від аналогічних сервісів, ReCredit пропонує своїм клієнтам тривалий термін кредитування - до 12 місяців
 • Мінімум документів для оформлення

Ліцензія Нацкомфінпослуг: № 2084 от 29.11.2018 р.

Мікрофінансових організація ReCredit належить ТОВ «Кредітсервіс», яка спеціалізується на видачі мікропозик. Крім того ReCredit – єдина фінансова структура в Україні, яка пропонує клієнтам рефінансування великих боргів (загальна сума може досягати 100 000 гривень). Для багатьох заборгували позичальників це може бути реальний вихід зі складної фінансової ситуації. Крім послуг рефінансування позик МФО ReCredit пропонує кредит на будь-які цілі клієнтів, будь то ремонт, покупка побутової техніки, підтримка малого бізнесу, лікування та інші потреби.

Особливості кредитування

Компанія ReCredit пропонує громадянам України вигідні умови кредитування, а також рефінансування мікропозик з можливістю дострокового погашення без додаткових комісій і переплат.

З основних документів клієнти повинні мати під рукою тільки паспорт і код ІПН.

Плюси оформлення позики в ReCredit

ReCredit – перекредитування до 100 000 гривень

 1. Процентні ставки набагато нижче конкурентів на ринку.
 2. Зайняти можна великі грошові суми, як при рефінансуванні, так і при онлайн кредитуванні.
 3. На відміну від аналогічних сервісів, ReCredit пропонує своїм клієнтам тривалий термін кредитування – до 12 місяців.
 4. Мінімум документів для оформлення.
 5. Є варіанти кредитування як для фізичних осіб, так і для приватних підприємців.
 6. Велика кількість кредитних продуктів, з можливістю оформлення як в онлайн режимі, так і оффлайн з підписанням кредитного договору в паперовому або електронному варіанті.

Мінуси

 1. Як і будь-яка кредитна компанія ReCredit не дає 100% гарантії на отримання позики.

Вимоги, які висуваються до клієнта

 • Бути громадянином України. Кредитування іноземних громадян компанія не розглядає.
 • Потрапляти в вікову категорію – від 18 до 65.
 • Бути власником пластикової картки будь-якого банку України. На рахунку повинен бути невеликий позитивний баланс (обов’язкова умова для проходження верифікації).
 • Мати телефон або електронну пошту для відправки коду і реєстрації на сайті кредитної компанії.

Як отримати кредит.

ReCredit – перекредитування до 100 000 гривень

Для отримання грошової позики або рефінансування вашого старого позики, необхідно на сайті https://recredit.ua знайти вкладку «Як отримати кредит» (знаходиться зверху екрану). Попередньо ви можете ознайомитися з доступними кредитними продуктами можна на вкладці «Кредитні продукти».

Уточніть суму і термін вашого кредиту на кредитному калькуляторі (він знаходиться в правій частині екрана). Встановивши суму і термін, ви можете побачити суму, яку в кінцевому підсумку повинні будете віддати, і суму щомісячного платежу.

ReCredit не знімає зі своїх клієнтів комісію за оформлення позики. Послуги нотаріуса, страховки і пеня також не передбачені. Перший внесок клієнт компанії робить тільки через місяць згідно із затвердженим графіком платежів. Дострокове погашення позики можливо за бажанням клієнта без комісії і додаткової плати.

Оформлення кредитної заявки

ReCredit – перекредитування до 100 000 гривень

Після того як клієнт попередньо встановив суму і термін майбутньої позики, він натискає на кнопку «Отримати кредит». Далі сайт перекидає його в вікно реєстрації, все поля якого обов’язкові для заповнення. Заповнити потрібно наступне:

 • ПІБ;
 • контактний номер телефону;
 • код ІПН;
 • тип працевлаштування (офіційно, неофіційно, пенсіонер, тимчасово безробітний, декретну відпустку);
 • мета отримання кредиту;
 • спосіб, яким клієнт дізнався про компанію.

Далі необхідно поставити прапорець, погоджуючись з обробкою своїх даних і розсилкою рекламних матеріалів. В кінці натиснути на велику жовту кнопку «Залишити заявку».

Перевірка банківської карти

Банківську карту клієнта необхідно прикріпити до особистого кабінету. Ця процедура називається верифікацією карти. Грошові кошти не знімаються з рахунку, а тимчасово блокуються, і повертаються назад на карту незалежно від рішення по вашому кредиту. Сума для проходження верифікації потрібна невелика, в межах 1-10 гривень. Після того як карта буде прикріплена на неї можна отримати позику.

Підписання кредитного договору

Кредитний договір підписується в разі позитивного рішення за заявкою клієнта. Компанія ReCredit передбачає 2 варіанти його підписання – в письмовій формі і електронний варіант. На даний момент часу в організації діє правило: договору в сумі до 30 000 гривень підписуються клієнтом в електронному варіанті. Все, що вище цієї суми – в письмовому вигляді.

