Блог колектора Задати питання

Алекс Кредит – вхід в особистий кабінет

29.07.2019 в 12:47

Фінансова організація Алекс Кредит, діюча на території України, була організована в 2017 році. Основний вид діяльності пов’язаний з видачею мікропозик населенню на короткий термін. Для оформлення кредиту необхідно направити заявку через веб-ресурс компанії і пройти реєстрацію особистого кабінету. В даному огляді ми докладно розглянемо всі етапи створення облікового запису і розповімо про правила авторизації в системі.

Функції та можливості особистого кабінету AlexCredit

Обліковий запис створюється один раз, а користуватися нею можна необмежену кількість часу. Сервіс аккаунта користувача Alexcredit дає наступні можливості:

 1. Подавати запити на оформлення позичок у мікрофінансової організації Алекс Кредит.
 2. Контролювати чинну позику, а саме терміни погашення і суму до сплати.
 3. Направляти заяву на продовження кредитного договору в разі фінансових труднощів.
 4. Спілкуватися з фахівцями служби підтримки і отримувати консультації з фінансових продуктів.
 5. Проводити оплату через реквізити банківської картки.
 6. Дізнаватися про накопичених знижки за програмою лояльності і при необхідності витрачати їх за призначенням.
 7. Вносити доповнення і зміни в особисті дані.

Таким чином, функціонал особистого кабінету дає повний доступ до управління своїми фінансами і отримання інформаційних послуг в мікрокредітной організації Alexcredit.

Реєстрація в кабінеті AlexCredit

Процедура подачі заяви на отримання позики проходить спільно зі створенням особистого кабінету на сайті Alexcredit. Тому розглянемо поетапно всі кроки формування заявки та складання індивідуальної анкети користувача.

На головній сторінці в онлайн-калькуляторі потрібно задати два параметри:

 • сума займу;
 • період, за який Ви готові розрахуватися з кредитором.

Справа буде відображатися інформація по підсумковій сумі боргових зобов’язань, що включає сплату відсотків, і дата погашення.

Выбор суммы и сроков для заявки

Якщо запропонований варіант кредитування Вам підходить, то перейдіть до наступного етапу формування заяви, натиснувши на кнопку “Подати заявку”.

На наступному етапі потрібно достовірно і повно заповнити анкету позичальника українською мовою.

Розділ “Особиста інформація” містить наступні поля:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові позичальника.
 2. Пол (вибирається зі списку).
 3. Дата народження.
 4. Номер стільникового телефону, який потрібно буде підтвердити.
 5. Адреса електронної пошти для отримання новинних розсилок.
 6. Задати секретний код, що містить букви латинського алфавіту різного регістра і цифри.

Розділ “Паспортні дані” включає інформацію про документ посвідчення особи:

 • серія і номер;
 • орган який видав документ;
 • дата видачі;
 • номер ІПН.

Зверніть увагу, що інформація з паспорта повинна бути заповнена з дотриманням скорочень і регістра, як в документі. В іншому випадку при перевірці система може відхилити заявку на кредит.

Ввод личной информации для регистрации

Після переходу по кнопці “Далі” відкриється додаткове вікно з полем для введення короткого коду з СМС-повідомлення. Воно надійде на стільниковий, вказану в анкеті.

Верификация с помощью смс-сообщений

У наступному розділі заповнюється “Домашня адреса”. Потрібно внести повні дані за пропискою і за фактичною адресою. Якщо ця інформація збігається, то в рядку “Домашня адреса збігається з адресою реєстрації?” виберіть зі списку варіант “Так”.

Форма для заполнения данных о месте проживания

Після заповнення даного розділу внизу відкривається наступний розділ “Зайнятість”. У ньому міститься два рядки, в яких буде потрібно ввести приблизний щомісячний дохід (можна враховувати неофіційний) і витрата.

