Блог колектора Задати питання

Sweetmoney – онлайн кредити за 20 хвилин

Sweetmoney – онлайн кредити за 20 хвилин
Отримати гроші

Фінансова компанія Sweetmoney орієнтована на видачу короткочасних онлайн позик для громадян України. МФО належить ТОВ «ПАСТУЛАТО КАПІТАЛ». Ліцензію на ведення діяльності було отримано у 2021 році.

Сума до:7 000 грн.
Ставка:1/99
Термін:До 30 днів

Результати пошуку за запитом:

На дому
Сума500-7000uhy грн
Термін3-30 днів
Ставка в день1/99%
Вік18+ років
ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки7 хв.
Швидкість виплати15 хв.
ІдентифікаціяПаспорт, ІПН
 • Для подання заявки не потрібний великий пакет документів
 • Рішення про схвалення кредиту ухвалюється за 7 хвилин
 • SSL сертифікат, який гарантує найвищий стандарт безпеки
 • Компанія не передзвонює клієнтам при оформленні позики

Свідоцтво про реєстрацію: НБУ №21/1609-ПК від 18.06.2021

Ліцензія Нацкомфінпослуг: ФК № В0000405 від 26.10.2021

Sweetmoney – онлайн кредити за 20 хвилин

Фінансова компанія Sweetmoney орієнтована на видачу короткочасних онлайн позик для громадян України. МФО належить ТОВ «ПАСТУЛАТО КАПІТАЛ». Ліцензію на ведення діяльності було отримано у 2021 році.

Особливості кредитування

Для нових клієнтів компанії відсоткову ставку фіксовано, але поступово може знижуватися з підвищенням кредитного стажу позичальника. Водночас збільшується доступний фінансовий ліміт. Sweetmoney відрізняється високою швидкістю видачі позик. Процес оформлення та отримання кредиту в середньому забирає у клієнтів 20 хвилин.

Переваги Sweetmoney

Sweetmoney – онлайн кредити за 20 хвилин

 1. Програма лояльності для клієнтів.
 2. Для подання заявки не потрібний великий пакет документів.
 3. Рішення про схвалення кредиту ухвалюється за 7 хвилин.
 4. Можливість пролонгації позики.
 5. SSL сертифікат, який гарантує найвищий стандарт безпеки.
 6. Цілодобова робота сайту.
 7. Компанія не передзвонює клієнтам при оформленні позики.
 8. Позика доступна навіть проблемних клієнтів.
 9. Відсутність прихованих платежів.
 • Можливість дострокового погашення кредиту без переплати.

Хто може стати клієнтом Sweetmoney

Стати клієнтом фінансової організації може бути повнолітній громадянин України. Доступні позички для пенсіонерів, які не досягли 70 років. Обов’язковою умовою є наявність постійного джерела доходу.

Основні документи для оформлення – паспорт та код ІПН. Довідка з місця роботи, заставне майно та поручителі не потрібні.

Алгоритм оформлення кредиту

Sweetmoney – онлайн кредити за 20 хвилин

МФО Sweetmoney передбачив єдиний спосіб оформлення позики онлайн. Цей спосіб зручніший і безпечніший, оскільки не вимагає фізичної присутності клієнта в офісі компанії.

Оформлення мікропозики відбувається за наступним алгоритмом:

Крок 1. Перевірка умов позики

Кредитний калькулятор, на якому можна встановити суму та термін позики знаходиться зверху основної сторінки сайту. Умови кредитування виставляє клієнт, переміщуючи повзунки. Крім суми та терміну кредиту калькулятор показує величину нарахованих відсотків, загальну суму та дату погашення із зазначенням дня тижня.

Відсотки нараховуються лише за фактично використані дні кредиту, тому на користь позичальника повернути борг якомога раніше.

Крок 2. Реєстрація на сайті

Особистий кабінет дозволяє не лише переглядати статус поточної позики, а й перевіряти дату закінчення кредитного договору. З його допомогою зручно проводити погашення чи продовжувати термін користування кредитними коштами.

При реєстрації користувачі вказують ПІБ та номер мобільного телефону. Також необхідно вигадати пароль для входу на сайт. Надалі контактний номер телефону, вказаний клієнтом, буде логіном.

