“Універсальна” карта Приватбанку – огляд умов
АТ КБ “Приватбанк” начал свою діяльність по наданню фінансових послуг в 1992 році. На сьогодні це найбільша комерційна організація України з головним офісом в місті Дніпро і філіальною мережею не лише в Україні, але і в Латвії, Португалії, Італії і Кіпрі. Приват робить усі види фінансових послуг, але в огляді ми детально розповімо про карту “Універсальна”. Вона цікава своїми можливостями і може виступати кредиткою, платіжним засобом і дозволяє отримувати вигоду тим, хто зберігає на ній свої гроші.
Умови отримання “Універсальної” карти Privatbank
Для отримання картки необхідно відповідати вимогам банку до клієнта. Вона видається тільки громадянам України, які досягли 18 років і який представив співробітникам паспорт і ІПН. Саме за цими документами проводиться перевірка особистості і робляться різні запити для розрахунку платоспроможності і кредитоспроможності клієнта.
Оформлення не займає більше 15-20 хвилин, а після підтвердження особи та установки ліміту, клієнти отримують на руки брак карту системи МастерКард.
Умови по “Універсальної” карті
По цьому платіжному інструменту від “Привату” можна користуватися як власними, так і позиковими грошима.
Дебетова лінія | Кредитна лінія |
|
|
|
Розрахунок ліміту по кредитній лінії
При оформленні картки Ви надаєте паспорт і ІПН, а також заповнюєте анкету, в якій вказуєте персональну інформацію про себе. За ним проводиться запит в різні бази, якими користуються кредитні організації. За отриманими даними, розраховується платоспроможність клієнта і встановлюється ліміт.
Якщо уявити тільки два базових документа, то можна розраховувати на суму не більше 8000 гривень. Для безробітних або неофіційно працевлаштованих громадян України “Приватбанк” встановлює ліміт всього до 1 000 гривень. А якщо при заповненні анкети уявити тільки паспорт без ідентифікаційного коду, то кредитна лінія зовсім не відкривається.
Ви можете підвищити свої шанси на надання “Приватом” підвищеного ліміту позикових коштів. Для цього достатньо подати до банку додаткові документи, що підтверджують дохід або Ваші фінансові можливості:
- Довідка про доходи.\
- Закордонний паспорт, якщо у Вас стоять в ньому штампи про поїздки за кордон.
- Документи на майно (квартира, будинок, машина, гараж), що належить Вам.
- Виписка за рахунком з іншого банку
Пільговий період
За кредитною лінією даються 55 днів грейс-періоду, що дозволяє власнику платіжного засобу від “Приватбанку” користуватися позиковими грошима без довідок про доходи і без нарахування відсотків. Система нарахування відсотків залежить від частоти Ваших витрат по кредитці.
Давайте розглянемо на прикладі, як працює система пільгового кредитування по “Універсальної” картці.
Варіант №1.
Ви розрахувалися за допомогою платіжного засобу від “Привата” в магазині за товар: 2 грудня на суму 500 гривень, а 15 грудня – 1000 грн. Таким чином, у Вас з’явився борг перед банком на 1500 грн. Погасити його потрібно 25 грудня, так як саме це число є розрахунковим. Якщо Ви внесете повну суму до настання зазначеної дати, то відсотки нараховуватися не будуть.
Варіант №2.
Ви використовували кредитку в наступні дати:
- 2 грудня – 1000 гривень;
- 20 грудня – 500 гривень;
- 8 січня – 700 гривень.
Для того щоб діяв пільговий період в 55 днів потрібно погасити борг в 1500 грн. до 25 січня. Тоді залишок в 700 грн. необхідно погасити в лютому до 25 числа.
При порушенні термінів оплати буде стягуватися відсоток в розмірі 3,5% (42% годовых). Якщо сума більша, то необхідно щомісяця до 25 числа вносити 5% від суми боргу, але не менше 100 гривень. Якщо допустити прострочення понад 2 місяців, то ставка підвищується до 7,0%, а платіж повинен бути не менше 10% від суми заборгованості.
Використання карти, як дебетової і нарахування по ній кешбека
Банк “Приват” дозволяє власникам карти “Універсальної” користуватися їй, як дебетової. Ви можете зберігати на ній власні кошти. Щомісяця на них нараховується 4% річних, але в тому випадку, якщо залишок понад 100 гривень.
