Блог колектора Задати питання

Золота карта Приватбанку – огляд умов

19.11.2019 в 08:50

Найбільший банк України “Приватбанк” діє на території України з 1992 року. Він має ліцензію №22 від 2009 р., по якій може робити усі види фінансових послуг фізичним і юридичним особам. Одним з успішних і затребуваних продуктів “Привату” стала карта “Універсальна Голд“, така, що об’єднує в собі властивості кредитки і дебетового пластика.

Золота карта Приватбанку - огляд умов

Для того, щоб якнайповніше уявити собі її переваги ми детально розповімо не лише про правила отримання “Універсальній Голд”, але і опишемо усі нюанси, пов’язані з її застосуванням.

Умови отримання Золотої картки Privatbank

Для оформлення “Універсальної Голд” не потрібно йти до відділення банку і стояти в чергах, а потім чекати два тижні виготовлення карти. Вся процедура спрощена до мінімуму, а вимоги до клієнтів незначні, порівняно з оформленням банківської позики.

Карта видається громадянам України, які досягли 18 років, але не старше 70. При цьому довідки про доходи не потрібні, але при їх наданні можна розраховувати на підвищений ліміт по кредитній лінії. Анкета заповнюється на сайті “Привату”. Потім система моментально виробляє розрахунок ліміту по кредитній лінії і видає рішення про надання платіжного засобу.

Золота карта Приватбанку - огляд умов

Можливості “Універсальної Голд”, як кредитки

Сама назва даного платіжного засобу говорить про те, що картка може виступати в якості розрахунків власними коштами і одночасно надає кредит з грейс-періодом в 55 днів. Більшість людей оформляють її для того, щоб використовувати в якості кредитки.

Ліміт по “Універсальної Голд” може досягати 75 000 гривен. Залежить це від багатьох параметрів:

 • наявність вкладів;
 • кредитна історія;
 • заробітня плата;
 • майно у власності;
 • надаються документи, що підтверджують дохід і багато іншого.

Особливість даного платіжного засобу полягає в тому, що розраховуватися їм можна в будь-якій точці світу, а попереджати про свої поїздки “Приватбанк” не потрібно. Розрахунки проводяться безконтактним способом:

 • для систем VISA до суми в 1000 гривень;
 • для систем MasterCard до суми в 500 грн.

Умови надання пільгового періоду

За “універсальної Голд” надається грейс-період в 55 днів. Погашати заборгованість потрібно до 25 числа місяця. Тому Вам не доведеться платити по кредиту ніяких відсотків, якщо вкластися в пільговий період. Система працює за наступним принципом:

Приклад №1.

Ви розрахувалися кредиткою в наступні дати:

 • 5 жовтня – 1000 грн .;
 • 21 жовтня – 250 грн.

Якщо внести до 25 числа повну суму боргу, тобто 1250 гривень, то відсотки не будуть нараховані, а боргові зобов’язання будуть повністю погашені.

Приклад №2.

Ви розрахувалися позиковими коштами в наступні дати:

 • 5 жовтня – 1000 грн .;
 • 21 жовтня – 250 грн .;
 • 30 жовтня – 500 грн .;
 • 4 листопада – 1300 грн.

Якщо до 25 жовтня повернути витрачені за розрахунковий місяць гроші, тобто 1 250 гривень, то на залишок боргу відсоток не нараховується. А щоб не платити відсотки в грудні, буде потрібно повернути боргові зобов’язання за листопад, тобто 1 800. до 25 грудня.

У тому випадку, якщо Ви з яких-небудь причин не встигли повністю закрити боргові зобов’язання, то необхідно вносити мінімальну оплату в розмірі 5% від суми залишку боргу, але не менше 100 грн. Це не обтяжує власника картки “Універсальна Голд”, але дозволяє скористатися кредитними грошима для покупки необхідних товарів.

Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
Якщо не внести обов’язковий платіж, то за перший місяць буде нарахований штраф у розмірі 50 гривен. У тому випадку, коли клієнт “Привату” впродовж 30 днів погашає перше прострочення, то йому повертається штраф, але за умови, що до нього додзвониться співробітник банку. При подальшому недотриманні оплати штраф збільшується до 100 грн в місяць і вже не підлягає поверненню.

