Блог колектора Задати питання

Відгуки про кредит в компанії Монетка

22.08.2019 в 10:09

Фінансова установа МОНЕТКА засновано в 2017 році ТОВ ФК “ФІНАНСОВА ІНВЕСТИЦІЯ”. Послуги з видачі позик виявляються населенню України через онлайн-сервіс, де клієнтам пропонується при первинному відвідуванні створити особистий кабінет і заповнити анкету-позичальника.

Сума до:3 000 грн.
Ставка:1,7% в день
Термін:До 30 днів
 • Гроші на мапі через 10 хвилин
 • цілодобово
 • вік 18-60
 • Тільки паспорт і ІПН
 • Безробітним і неофіційно працевлаштованим
 • Без підтвердження доходів
 • Не потрібні скани документів
 • Без дзвінків родичам

В огляді розглянемо позитивні і негативні відгуки клієнтів компанії, щоб скласти реальне уявлення про якість послуг, що надаються і скласти загальне уявлення про мікрофінансової організації монетки.

На одному з популярних сайтів представлений єдиний відгук від позичальника під ніком Kusyuka. Жінка брала кредит в 2018 році. Позичальник розповідає, що анкета дуже проста і оформила вона її за 10 хвилин їзди в громадському транспорті. Схвалення отримано було практично відразу ж. Як видно з відкликання жінка прострочила оплату і ставка підвищилася до 2,5%. Але при цьому це не так багато в порівнянні зі стандартними умовами в інших мікрофінансових організаціях.

З мінусів Kusyuka зазначила, що брати великі суми в монетку не варто, так як складно погасити борг. Але для грошей “до зарплати” сервіс цілком підходить.

Клиентка считает что компания Монетка. подходит только для небольших займов

На іншому сайті можна ознайомитися з декількома відгуками клієнтів мікрофінансової організації монетки. Загальна оцінка становить 3,8 з 5,0, що оцінює сервіс як “добре”.

Наприклад, користувач Тарас пише, що його дивують люди, які скаржаться, що їм телефонують при простроченнях і вимагають погасити борг. Чоловік оформив кредит в монетку за 25 хвилин і через хвилину вже отримав гроші на карту. Прострочень у нього не було, так як погасив позику в строк. В якості фінансової допомоги до зарплати – це ідеальний варіант.

Заемщик считает компанию Монетка - идеальным вариантом займа до зарплаты

Інший клієнт Дмитро оцінює сервіс МОНЕТКА на 4 бали з 5. В цілому чоловік задоволений сервісом кредитування та умовами за договором. Єдиним мінусом він вважає те, що тепер його закидають СМС-повідомленнями з пропозиціями отримати позику під вигідний відсоток.

Клиент не доволен лишней рекламой от компании Монетка после заема

Аналізуючи нечисленні відгуки клієнтів МОНЕТКИ можна зробити висновок, що з позитивних моментів користувачі виділили наступні пункти:

 1. Дуже проста анкета без зайвих питань.
 2. Не потрібно надавати скан документів.
 3. Невисокий відсоток в порівнянні з конкурентами.
 4. Можливість дострокового погашення з перерахунком відсотків.
 5. При великому боргу допускається частинами погашати кредит.
 6. Є послуга пролонгації.

Деякі клієнти відзначили, що даний сервіс не варто розглядати для оформлення позики на велику суму, так як можна накопичити великий борг.

Якщо Ви вже оформляли кредит у фінансовій установі МОНЕТКА, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і розповісти про позитивні і негативні сторони сервісу. Саме Ваш відгук може допомогти в складанні рейтингу організації, так як в інтернеті практично немає коментарів клієнтів Монетки.

Оновлено:
17.04.2021 в 17:36
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 1.00 из 5)
Loading...