Нюанс полягає в тому, що відсоток повертається не реальними грошима, а бонусами. Ними можна розраховуватися в магазинах-партнерах “Приватбанку”. Для цього достатньо повідомити продавцеві про намір списати з бонусного рахунку гривні.
Для того щоб скористатися програмою “Бонус +”, тобто нарахування відсотків на залишок від “Привата”, потрібно активувати послугу одним зі способів:
- в інтернет-банкінгу “Приват24”, відкривши розділ “Мої рахунки” і потім перейшовши в “Управління картою / рахунком” і вибравши кнопку “Нарахування відсотків”;
- в терміналі самообслуговування, вибравши розділ “Мої налаштування” і перейшовши по кнопці “Підключити депозитна властивість”;
- в банкоматі, вибравши розділ “Банківські послуги” і перейшовши на заслання “Активувати депозитна властивість”.
Переваги і недоліки “Універсальної” від Привату
Для того щоб скласти загальне уявлення про продукт варто розглянути його плюси і мінуси. Стати власником картки від “Привата” може практично кожен громадянин України, кому вже виповнилося 18 років. При цьому немає необхідності дозволяти дохід, а досить правдиво і повно заповнити невелику анкету з персональними даними.
А також варто відзначити і такі позитивні властивості “Універсальної”, як:
- безкоштовні випуск, перевипуск і річне обслуговування;
- чималий пільговий період в 55 днів;
- можливість користуватися не тільки кредитними коштами, а й власними грошима;
- не потрібно попереджати банк про виїзд за кордон;
- велика мережа банкоматів, терміналів і відділень “Приватбанку”.
Негативні моменти пов’язані з досить зависокою ставкою по кредиту, якщо не дотримати умови оплати в грейс-період. А також незручно те, що відсоток по власних коштів нараховується не у вигляді реальних грошей, а в якості бонусів. І їх можна використовувати тільки у партнерів “Привату”, що обмежує власника карти “Універсальної”.
Але в цілому варто відзначити, що платіжний засіб досить зручний. В основному карта корисна тим, хто любить користуватися позиковими грошима в межах великого пільгового періоду.
У відеоролику Ви дізнаєтеся про те, які умови пропонує Приват для власників картки “Універсальна”, а також правила оформлення:
Правила оформлення кредитної картки “Універсальна”
Стати власником картки від “Приватбанку” сьогодні можливо декількома способами:
- подати онлайн-заявку на сайті банку;
- запитати зворотний дзвінок менеджера і заповнити анкету, відповівши на його питання;
- особисто прийти з документами в будь-яке відділення Привату.
Як подати заявку в онлайні?
Найбільш швидким способом є онлайн-заявка. Для цього потрібно зайти в анкету і вказати свій номер мобільного телефону. На нього вступити підтверджує код. Продублюйте його для підтвердження дій.
Відкриється анкета, де потрібно заповнити наступні поля:
- Сімейний стан.
- Кількість дітей, які перебувають на утриманні у Вас.
- Тип нерухомості, в якій Ви проживаєте.
- Позначте, чи є у Вас автомобіль і чи були Ви за останні 12 місяців за кордоном.
- Внесіть інформацію про роботодавця та його контактах, трудовий стаж і займаної посади.
- Вкажіть розмір заробітної плати і окремо додатковий дохід, якщо він є.
- Позначте, які додаткові документи, що підтверджують дохід, Ви можете уявити в Приватні.
Перевірка проводиться за численними параметрами, тому ми рекомендуємо заповнювати анкету чесно, а при внесенні персональних відомостей і даних паспорта інформацію вносите тільки українською мовою. Усі ці нюанси впливають на отримання схвальної відповіді при проходженні ідентифікації особи, платоспроможності і кредитоспроможності клієнта.
Як отримати карту “Універсальну” від “Привата”?
Після того як банк схвалить Вам картку, виберіть спосіб отримання: у відділенні або доставкою кур’єром. Підготуйте документи для підтвердження своєї особи, які потрібно пред’явити співробітнику “Привату”, тобто безпосередньо в банку або кур’єру.
Перед тим як Вам вручать запечатаний конверт потрібно ознайомитися і підписати договір обслуговування. Якщо виникають питання по документу, то задавайте їх обов’язково співробітнику.
Як отримати іменну картку?
Персоніфікована картка від “Приватбанку” має наступні переваги:
- Розраховуватися в зарубіжних поїздках без пред’явлення закордонного паспорта.