Переваги та недоліки карти “Універсальна Голд”

У картки “Універсальної Голд” є вагомі переваги в порівнянні з іншими подібними фінансовими інструментами українських банків:

 1. Невисокий відсоток по позикових коштів.
 2. Тривалий пільговий період в 55 днів.
 3. Високий кредитний ліміт до 75 000 гривень.
 4. Пріоритетне цілодобове обслуговування через персонального менеджера.
 5. Право зберігати цінні речі в персональній осередку “Привату”.
 6. Оформлення в одній з валют: гривні, долари США, євро і рублі.
 7. Бонусна і преміальна програма від Мастеркард.
 8. Можливість замовляти страховки, квитки, транспорт і готелі.
 9. Великі знижки на придбання товарів в магазинах-партнерів “Приватбанку”, яких більше 3000.
 10. При залишку власних коштів понад 100 гривень, нараховується 4% річних, які видаються у вигляді бонусів і ними можна розплачуватися за програмою “Бонус +”.

По карті “Голд” надається послуга персонального банкіра, який буде працювати з Вами по усіх фінансових питань. Дізнатися про те, хто призначений Вам в якості особистого менеджера можна наступними способами:

 • по СМС-повідомленням, яке надійде на Ваш телефон після активації “Універсальної Голд”;
 • в меню особистого кабінету на сайті “Приват24”, де потрібно вибрати розділ “Всі послуги” і потім перейти в підрозділ “Інфо”;
 • відправте повідомлення з текстом “MANAGER” на короткий номер 10060.

Володіючи такою картою від “Приватбанку” Ви не тільки отримуєте зручний засіб розрахунку, а й підкреслює свій статус.

Дізнатися про всі переваги “Універсальної Голд” Ви можете у відеоролику:

З недоліків карти можна виділити наступні моменти:

 1. Високий відсоток за переведення в готівку кредитних грошей. Але такі умови практично за всіма кредитками українських банків.
 2. Оплата членського внеску в 20 гривень щомісяця.
 3. Кредитна лінія дається тільки за картками в гривнях.
 4. За зняття власних коштів через термінали і банкомати стягується 1% в Україні і 2% за кордоном.

Правила оформлення золотої карти “Приватбанку”

Для оформлення “Універсальної Голд” необхідно представити тільки два документи: паспорт громадянина України та ІПН. При цьому Вам не потрібно відвідувати відділення банку сидіти в довгих чергах, так як заявка подається на сайті “Привату”. Заповніть анкету і виберіть спосіб отримання “Універсальної Голд”.

Оформлення карти в онлайні

На головній сторінці комерційної організації в верхньому рядку виберіть розділ “Карти”. Відкриється список всіх фінансових продуктів банку, де потрібно вибрати “Універсальна Gold”. Потім натисніть на кнопку “Замовити онлайн”.

Кнопка для заказа карты онлайн

На наступному етапі вкажіть свій номер мобільного телефону, який буде прив’язаний до карти “Універсальна Голд”. Внизу перейдіть по посиланню “умовами оформлення заявки” і ознайомтеся з документом. У нім говориться, яку інформацію Ви передаєте “Приватбанку” і як він може їй скористатися. Потім, на знак згоди встановите галочку в рядку.

Указание номера телефона для подачи заявки

Натисніть на стрілку справа в рядку, де Ви заповнили номер телефону. Майже відразу ж поступить Смс-повідомлення з кодом підтвердження, який треба повторити в полі, що відкрилося.

Ввод кода из смс-сообщения

Переходимо до заповнення онлайн-заявки, в якій слід вказати такі відомості про себе:

 1. Сімейний стан.
 2. Кількість дітей до 18 років.
 3. Тип житлового приміщення, в якому Ви проживаєте: власне, у родичів або орендоване.
 4. Отримана освіта.
 5. Соціальний статус.
 6. Позначити, чи є у Вас транспортний засіб у власності і чи були Ви за кордоном в останні 12 місяців.
 7. Вказати відомості про роботу: найменування компанії, номер телефону відділу кадрів, форма власності та займана посада.
 8. Вкажіть свій стаж роботи на останньому місяці в форматі рік / місяць.
 9. Яку заробітну плату Ви отримуєте в місяць?
 10. Якщо є додатковий дохід, то вкажіть дані.
 11. Додатково можна уявити в “Приватбанк” документи, що підтверджують дохід. У списку виберіть його тип: довідка з місця роботи, виписка по рахунку або декларація.