Крок 3. Заповнення кредитної заявки

Кредитна заявка – стандартна анкета, на запитання якої відповідає користувач. Поля, позначені галочкою, є обов’язковими для заповнення. Помилки можуть спричинити відмову за кредитом. Також не можна завищувати рівень свого заробітку або приховувати реальну адресу. Чесні відповіді питання анкети підвищують шанси клієнта отримання грошової позички.

Крок 4. Перевірка банківської картки

Онлайн позика приходить клієнту на банківську карту, але спочатку її потрібно прикріпити до особистого кабінету. Така процедура має назву верифікації. Для її проходження необхідно дотримуватися інструкцій сайту та ввести у спеціальне поле тимчасово заблоковану суму. На банківській картці має бути не менше 10 гривень. Ці кошти повернуться на картку незалежно від результатів верифікації та відповіді за кредитом.

Крок 5. Підписання кредитного договору

Договір підписується клієнтом в електронному форматі лише після того, як фінансова компанія дала позитивну відповідь на кредит. Для підписання клієнт повинен ввести код із смс-повідомлення, яке надішле йому потенційний кредитор. Електронний кредитний договір має повну юридичну силу, як та його паперовий аналог.

Після підписання кредитного договору гроші миттєво зараховуються на прикріплену банківську картку.

Чому у кредиті можуть відмовити?

Найпопулярнішими причинами відмови є помилки або друкарські помилки, допущені клієнтом в анкеті. Справа в тому, що рішення щодо кредиту приймає спеціальний алгоритм, який не зможе ідентифікувати користувача. Тому важливо кілька разів перечитати анкету перед її надсиланням на сайт.

Іноді позичальники отримують кредит, вказавши в заявці меншу суму, ніж вони вимагали спочатку. Причиною відмови іноді виступають і дані УБКІ про негативне кредитне минуле. Компанія зазвичай лояльна до клієнтів із негативним кредитним рейтингом, але бувають і винятки. Наприклад, при надто великому кредитному навантаженні.

Пролонгація позики

Після закінчення терміну кредитування клієнт зобов’язується повернути суму у повному обсязі. Інакше до нього можуть бути застосовані штрафні санкції та нарахована щоденна пеня. Щоб уникнути наслідків і не потрапити до прострочення позичальники можуть оформити пролонгацію. При цьому між клієнтом та кредитором підписується нова кредитна угода. Основна умова для пролонгації кредиту – оплата відсотків, що набігли за весь період користування. Продовжувати термін дії позики можна необмежену кількість разів.

Як погасити позику

 1. Особистий кабінет

Зареєстрованим користувачам достатньо увійти в обліковий запис за допомогою логіну та паролю. Оплата відбувається із прикріпленої банківської картки, кошти зараховуються на рахунок фінансової компанії миттєво. Це найпростіший швидкий та безпечний спосіб.

 1. Банківська каса

Погасити кредит можна у касі будь-якого банку. Платіж відправляється за реквізитами Sweetmoney, знайти які можна на сайті компанії. Банки зазвичай знімають комісію. З інших незручностей – може статися запізнення платежу кілька банківських днів, тому погашення в такий спосіб потрібно планувати заздалегідь.

 1. Платіжний термінал

Сплатити позику можна у будь-якому терміналі самообслуговування. Для погашення необхідно здійснити пошук за назвою МФО або знайти компанію з реквізитів. Термінал також може знімати комісію за послуги, але кошти зазвичай зараховуються миттєво.

Документи для ознайомлення

Sweetmoney пропонує всім охочим ознайомитися з наступними документами:

 • порядок обробки персональних даних клієнта;
 • правила надання кредиту;
 • зразок онлайн-договору;
 • зразок договору пролонгації;
 • свідоцтво про реєстрацію фінансової компанії;
 • фінансова звітність.

Контакти Sweetmoney

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, 21.

Телефон: 0 800 33 74 24.

Графік роботи техпідтримки: з 9.00 до 20.00 без вихідних.

e-mail: info@sweetmoney.com.ua.

Підтримка у соціальних мережах: Facebook.

Оновлено:
02.01.2022 в 13:15

Загальна оцінка компанії