- Підвищена безпека при проведенні платежів.
- Має відразу кілька валютних рахунків: гривня, долар США, євро і рубль.
- Можливо безконтактне списання коштів з використанням терміналів в торгових центрах.
Для оформлення даного продукту буде потрібно паспорт і ІПН, а також оплатити випуск карти в розмірі 100 гривень. Замовити персоніфіковане платіжний засіб за допомогою таких дій:
- на сайті “Приватбанку”;
- у відділенні банку-емітента.
Для оформлення “Універсальної” карти через сайт Приватбанку потрібно в розділі “Картки” вибрати рядок “З фото”.
Потім натискаємо кнопку “Замовити зараз”.
Знайомимося з інформацією про те, що можна випустити платіжний продукт з індивідуальним дизайном і натискаємо на кнопку “Замовити карту”.
З’явиться вікно для введення номера мобільного телефону, вказаного Вами для отримання СМС-розсилки від “Привату”. Річ у тому, що по ньому проводитиметься ідентифікація клієнта і усі анкетні дані підкріплюються до заявки.
На наступному кроці Ви вибираєте дизайн карти “Універсальної”, а також можете запропонувати свій варіант картинки, яка буде нанесена на лицьову сторону кредитки. Ознайомтеся з умовами надання послуг і тарифами. Після прочитання документа встановіть в знак згоди галочку в цьому рядку.
На передостанньому етапі потрібно вибрати варіант доставки: в найближче до Вас відділення або кур’єром від “Приватбанку”.
Самим останнім етапом є підтвердження замовлення і його оплата в розмірі 100 гривень. З’явиться повідомлення про те, що заявка прийнята в роботу. Ви можете ще раз перевірити адресу, на який прийде “Універсальна” картка. Внизу надається посилання для відстеження замовлення.
Якщо Ви вирішили замовити карту з фото через відділення “Привату”, то потрібно підійти до фахівця і повідомити про своє бажання, а також представити паспорт і ІПН. В цьому випадку анкету заповнює працівник банку, а Ви тільки відповідаєте на його питання. Після того як платіжний засіб надійде в відділення, співробітник зателефонує Вам і призначить зустріч.
Правила активації “Універсальної”
Після отримання картки її потрібно активувати, щоб можна було проводити фінансові операції і користуватися їй в повному обсязі. Для цього Ви можете скористатися наступними варіантами на свій вибір:
- Відправити СМС-команду на номер 10060 з текстом “ACTIVE + ХХХХ”, де в якості “ХХХХ” вказуються останні 4 цифра картки. Повідомлення безкоштовне.
- Зателефонувати на один з номерів 3700, 0-800-500-804 (автоматизована система) або 0-800-500-003 (гаряча лінія).
- Скористатися банкоматом від “Приватбанку”. Після того як Ви встановите карту в картоприймач і вкажіть свій номер телефону, то на нього прийде код, який потрібно повторити для активації продукту.
Вартість оформлення та обслуговування
Існують два види “Універсальних” платіжних засобів: неіменне і іменне. Перше має найменшим ступенем захисту і його можна отримати протягом 15 хвилин, так як на лицьовій стороні немає імені власника. Видаються такі карти в конвертах при наданні співробітнику “Приватбанку” паспорта та ІПН. Неперсоніфікований пластик випускається, перевипускається і обслуговується безкоштовно.
А для отримання іменної картки необхідно оплатити її випуск в розмірі 100 гривень. Таке платіжний засіб володіє підвищеним ступенем захисту, на його лицьовій стороні є ім’я власника, а на зворотному – фото. Надалі обслуговування по іменний “Універсальної” картці безкоштовне.
Умови і тарифи по Карті “Універсальна” від “Приватбанку”
Розглянемо тарифи, вживані по карті “Універсальній” в 2019-2020 році :
Операція, що проводиться | Тариф і умови |
Зняття власних засобів | |
У банкоматах “Привату” і інших банків України | 1% від суми |
У банкоматах і пунктах видачі готівки за кордоном | 2% від суми |
Конвертація валюти при розрахунках за кордоном | відсутній |
Комісії за безготівковий розрахунок | |
Оплата товарів і послуг в торгових точках | відсутній |
Послуга “Оплата частинами” і “Миттєва розстрочка” | 4% при використанні кредитних коштів і безвідсотковий своїми грошима |
Терміновий переказ грошей | 3% при використанні позикових коштів і безвідсотковий своїми грошима |
Переклади фізичним особам на карти будь-яких банків України |
|
Переклад власникові карти “Універсальна” |
|
Переказ на картковий рахунок для проведення виплат |
|
Штраф за недотримання термінів оплати по будь-яких грошових зобов’язаннях | 500 грн і + 5% від суми боргу по позикових коштах, з урахуванням відсотків, пенею і комісії. |
Поповнення мобільного з карти | 1% кредитними коштами |
Ефективна процентна ставка по кредитці | 51,09% |
Надання виписок і довідок |
|
Комісії за переведення у готівку у будь-яких банкоматах в Україні і за кордоном |
|
Як розрахувати обов’язковий платіж по кредитній карті “Універсальна”?