Заполнение анкетных данных для получения карты

Після переходу по кнопці “Продовжити” потрібно вказати паспорт і номер ІПН. Після цього система перевірить введені відомості за різними параметрами і встановить допустимий ліміт.

На останньому кроці оформлення карти “Універсальної Голд” потрібно вибрати спосіб її доставки:

 • до найближчого відділення “Привату”;
 • кур’єром додому.

Приготуйтеся представити документи, які Ви вказали в анкеті, фахівця банку при врученні конверта з карткою.

Як отримати карту?

Існують два варіанти отримання “Універсальної Голд”, які вибираються на останньому етапі оформлення анкети:

 • у відділенні “Приватбанку”;
 • кур’єрська доставка.

У першому випадку Ви вибираєте зручне для себе відділення комерційної організації та приходьте туди з документами, зазначеними в анкеті. Співробітник видає конверт, в якому знаходиться неіменна карта і просить підписати договір з банком.

У другому випадку кур’єр доставить “Універсальну Голд” на ту адресу, яку Ви вкажете в заявці. Попередньо з Вами зв’яжеться менеджер і уточнить зручний час для відвідування. Таким чином, ходити нікуди не потрібно і картка буде доставлена ​​Вам додому.

Вам видадуть запечатаний конверт, а для підтвердження запропонують сфотографуватися з ним в руках. Для ідентифікації особистості потрібно представити паспорт і ІПН. якщо Ви вказували в анкеті додаткові документи, то їх також потрібно пред’явити.

Як оформити іменну Голд?

Спочатку клієнт “Приватбанку” отримує брак картку. А для того щоб стати власником персоніфікованого пластика потрібно представити паспорт громадянина України та ІПН.

Даний вид карток випускається з фотографією її власника на зворотному боці. Це дозволяє збільшити ступінь захисту. Ви, звичайно, можете відмовитися від свого фото на “Універсальної Голд”, але в цьому випадку знижується безпеку розрахунків в торгових точках. Наприклад, при її втраті зловмисники можуть безконтактним способом оплачувати покупки.

Оформити картку можна наступними способами:

 • на сайті “Привату”;
 • в будь-якому відділенні банку.

Розглянемо перший варіант більш докладно.

На головній сторінці комерційної організації в верхньому меню натисніть на розділ “Картки”. Відкриється список, в якому потрібно вибрати підрозділ “з фото”.

Пункт меню "Карточки"

На сторінці, що відкрилася, перейдіть по кнопці “Замовити зараз”.

Кнопка для заказа карточки в режиме онлайн

З’явиться повідомлення про те, що можна випустити картку з індивідуальним дизайном і навіть з Вашим фото. Для продовження оформлення заявки натисніть на кнопку “Замовити”.

Выбор уникального дизайна карты

З’явиться вікно для введення мобільного телефону, до якого буде прив’язана карта з фото.

Указание номера телефона для заказа карты

На стільниковий поступить короткий код підтвердження. Повторіть його, щоб пройти ідентифікацію. Якщо у Вас вже неіменна “Універсальна Голд”, прив’язана до цього номера, то усі дані підтягнуться в анкету і Вам треба буде тільки вибрати дизайн, спосіб доставки (у відділення банку або додому) і сплатити виготовлення у розмірі 150 грн

Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
Іменні карти виготовляються індивідуально і тому на їх доставку йде до двох тижнів. При отриманні потрібно представити паспорт і ІПН.

Правила активації “Універсальної Голд”

Для того щоб скористатися карткою від “Приватбанку” її потрібно спершу активувати. Зробити це можна кількома способами:

 1. За допомогою СМС-команди на номер 10060. Текст повідомлення “ACTIVE + ХХХХ”, де “ХХХХ” – це останні 4-ре цифри Вашої картки.
 2. Зателефонувати на номер автоінформатора 0-800-500-804 та пройти голосової інструкції.
 3. Дзвінок операторам на Гарячу лінію за номером 0-800-500-003 або на короткий номер 3700.
 4. Скористатися меню банкомата “Приватбанку”, де для ідентифікації потрібно вказати номер мобільного, прив’язаного до “Универсально Голд”.
Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
У всіх випадках потрібно вказувати або дзвонити з того номера стільникового, який Ви прив’язали до картки.