Данные о доходах обязательны для одобрения заявки

Після переходу по кнопці “Далі” система переводить в розділ, де потрібно вказати реквізити банківської картки. Дана процедура необхідна для ідентифікації користувача. Вимогами мікрофінансової організації Alexcredit до платіжному документу є наступні фактори:

 • випущений будь-яким банком України;
 • не менше 2 грн. на рахунку;
 • належить позичальнику.

Внизу даного розділу потрібно продублювати стільниковий телефон та електронну пошту.

Верификация карточки заемщика

Завершальним етапом реєстрації особистого кабінету на сайті Alexcredit є відправка знімка паспорта з першим розворотом. Документ потрібно піднести до обличчя і сфотографуватися так, щоб були чітко видні написи в паспорті, його серія та номер, а також була можливість звірити фото з оригіналом. Для даної процедури можна скористатися веб-камерою або смартфоном, а також допускається завантаження готових знімків з комп’ютера.

Фото с паспортом для подтверждения личности

На цьому створення особистого кабінету на сайті Alexcredit завершується. Система проводить перевірку введеної інформації і видає повідомлення про можливість отримання позичок.

Вхід в особистий кабінет Алекс Кредит

Авторизація на сайті Alexcredit може проводитися в будь-який зручний для клієнта час. Для цього потрібно в правому верхньому кутку перейти по кнопці “Вхід”.

 

Вход в личный кабинет Алекс Кредит

З’явиться вікно, де в першому рядку потрібно ввести адресу електронної пошти, зазначеної при реєстрації особистого кабінету, а в другій – пароль, придуманий Вами.

Авторизация пользователя Alexcredit

Як відновити пароль?

У зв’язку з тим, що для авторизації в облікового запису Alexcredit потрібно вводити пароль, придуманий клієнтом, нерідко ці дані забуваються і губляться. У даній ситуації не потрібно заново проходити реєстрацію, так як досить скористатися спеціальним сервісом.

У формі введення вхідних даних внизу перейдіть за посиланням “Забули пароль?”.

Ссылка для восстановления пароля

Для ідентифікації користувача на сайті буде потрібно в відкрилася рядку ввести адресу електронної пошти, який служить логіном від особистого кабінету. Після натискання на кнопку “Відправити” на неї прийде лист з інструкцією по відновленню даних.

Форма для ввода электронной почты при восстановлении пароля

Служба підтримки

У мікрофінансової організації Alexcredit розроблено кілька варіантів звернення громадян за допомогою фахівців. Це особливо актуально, якщо враховувати, що сервіс працює в цілодобовому режимі і часом клієнтам необхідно уточнити інформацію або терміново проконсультуватися.

Способи зв’язку

У компанії Alexcredit клієнти завжди можуть звертатися за підтримкою наступними способами:

Гаряча лінія:

Адреси електронної пошти:

Також для зв’язку можна скористатися онлайн-формою на сайті Алекс Кредит і віртуальним помічником, який знаходиться в правому нижньому кутку сайту.

Виртуальный помощник на сайте Алекс Кредит

Таким чином, у Алекс Кредит створені всі умови для того, щоб потенційні клієнти могли відправити заявку на кредит в будь-який зручний для себе час. Реєстрація на сайті займає близько 15 хвилин, а рішення за заявою приймається практично моментально, так як обробляється сервісом, а не реальними людьми. У цьому є і мінус, так як потрібно заповнювати анкету без помилок і тільки українською мовою. В іншому випадку система може прийняти дані за помилкові і відмовити у видачі.

Служба підтримки працює в цілодобовому режимі. Тому завжди можна проконсультуватися з фахівцями.

Якщо Ви вже реєстрували особистий кабінет на сайті Alexcredit, то ми просимо детально розповісти про негативні і позитивні моменти, а також поділитися своїм досвідом з іншими користувачами. Ваш коментар може допомогти скласти повне уявлення про послуги компанії, виявити підводні камені і нюанси в проходженні реєстрації.

Оновлено:
09.04.2021 в 15:11
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...