Нічого самостійно клієнту “Приватбанку” вважати не потрібно. Для отримання інформації по обов’язкових платежах зайдіть в особистий кабінет “Приват24” і відкрийте вкладку “Мої рахунки”.
У центрі з’явиться інформація по карті “Універсальна”:
- Встановлений ліміт.
- Поточна заборгованість.
- Доступні позикові кошти за вирахуванням боргу.
- Обов’язковий платіж поточного місяця.
- Повна сума до погашення з урахуванням відсотків, якщо вони нараховуються.
Нижче відображається повідомлення від “Приватбанку”, в якому говориться, про повну заборгованості і датах внесення платежів. А також вказана ставка, якщо Ви не зможете оплатити боргові зобов’язання в грейс-період.
Способи поповнення карти “Універсальна”
Внести гроші на картковий рахунок можна декількома способами, від яких залежить чи стягуватиметься комісія або ні:
Операция | Дополнительная плата |
у терміналі самообслуговування банку або у банкоматі | 0,5%, але мінімум 5 грн |
у касі банку |
|
у особистому кабінеті “Приват24” | відсутній |
по короткому номеру 3700 | 8 гривен за операцію |
у сервісі SENDMONEY | без комісії як з рахунків “Привату”, так і із сторонньої карти іншого банку |
Вибираючи відповідний варіант, треба врахувати час доби, оскільки, наприклад, відділення банку працюють по графіку і внести гроші у вихідні або святкові дні неможливо. Розглянемо детальніше найбільш затребувані способи поповнення карти “Універсальної”.
Через термінал “Приватбанку”
Поповнення через ТСО можливо двома способами: з картою “Приватбанку” і без неї. Від цього буде залежати подальший алгоритм дій. Тому розглянемо обидва випадки більш детально.
Безготівковим переказом. Після того як Ви встановите картку в картоприймач, виберіть у меню операцію поповнення рахунку. Потім в порожньому полі потрібно вказати номер картки, на яку будуть переводитися гроші і суму до перекладу. Перевірте реквізити і підтвердіть операцію.
Готівковими коштами або без карти. Введіть номер телефону, до якого прив’язана платіжний засіб “Універсальне”. Знайдіть розділ “Банківські послуги” і в ньому перейдіть по кнопці “Поповнення картки”. Заповніть реквізити отримувача та вкажіть “Поповнення готівкою”. Після того як Ви вставите купюри в приймач автомат порахує їх і виведе на екран суму. Підтвердіть операцію і отримаєте чек.
Поповнення без комісії
Для багатьох клієнтів дуже важливо, щоб система при перерахуванні грошей не стягувала додаткову оплату за послуги. Ви можете зарахувати на карту “Універсальна” потрібну суму без комісії наступними способами: в особистому кабінеті “Приват24” і через сервіс SENDMONEY. Розглянемо більш докладно кожен випадок.
Увійдіть до свого облікового запису на сайті “Приват24” і у верхньому рядку меню перейдіть по вкладці “Мої платежі”. На сторінці будуть два блоки:
- зліва всі Ваші карти і залишок по ним;
- справа форма для проведення операції поповнення.
У правій частині сторінки вкажіть свій номер мобільного телефону, суму до перекладу і зі списку виберете платіжний засіб.
Швидко і без авторизації поповнити баланс можна через сервіс SENDMONEY. У формі, що відкрилася, вкажіть реквізити карти списання і зарахування, а також суму до перекладу.
На номер мобільного телефону, прив’язаного до Вашої картки, прийде повідомлення з кодом підтвердження. Введіть його в порожній рядку на наступному етапі, щоб відправити гроші за призначенням.
Як закрити карту?