Вартість оформлення та обслуговування “Універсальної Голд”

Банк “Приват” випускає два види карт “Універсальна Gold”: неіменні і персоніфіковані, тобто з ім’ям власника на лицьовій стороні і його фото на звороті пластика. Перший варіант простіший і володіє найменшим ступенем захисту, ніж іменна “Золота картка”. Тому вона видається безкоштовно в день звернення, якщо заявку подавати в відділенні “Приватбанку”, а також по ній не стягується плата за річне обслуговування.

Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
Неіменних карт у одно власника може бути не більше 6 одиниць. Якщо Ви хочете випустити додаткові платіжні кошти, то вартість складатиме 100 гривен за кожну картку.

Іменна картка виготовляється за індивідуальним запитом. Вона володіє підвищеним ступенем захисту, може випускатися з Вашим дизайном і на звороті у неї є фото власника. Таке платіжний засіб коштує 150 гривень. Річне обслуговування в місяць 20 грн. за участь в Голд-клубі. Він дозволяє користуватися послугами персонального банкіра і виділеної телефонної лінії для консультації. Але при оформленні картки за ініціативою банку, дана плата не стягується.

Умови отримання і тарифи по “Золотий карті”

На кінець 2019 і почало 2020 року “Приватбанк” встановив наступні умови і тарифи по “Універсальній Голд”:

Умови отримання
Вік18-70
Необхідні документиПаспорт громадянина України та ІПН
Довідка про доходиза бажанням клієнта
Страховкавідсутній
Випуск і обслуговування
Випуск і перевыпускбезкоштовно для неіменних і 150 грн для персоніфікованих карт
Річне обслуговування20 грн в місяць за участь в Gold- клубі
Відсоток на середній залишок в місяць (більше 100 грн)4% (тільки після активації цієї функції)
Умови по кредитній лінії
Кредитний лімітдо 75 000 грн і тільки для карт з рахунком в гривні
Тип кредитної лініїпоновлюваний
Грейс-період55 днів (пільга діє тільки при погашенні заборгованості за поточний період до 25-го числа)
Обов’язковий мінімальний платіж в місяць5%, але не менше 100 грн
Базова процентна ставка в місяць3,4%
Ефективна ставка53,45%
Відсоток при виникненні прострочених платежів6,8% в місяць

Відсоток за зняття готівки в Україні та за кордоном

Перед тим як знімати гроші по карті “Універсальна Голд” зі свого рахунку або з кредитного, ознайомтеся з діючими тарифами “Приватбанку”:

Комісія за переведення у готівку позикових коштів
У банкоматах і терміналах “Приватбанку”, в українських і зарубіжних банках і операції з qusi- наличными
 • від 1 до 100 грн. – 7 грн;
 • від 100,01 до 200 грн. – 12 грн .;
 • від 200,01 до 300 грн. – 18 грн .;
 • від 300,01 до 400 грн. – 24 грн .;
 • від 400,01 до 500 грн. – 30 грн .;
 • від 500,01 до 1 000 грн. – 47 грн .;
 • понад 1000 грн. – 4% від суми операції.
Комісія за переведення у готівку засобів зі свого рахунку
у банкоматах і терміналах “Приватбанку” і інших банків України1% від суми
у банкоматах і терміналах за кордоном2% від суми
зняття готівки без використання карти2 грн.

Як визначається кредитний ліміт по карті “Універсальна Голд”

За даним платіжним засобу встановлено максимальний ліміт в 75 000 гривен, але при подачі заявки кожного клієнта встановлюється персональний межа суми позикових коштів. Система проводить розрахунки за численними параметрами і оформити “Універсальну Голд” з підвищеним лімітом можна, якщо уявити:

 1. Довідку про доходи.
 2. Виписку по іншому рахунку.
 3. Документи по вкладу.
 4. Закордонний паспорт, де стоять штампи про поїздки за останні 12 місяців.