Після верифікації банківської карти заявка оговтується на розгляд фінансової організації. Рішення по заявці приймається автоматично. Рішення клієнт отримує по смс або на електронну пошту. Після цього настає час підписання кредитної угоди.

Якщо кредитний договір електронний, підписати його потрібно прямо на сайті кредитної організації. Клієнту в смс приходить цифровий ідентифікатор. Його необхідно ввести в спеціальне поле і натиснути на слова «Підписати договір». Після цього договір між кредитором і позичальником вважається укладеним. Електронний примірник набирає силу паперового оригіналу. При необхідності клієнт може отримати його на електронну пошту і потім завантажити.

Як швидко кошти приходять на банківську карту

Після підписання кредитного договору гроші зазвичай приходять на рахунок миттєво – протягом 1 хвилини. Якщо відбувається затримка, клієнту краще зв’язатися зі своїм банком і уточнити ліміт на проведення інтернет-операцій.

Як оплатити кредит

ReCredit пропонує своїм клієнтам кілька способів погашення позики:

 1. В особистому кабінеті

Найпростіший і безпечний спосіб погашення. Кошти будуть просто списані з вашої банківської карти. Для цього натисніть на вкладку «Оплатити кредит» (знаходиться у верхній частині екрану). Оберіть спосіб погашення, введіть логін і пароль. Натиснувши на ваш кредит, введіть суму, яку плануєте погасити.

 1. У відділенні будь-якого українського банку за реквізитами

Мінусами такого способу погашення буде комісія, яку зазвичай просить банківська організація за проведення операції. До того ж банк може переводити кошти з запізненням. Плюсом буде наявність у клієнта на руках паперового банківського чека про оплату.

 1. Банківською картою (без входу в особистий кабінет)

Для цього заповніть поля: сума, ПІБ, номер телефону та номер договору. Далі натисніть на кнопку «Оплатити».

 1. За допомогою терміналів самообслуговування ПриватБанку

Для оплати вставте картку в термінал і начините пошук по коду ЄДРПОУ (пошуковий рядок знаходиться у верхній частині екрану терміналу). Ввівши код, натисніть на кнопку «Знайти». Після того як організація буде знайдена введіть реквізити свого платежу. У терміналі Приватбанку МФО ReCredit може відображатися як ТОВ «Кредітсервіс». В реквізити платежу входить: ваше прізвище, сума платежу, призначення і номер вашого кредитного договору. Після заповнення всіх полів натисніть на кнопку «Готово». Погашати ви можете як готівкою, так і банківською картою.

 1. У будь-якому терміналі самообслуговування

Для цього проведіть пошук МФО за кодом ЄДРПОУ (ЄДРПОУ «Кредітсервіс» 41125531) або відшукайте логотип фінансової компанії. Далі оплата буде проходити аналогічно терміналу Привату.

 1. Оплата в системі Приват24 через мобільний телефон

Увійдіть в свій кабінет Приват24 і знайдіть кнопку, яка зображує 4 квадратика (знаходиться відразу під функцією «Мої платежі»). Далі виберіть варіант «Платежі та перекази». Наступним кроком виберіть переказ по Україні. У вікні «Створення платежу» введіть IBAN-рахунок (починається зі слів UA). Наступним кроком введіть реквізити платежу: номер договору, його призначення (платіж за договором № …) і суму. Залишилося тільки вибрати карту для оплати і натиснути на кнопку «Продовжити». Підтвердіть оплату, і кредит буде погашений. Оплата в Приват24 за допомогою комп’ютера проводиться аналогічно.

Наслідки невиплати кредиту

Підписуючи кредитний договір, кожен клієнт бере на себе зобов’язання по його своєчасній оплаті позики. Якщо щомісячний платіж буде затриманий, кредитор має право нарахувати боржника штраф у розмірі 10% від суми прострочення. Дані про клієнта можуть бути передані в УБКІ.

Документи для ознайомлення

На сайті ReCredit ви можете ознайомитися з такими документами:

 • свідоцтво про реєстрацію фінансової компанії;
 • кредитний договір;
 • повідомлення про видачу ліцензії;
 • звіт про фінансові результати;
 • баланс;
 • аудиторський звіт;
 • публічна інформація.

Всі документи знаходяться в розділі «Правова інформація», знайти яку можна натиснувши на вкладку «Про компанії».

Контактні дані

Юридична адреса: 01133, місто Київ, вул. Коновальця, 36-Д.

Контактний телефон: 0 800 21-66-75.

Час роботи: з понеділка по неділю, з 9.00 до 18.00.

На сайті є форма зворотного зв’язку, яка знаходиться в розділі «Контакти». Для отримання зворотного зв’язку від представників компанії клієнту достатньо ввести ім’я і номер телефону і натиснути на кнопку “Подзвонити мені». Фахівці компанії зазвичай передзвонюють протягом години.

Оновлено:
19.04.2021 в 14:09

Загальна оцінка компанії