“Універсальної” кредиткою із задоволенням користуються багато громадян України, але іноді вона не затребувана. У таких ситуаціях власники карток хочуть закрити їх. Існують два способи анулювання.
- Ви можете просто відкласти її і не користуватися, оскільки річного обслуговування по ній немає, а значить і додаткових витрат не виникне. У кожного пластика є свій термін дії і він вказаний на лицьовій стороні. Після його закінчення платіжний засіб стає не робітником. Звичайно, “Приватбанк” випустить нову карту “Універсальну” з тим же лімітом, але Ви можете просто ігнорувати її отримання.
- Особисто і з паспортом відвідати відділення “Привату”. Повідомте співробітника банку про бажання анулювати кредитку, а після того, як Ви розірвете договір і при Вас знищать картку, попросите видати виписку по її рахунку. Цей документ служитиме підтвердженням того, що платіжний засіб анулюваний.
- У особистому кабінеті “Приват24”, де в розділі “Мої рахунки” виберіть “Універсальну” карту. Потім на її сторінці вгорі справа перейдіть по посиланню “Управління картою/рахунком”. У налаштуваннях внизу списку кликніть по рядку “Закриття карти”.
Як користуватися картою “Універсальна” за кордоном?
Для власників даного платіжного засобу не потрібно попереджати “Приватбанк” про майбутню подорож за кордон. Використання карти дозволяє зберегти гроші і в той же час розраховуватися в торгових центрах і інтернет-магазинах. При бажанні Ви можете отримати кошти в будь-якому терміналі або банкоматі. Про тарифи ми Вам розповіли в розділі вище.
Перед поїздкою ми рекомендуємо ознайомитися з деякими правилами, які допоможуть Вам комфортно розплачуватися “Універсальної” карткою:
- Перед виїздом оформите пластик з фото і чіпом. На його виготовлення йде близько двох тижнів. Тому варто заздалегідь подбати про це.
- Сплачуйте покупки у валюті країни-перебування. У цьому випадку Ви економите на конвертації.
- Залиште реквізити своєї “Універсальної” карти близьким, щоб в екстрених ситуаціях вони могли швидко поповнити Ваш рахунок.
- Для управління рахунками та розблокування платіжного засобу користуйтеся дистанційним сервісом “Приват24”.
Що робити, якщо заблокували картку?
Деякі власники карток стикаються з проблемою, пов’язаною з перевіркою Служби моніторингу, за операціями невластивих клієнту. Як тільки Ви вирішите сплатити рахунок за кордоном, то тут же надійде СМС-повідомлення про блокування.
Для того щоб скористатися “Універсальної” картою потрібно відправити повідомлення на номер 10060 з текстом “UNBLOK + ХХХХ”, де “ХХХХ” – останні чотири цифри карти. Або звернутися в чат до операторів і підтвердити свої дії усною заявою.
Як покласти долари на “Універсальну” карту?
Тільки у іменних карток можна відкрити додаткові валютні рахунки в доларах, євро і рублях. За замовчуванням завжди стоїть валюта – гривні. Для поповнення рахунку можна скористатися особистим кабінетом “Приват24”, де вибрати верхню вкладку “Всі послуги”. У формі виберіть карту списання та зарахування. Потім виберіть валюту долари і вкажіть суму до перекладу.
Якщо Ви перебуваєте за кордоном, то доступний ще один спосіб – поповнення через термінали і банкомати, якщо місцева валюта долари. Для цього потрібно вставити картку в приймач апарату, ввести ПІН-код від неї і знайти розділ “Payments and transfers”.
Відгуки про карту “Універсальна”
Ми розповіли про те, як оформити “Універсальну” картку від “Приватбанку”, а також звернули Вашу увагу на нюанси, пов’язані з розрахунками по ній. Але більш повне уявлення про фінансовий продукт можуть дати тільки реальні відгуки власників кредитки.
На одному з сайтів можна ознайомитися з відкликанням від клієнта “Привату”, який розповідає, що користувався дебетовою карткою для оплати інтернету і комунальних платежів. Коли термін використання підійшов до кінця він вирішив оформити нове платіжний засіб.
При зверненні до співробітника чоловік кілька разів попросив видати йому тільки дебетовий пластик, так як кредитка йому не потрібна. Йому запропонували “Універсальну”. Коли він прийшов додому, то прочитав в інтернеті, що даний продукт відноситься до кредитних, а дебетова картка називається “Для виплат”.