Бонуси та знижки

Золотий клуб Привату пропонує своїм клієнтам особливі привілеї. Учасник може отримувати знижку до 30% при розрахунках Золотий картою і одночасно на його бонусний рахунок буде зараховуватися до 20% балами від суми списання. А якщо на кінець місяця у Вас на мапі утворюється позитивний баланс не менше 100 гривень, то на них нараховується 10%, які надійдуть на бонусний рахунок.

Таким чином, можна швидко накопичувати бали і розраховуватися ними в магазинах-партнерах. Сьогодні в цю мережу входять близько 43 тис. Різних супермаркетів, бутиків, ресторанів, готелів, кафе і інтернет-магазинів. Тому Ви завжди зможете знайти гідне застосування своїм балам.

Умови нарахування та використання кешбек

За “Універсальної Голд” немає як такого Кешбек, але по ній можна отримувати знижки до 30%, якщо здійснювати покупки у партнерів Дисконтного клубу. Ознайомитися з повним списком учасників і дізнатися про їх пропозиціях можна на спеціальній сторінці “Приватбанку”.

Замість Кешбек по карті “Універсальної Голд” нараховуються бонуси в розмірі 4% річних на середньомісячний залишок власних коштів, що перевищують 100 гривень. Виплата нарахованих відсотків здійснюється на бонусний рахунок. Накопиченими балами можна розраховуватися в магазинах-партнерах.

Для того щоб скористатися цим сервісом потрібно активувати програму “Бонус +” одним із способів:

 • в особистому кабінеті “Приват24”, де в розділі “Мої рахунки” перейти за посиланням “Керування карткою” і вибрати”Нарахування відсотків на залишок по картці”;
 • в терміналі самообслуговування банку, де в розділі “Мої налаштування” перейти по кнопці “Підключити депозитна властивість”;
 • в банкоматах “Приватбанку”, перейшовши в розділ “Банківські послуги” і вибравши кнопку “Активувати депозитна властивість”.
Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
Нараховані на залишок відсотки оподатковуються у розмірі 18% і 1,5% на військові збори.

Як розраховується обов’язковий платіж по кредитній карті “Універсальна Голд”?

Власники привілейованих карти можуть дізнатися всю інформацію по ній в особистому кабінеті “Приват24”. Якщо Ви скористалися кредиткою, то відстежити обов’язковий платіж можна також в обліковому записі.

Для цього увійдіть в свій кабінет за логіном і паролем і в верхньому рядку меню виберіть вкладку “Мої рахунки”. На сторінці, відобразиться інформація по карті “Універсальна Голд” на поточну дату. Тут можна дізнатися:

 1. Встановлений ліміт.
 2. Сума заборгованості.
 3. Доступні кредитні кошти за вирахуванням боргу.
 4. Сума, яку можна використовувати для підключення послуги “Оплата частинами”.

Тут же є кнопка “Розрахувати” в рядку “Обов’язковий платіж. Натисніть її, щоб система автоматично підрахувала мінімальну оплату по кредиту. Це дозволить Вам не помилитися при внесенні коштів і не потрапити на штрафи.

Кнопка для расчета обязательного платежа

Як поповнити карту “Універсальна Gold”?

Коли користуєшся карткою, то виникає питання про способи її поповнення. “Приват” пропонує кілька способів для власників “Універсальної Gold”:

ОпераціяКомісія і умови
У банкоматах і терміналах “Приватбанку” і безготівкове поповнення
 • з картою – безкоштовно;
 • без участі карти – 0,5%, але мінімум 5 грн.
У касах банку-емітента
 • з картою – безкоштовно;
 • без участі карти – 5 гривен.
Використовуючи короткий номер 37008 гривен

Через термінал “Приватбанку”

Поповнити картку “Універсальну Голд” можна через термінал як безготівковим шляхом, так і готівкою з картою без її участі. Розглянемо кожен спосіб більш детально, щоб Ви могли швидко внести гроші на свій рахунок.

Безготівкове поповнення. В меню терміналу виберіть операцію поповнення. З’явиться поле, в якому потрібно вказати мобільний номер, прив’язаний до “Універсальної Голд”. По ньому проводиться ідентифікація та підкріплення рахунків до платіжному документу. Введіть суму до перекладу і перевірте реквізити. Підтвердіть операцію і візьміть чек.

Готівкове поповнення. Вставте карту в картоприймач і виберіть на екрані розділ “Банківські послуги”. У списку, потрібно перейти по кнопці “Поповнення” і вибрати “Готівкою”. Після того як Ви встановите купюри в купюроприймач, система автоматично розпізнає їх номінал і перерахує. Сума з’явиться на екрані. Вам потрібно лише підтвердити операцію і взяти чек.

Пополнение карты через терминал

Готівкою без карти. Процедура схожа з попередньою, але різниця буде в тому, що на самому початку потрібно вказати номер мобільного телефону, до якої прив’язана картка. По ньому визначається власник і “підтягуються” реквізити “Універсальної Голд” до платіжному документу.

Де поповнити карту “Універсальну Голд” без комісії?

Звичайно, для більшості власників банківських карт важливо внести готівку без зайвих витрат за послуги банку. Якщо у Вас “Універсальна Gold”, то можна внести гроші через термінали і каси “Приватбанку”. Якщо Ви вирішили скористатися безготівковим переказом, то існують такі варіанти поповнення без комісій:

 • в банкоматах “Приватбанку”;
 • в особистому кабінеті “Приват24”.

Як закрити карту?

Тим, хто активно користується кредиткою і всіма з нею пов’язаними привілеями питання про закриття карти не виникає. Але якщо Ви не користуєтеся їй або з яких-небудь причин картка не сподобалася, то можна скористатися наступними способами закриття:

 1. Якщо у Вас немає річного обслуговування, тобто Ви отримали карту з ініціативи банку, то можна просто дочекатися закінчення її терміну. Вона сама анулюється, а нову картку просто не отримуйте.
 2. Підійдіть в будь-яке відділення “Приватбанку” з паспортом і картою. Повідомте співробітнику про свій намір закрити кредитку “Універсальну Голд” і приготуйтеся відповісти на деякі питання, щодо причин відмови від даного продукту. Співробітник повинен при Вас знищити картку.
 3. Увійдіть в особистий кабінет “Приват24” і в розділі “Мої рахунки” перейдіть за посиланням “Універсальна Голд”, розташованої зліва. Справа відкриється інформація по ній, де перейдіть в розділ “Управління картою / рахунком”. У списку, потрібно вибрати рядок “Закриття карти”, де клікнути по посиланню “Подати заявку”.

Переход в раздел управления картами и счетами

Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
Для підтвердження закриття рахунку обов’язково візьміть виписку по ньому, щоб надалі уникнути претензій з боку “Привату”.

Як використовувати карту “Універсальна Голд” за кордоном?

Якщо Ви їдете на відпочинок за кордон, то попереджати “Приватбанк” про це не потрібно. Тому в суєті підготовки Ви не пропустіть цей момент. А ось заздалегідь подбати про отримання іменної карти все ж потрібно. Справа в тому, що вона володіє підвищеним ступенем захисту, а також її приймуть всі торгові точки за кордоном. А ось неіменні до оплати не завжди допускаються, тому що не дозволяють ідентифікувати власника.

Ми також рекомендуємо дотриматися правила розрахунків і використання “Універсальної Голд” в поїздках по зарубіжжю:

 1. Завжди розраховуйтесь тільки тією валютою, яка прийнята в даній країні. Картка випускається в гривнях, доларах, євро і рублях. Якщо Ви подорожуєте по Європі, то краще використовувати “Універсальну Голд” з рахунком в євро. В такому випадку Ви економите на конвертації.
 2. При виникненні питань або спірних ситуацій по платежах звертайтеся до цілодобової підтримку Голд-клубу за номером 056-716-11-36 або зв’яжіться зі своїм персональним менеджером через особистий кабінет “Приват24”, де потрібно в розділі “Всі послуги” вибрати “Інфо”.
 3. Ви можете також звернутися за допомогою або консультацією до операторів систем VISA + 1-303-967-10-96 і MasterCard + 1-636-72-27-111.
  Платіть карткою, так як це набагато вигідніше, ніж знімати готівку. В цьому випадку конвертація буде проходити за внутрішнім курсом.
 4. Якщо Ви поїхали за кордон на роботу, то скористайтеся грошовими переказами, щоб убезпечити себе від крадіжки готівки.
  Власники “Універсальної Голд” можуть оформити страховий поліс з покриттям до 30 000 євро. Це допоможе уникнути додаткових витрат, якщо Вам буде потрібно медична допомога далеко від дому.

Для того щоб вигідно купувати товари і розраховуватися за послуги при закордонних поїздках випустіть іменну картку в валюті.

Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
Якщо у Вас вже “Універсальна Голд” в гривнах, то валютна карта буде для Вас безкоштовною.

Для того щоб замовити таку картку потрібно зателефонувати на Гарячу лінію “Голд-клубу” по телефону 0-800-504-707 та повідомити оператору свої персональні дані. Платіжний засіб буде виготовлено протягом 14 днів, а отримати його можна в офісі “Приватбанку” або замовивши кур’єрську доставку на будинок.

Що робити, якщо заблокували картку?

Незважаючи на те що попереджати “Приватбанк” про майбутні поїздки не потрібно, деякі власники стикаються з блокуванням карти. Ситуація неприємна, особливо коли інших засобів розрахунку в даний момент немає.

Пов’язано це з роботою служби моніторингу, за операціями невластивим клієнтам “Приватбанку”. Вирішити питання можна наступними способами:

 • відправте повідомлення “UNBLOK + ХХХХ” на номер 10060, де “ХХХХ” – це останні чотири цифри картки;
 • напишіть своєму персональному банкіру в чат або зателефонуйте за номером 056-716-11-36.

Як покласти долари на “Золоту карту”?

За замовчуванням “Приватбанк” видає “Універсальну Голд” з рахунком в гривнях, але при бажанні можна замовити пластик з валютним рахунком. Для цього достатньо зателефонувати свого персонального менеджера по номеру 0-800-504-707.

Для поповнення такої карти доларами необхідно скористатися касою банку. Операція проводиться тільки при пред’явленні паспорта. Якщо ж Ви перебуваєте за кордоном, то можете скористатися банкоматами або терміналами, у яких є купюроприймач.

У тому випадку, коли Ви бажаєте зробити поповнення з карти “Привату” на “Універсальну Голд” з конвертацією в долари, то краще скористатися особистим кабінетом на “Приват24”.

Після того як Ви увійдете в свій аккаунт, в верхньому рядку перейдіть у вкладку “Всі послуги”. На сторінці, потрібно:

 1. Вибрати спершу карту списання, а потім зарахування.
 2. Вказати суму до перекладу.
 3. У списку встановити валюту.
 4. Можна також встановити галочку в рядку “Повідомити про отримання”, якщо переклад робиться на карту третьої особи.

Пункт для перевода с одной карты на другую

Відгуки про “Золотий карті” від “Приватбанку”

Ми детально розповіли про правила оформлення і використання універсальної “Золотий карти”, яка дозволяє її власнику користуватися як своїми грошима, так і позиковими в межах встановленого ліміту. Але більш повне уявлення про платіжному засобі можуть дати тільки відгуки від реальних власників “Універсальної Голд”.

На одному з сайтів представлено багато позитивних відгуків про використання карти від “Приватбанку”. Наприклад, Олена Шалтика каже, що часто користується кредиткою. Володіє їй вона вже близько 4 років і за цей час не знайшла в ній нічого негативного. Кредитний ліміт у неї встановлений в 25 000 гривень. Його можна збільшити, але Олені вистачає і цих грошей і вона не хоче підвищувати суму доступного позики.

Управляє картою жінка через особистий кабінет “Приват24”. Тут можна і подивитися важливу інформацію, і провести всі операції по рахунку. Картку “Універсальну Голд” вона отримала безкоштовно, і участь в Голд-клубі вона не оплачує.

Подробный отзыв клиентки с универсальной картой Gold

Інший клієнт “Приватбанку” розповідає про те, як кілька років він користується “Золотий картою” і описує її переваги:

 • за символічну плату в 20 грн. надається персональний менеджер, готовий допомогти у вирішенні будь-яких питань цілодобово;
 • за кордоном вигідна конвертація і швидкі платежі;
 • обслуговування в “Приваті” без черг і довгих очікувань;
 • низький відсоток по кредитній лінії.

Подробный отзыв клиента о золотой карте

Явно негативних відгуків серед клієнтів немає, але люди пишуть, що як такі привілеї по “Універсальної Голд” затребувані, а значить вони переплачують за членство в Gold-клубі. Наприклад, про це говорить користувач під ніком “Ніколаев2018”.

Жінка користується послугами “Приватбанку” вже 10 років і вирішила оформити “Універсальну Голд”. За час її активного використання клієнт зробив такі висновки:

 1. Оплата в місяць в 20 гривень невелика, але в перерахунку на рік і на весь термін дії картки виходить досить велика сума. При цьому вона невиправдана.
 2. Нарахували страховку, по якій потрібно протягом року виплачувати щомісяця по 20 гривень. Продукт абсолютно непотрібний, за словами клієнта, і тільки забирає у неї гроші.
 3. Послуга “Особистий банкір” також не потрібна, так як пересічний користувач вкрай рідко звертається в банк, а всі питання можна вирішити за звичайною Гарячої лінії “Привату”.
 4. Позитивний момент в тому, що розрахунки в торгових точках без комісій.
 5. Дуже неприємно те, що при переведенні в готівку кредитних коштів припадає оплатити 4%.

Таким чином, жінка зробила висновок, що дане платіжний засіб їй не підходить, так як доводиться оплачувати непотрібні функції.

Клиентка не довольна услугами и платой за за них

На іншому ресурсі в основному негативні відгуки про використання Голд-карти. наприклад, один з клієнтів “Привату” говорить, що його вмовили стати власником “Універсальної Голд”, обіцяючи кредитний ліміт спершу в 25 000 грн., а потім і в 75 000 грн.

Але в підсумку видали платіжний засіб без кредитної лінії. Клієнт вже п’ять разів направляв заявку на отримання ліміту, але все марно. Йому доводиться постійно шукати можливість покласти на рахунок готівку, щоб розрахуватися ними при покупках і показати обороти за рахунком. Через ситуації, що склалася власник даного платіжного засобу прийняв рішення закрити його.

Клиент не может воспользоваться обещанными преимуществами

Інший відгук залишений жінкою, яка розповідає, що раніше отримувала пенсію на карту “Приватбанку”, а також у неї була підключена послуга в 10% на залишок. Після закінчення терміну дії картки менеджер їй видав “Універсальну Голд”. Коли жінка прийшла додому, то ознайомилася з умовами та з’ясувала, що тепер повинна оплачувати по 20 гривень в місяць і такого великого відсотка на залишок власних коштів у неї вже не буде. Вона запитала про те, як обміняти дане платіжний засіб на те, що у неї було раніше.

Швидше за все, що жінка отримала картку за ініціативою банку, а це означає, що членських внесків в такому випадку немає. Відсотки на залишок нараховуються за всіма пенсійними картами однаково і тому у неї немає сенсу міняти даний пластик на інший.

Клиентка не довольна условиями карты Gold и предпочитает свою пенсионную

Як видно, оформити привілейовану карту не складе особливих труднощів. Для цього потрібно лише заповнити онлайн-анкету і пред’явити два документи: паспорт громадянина України та ІПН. Ліміт розраховує сама система за різними параметрами і його максимальна сума може досягати 75 000 гривен.

Власник “Універсальної Голд” стає учасником клубу, за яким йому надаються різні привілеї: персональний банкір, виділена телефонна лінія та обслуговування без черг в будь-якому відділенні “Приватбанку”. Але судячи з відгуків не всім клієнтам подобатися дані можливості, так як за них потрібно в місяць платити по 20 гривень, а за фактом вони не користуються ними. Тому багато хто говорить про те, що менеджерам банку варто ретельно вибирати майбутніх власників “Універсальної Голд”, а не пропонувати їх всім підряд.

Продукт на ринку України вже кілька років, але в інтернеті не так багато відгуків про нього. Тому ми просимо всіх, хто оформляв “Універсальну Голд” розповісти про її переваги та недоліки. Ваш відгук допоможе іншим скласти більш повне уявлення про фінансовий продукт.

Оновлено:
15.03.2021 в 22:15
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...