Тут він помиляється, так як картка “Універсальна” є не тільки кредиткою, але і дозволяє зберігати і розраховуватися власними коштами, а значить має елемент дебетової.
На іншому ресурсі представлені відгуки з різними ситуаціями у клієнтів “Привату”. Наприклад, Петро Зубович отримує в даній комерційної організації заробітну плату, а також оформив “Універсальну” картку з лімітом в 5000 гривень. Через рік “Приватбанк” в односторонньому порядку і без явних на те причин знизив суму кредиту до 1700 гривень.
Чоловік спробував прояснити ситуацію у оператора Гарячої лінії, але зміг дізнатися тільки те, що для підвищення ліміту йому потрібно представити довідки про доходи. Петро дивується, навіщо підтверджувати свою заробітну плату, якщо він отримує її в цьому банку.
Варто відзначити, що на кредитний ліміт впливають тисячі різних параметрів, які “Приват” відстежує щодня. Наприклад, до таких можуть належати: наявність вкладів, кредитна історія, руху по рахунку, рівень доходів і багато іншого. Жоден банк не відповість своїм клієнтам, по якому з пунктів він знизив ліміт або зовсім відмовив у кредиті.
У даній ситуації довідка про доходи, можливо, допоможе. Відправляти документи і робити повторну заявку можна тільки через 30 днів після отримання повідомлення. Для цього скористайтеся окремим веб-ресурсом “Приватбанку”, призначеним для вирішення даних питань.
Ігор Сорокін обурюється нав’язуванням послуг банку. У нього закінчилася зарплатна картка і при отриманні нової йому настійно рекомендували взяти “Універсальну”, кажучи, що без неї видати зарплатну не можуть. Після довгих суперечок чоловік погодився. Ігор обурений тим, що його змусили сфотографуватися з картами в руках, а для закриття непотрібної запропонували через тиждень знову прийти в банк.
Фотографування з конвертами і платіжними засобами є одна з вимог комерційних організацій для ідентифікації клієнта та перевірки роботи персоналу, тобто чи дійсно тій особі вони видали карти. Для анулювання “Універсальної” йти в відділення необов’язково, так як закрити її можна в будь-який зручний для себе час через кабінет “Приват24”.
На іншому ресурсі можна побачити позитивні і нейтральні відгуки про карту “Універсальна”. Наприклад, користувач під ніком Gorgoroth говорить про переваги платіжного засобу від “Приватбанку”. Чоловік зазначив, що практично всі комерційні організації пропонують попутно отримати кредитки. Спершу це може здатися нав’язуванням, але насправді є свої плюси.
Користувач тут же переоформив “Універсальну” на іменну, щоб мати можливість здійснювати покупки по всьому світу. З переваг він зазначив: програму “Бонус +”, по якій повертаються бонуси і їх можна витрачати на покупки в магазинах-партнерах, а також розстрочку з розбивкою суми на 10 частин.
ИринаИвко отримала “Універсальну” при оформленні карти для Центру зайнятості. Довгий час вона лежала у неї незатребуваною, але потім жінка почала користуватися кредиткою. Жінка говорить, що поступово у неї став рости ліміт, а з ним і борг. У результаті зарплати ледве вистачало, щоб погасити відсотки. Ірина говорить, що “Універсальна” зручна тільки банку, оскільки заганяє людей у борги. А з позитивних моментів вона відмітила тільки можливість переказу грошей через особистий кабінет.
Варто відзначити, що власник кредитки повинен сам розраховувати свої фінансові можливості і не витрачати більше тієї суми, яку він готовий повернути. Банк лише пропонує фінансовий інструмент і попереджає про всі тарифи та умови його використання. А звинувачувати його в своїй марнотратності не варто, потрібно просто переглянути своє ставлення до грошей.
Як видно з огляду, “Універсальна” карта має багато переваг. Вона підійде різним категоріям громадян і тим, хто любить користуватися фінансами в межах своїх можливостей, і активним “грейсовікам”, тобто клієнтам “Приватбанку”, що використовують кредитки.
Оформлення не займає більше 15-20 хвилин, а також потрібний мінімальний пакет документів без підтвердження доходу. Це спрощує систему отримання карти з поновлюваних кредитом.
Якщо Ви вже користуєтеся карткою “Універсальна”, то ми просимо розповісти про її переваги та недоліки, щоб інші клієнти “Приватбанку” змогли скласти повне про неї уявлення.
Оновлено: