Блог колектора Задати питання

Scorector – майданчик, відвідавши який ви отримаєте кредит

ДокументиПаспорт, ІПН
Швидкість розгляду заявки10-15 хв.
Швидкість виплати10-5 хв.
ІдентифікаціяПаспорт, ІПН
 • Після закінчення курсу Scorector клієнту будуть доступні великі позики на вигідних умовах
 • Дані про успішне погашення щотижня передаються до УБКІ
 • Навчання клієнта відповідальному кредитуванню, що допоможе йому уникнути помилок у майбутньому

Scorector – майданчик, відвідавши який ви отримаєте кредит

Сайт Scorector є унікальною пропозицією для українців, яким відмовляють у кредиті інші фінансові програми. Scorector – набір спеціальних кроків підвищення кредитної репутації клієнтів + ​​короткий курс основ фінансової грамотності кожного користувача.

Scorector – це 70 тисяч задоволених клієнтів із загальною сумою виданих кредитів на понад 9 мільйонів гривень.

Особливості проекту

Майданчик працює там, де відмовили банки та МФО, а також для тих громадян, кому компанії через прострочення у минулому пропонують невигідні умови кредитування. Послуги сайту платні, вартість складає 550 гривень. Сервіс не є кредитором і виступає лише посередником між фінансовою компанією та позичальником, рекомендуючи кредитору клієнта та надаючи допомогу у розробці індивідуального графіка погашення.

Як збудована робота Scorector

 1. Сайт збирає інформацію про кредитну історію потенційного клієнта з усіх доступних джерел. На 80% це будуть дані, отримані з УБКІ. Це не стосується новачків, які мають чисту кредитну історію та нульовий рейтинг у фінансових компаній.
 2. Система аналізує отриману інформацію. Для кожного клієнта розробляються персональні рекомендації, які дозволять покращити кредитну історію та змінити оцінку платоспроможності клієнта. Користувачеві надається певний кредитний рейтинг, який підвищуватиметься поступово, поки не досягне потрібного рівня.
 3. Розробляються практичні кроки щодо покращення кредитної історії, завершенням яких буде оформлення мікропозики, віддавати та отримувати який клієнт буде невеликими частинами – траншами. Клієнтам присвоюються фінансові бали, які підвищуватимуться з кожним успішним платежем.

Що може вплинути на рейтинг клієнта

Scorector – майданчик, відвідавши який ви отримаєте кредит

Поліпшити кредитний рейтинг може лише новий успішно погашений кредит. Але тут постає проблема – недобросовісному клієнту навіть МФО рідко дають позики. Тут і набуває чинності проект Scorector.

Кроки, які можуть впливати на рейтинг:

 • своєчасне погашення кредитних зобов’язань;
 • наявність незакритої заборгованості;
 • прострочення платежів у минулому;
 • наявність або повну відсутність кредитної історії (фінансові компанії неохоче дають позички новачкам, а якщо дають – сума буде мізерною);
 • тривалість кредитної історії;
 • загальна кількість схвалених, а головне погашених кредитів;
 • велика кількість заявок на оформлення позики (не дуже добрий фактор, особливо при великій кількості відмов МФО).

Переваги та недоліки компанії

Переваги

 1. Після закінчення курсу Scorector клієнту будуть доступні великі позики на найвигідніших умовах.
 2. Дані про успішне погашення щотижня передаються до УБКІ.
 3. Навчання клієнта відповідальному кредитуванню, що допоможе уникнути помилок у майбутньому.
 4. Отримання програми навчання фінансової грамотності, яка надходить на електронну пошту.

Недоліки

 1. Послуги Scorector платні.

Які документи потрібні

Як і будь-яке МФО Scorector просить клієнтів вказати всього 2 основні документи – паспорт та код. Майданчик не зберігає персональні дані клієнтів, вони необхідні передачі їх потенційному кредитору, який видасть позичальнику онлайн-позику поліпшення кредитної історії.

Кредити видаються виключно повнолітнім громадянам, які мають постійне джерело доходу.

Як покращити кредитну історію

Почати найкраще з реєстрації на сайті Scorector. Знайдіть велику зелену кнопку «поліпшити мою історію» або «почати будувати кредитну історію». Після цього розпочнеться реєстрація користувача. Для реєстрації обов’язково вкажіть пароль, номер телефону та e-mail для зв’язку.

Клієнт обов’язково ставить галочку напроти фраз:

підтверджую свою згоду на обробку персональних даних, а також передачу інформації до бюро кредитних історій;
я хочу отримувати цікаву інформацію та пропозиції.

Постійні клієнти можуть мати всі переваги особистого кабінету. Вхід відбувається за допомогою логіну (їм служить мобільний телефон) і придуманого пароля. Для входу в обліковий запис клієнти можуть натиснути кнопку «Увійти» вгорі екрана.

Кредитна лінія

Окрім послуг інформаційного характеру сайт Scorector виступає посередником між клієнтом та кредитною організацією. Мета посередника – допомогти користувачеві отримати мікрокредит. Грошова позичка буде видана клієнту не відразу, а декількома частинами (траншами), погашати її також треба буде частинами. Зазвичай графік погашення передбачає оплату щотижня.

Йдеться про відкриття клієнта кредитної лінії. З кожним успішно погашеним платежем зростатиме і розмір кредитного ліміту. Тобто транші ставатимуть дедалі більше, поки загальна сума кредиту не досягне обумовленої у кредитному договорі.

У чому перевага – дані про кожен погашений транш будуть передані УБКІ, тим самим у позичальника формуватиметься кредитна історія.

Розмір відкритої кредитної лінії залежатиме від доходів клієнта. Враховуючи погану чи нульову кредитну історію громадян, сума буде невеликою. Перший транш, який одержує клієнт, становить 200 гривень. Максимальний розмір кредитної лінії – 4100 гривень. Термін кредитування встановлюється індивідуально за домовленістю із клієнтом. Зазвичай він становить від 7 до 24 тижнів, термін та сума прописується у кредитному договорі.

Як сплатити послуги сайту

Для оплати комісії сайту клієнти мають верифікувати банківську картку. Вона буде прикріплена до облікового запису Scorector. Для перевірки картка має мати позитивний баланс, сума на рахунку не перевищує 10 гривень. Для оплати послуг сервісу підходить будь-яка зарплатна картка або кредитка, за якою дозволено інтернет-операції. Щоб оплатити послуги, клієнт повинен вказати: номер картки, термін дії, cvv-код. Після підтвердження оплати клієнту буде підібрано мікропозику для отримання першого траншу.

Курс фінансової грамотності

Стандартна програма проекту, крім посередницьких послуг, передбачає курс фінансової грамотності. Його клієнт може пройти онлайн або отримати електронну пошту. Після закінчення курсу клієнт може отримати сертифікат про закінчення. Що дає курс – допомагає зрозуміти основи фінансової грамотності та навчить ефективніше розпоряджатися своїми доходами, грамотно плануючи витрати. Клієнти, які пройшли курс, підходять до процедури мікрокредитування більш відповідально, знаючи всі переваги та підводні камені цієї послуги.

Оплата кредиту

Найпростіше погашати транші через особистий обліковий запис користувача. Вхід до особистого кабінету – у правому верхньому кутку сайту Scorector. Для оплати клієнт вводить логін та пароль, далі в активному кредиті натискає кнопку «Оплата». Кошти буде списано з прикріпленої раніше банківської картки.

Альтернативні способи оплати:

 • мобільний додаток банку клієнта – списання коштів із картки;
 • каса будь-якого банку – оплата мікрокредиту за реквізитами фінансової компанії (цей спосіб оплати передбачає комісію).

Наслідки прострочення

Якщо клієнт звернувся до послуг компанії Scorector, а потім прострочив оплату траншей, це може мати вкрай негативні наслідки. Кредит був отриманий для покращення фінансового рейтингу, розмір траншів невеликий (особливо на перших етапах) – тому шанси клієнта на оформлення нової позики швидко зменшуються. Хіба що нова позичка буде отримана на вкрай невигідних умовах.

Якщо оплата припиниться, дані про прострочення щотижня передаватимуться в УБКІ (оскільки транші видаються раз на тиждень). Далі транші буде зупинено. Навіть позичальник буде зобов’язаний сплатити штраф. Розмір штрафних санкцій становить 2% щодня від обсягу отриманого кредиту. Оскільки мікрокредит видається у вигляді кредитної лінії, відкритої з метою підвищення фінансового рейтингу, пролонгація позики та пільговий період не передбачені.

Контакти компанії

Адреса: 69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, будинок 39-А, офіс 25.

Телефон техпідтримки: 0 800 21 75 76.

Графік роботи: з 8:00 до 20:00.

Електронна пошта: info@scorector.com.

Відгуки клієнтів Scorector

Клієнти компанії з різних регіонів України – Львів, Київ, Харків, вже скористалися перевагами майданчика та зуміли покращити свою кредитну історію. Після успішного погашення серії траншів вони зуміли взяти в кредит побутову техніку, оформити вигідні автокредити, відкрити майстерні, зробити довгоочікуваний ремонт та вирішити багато побутових проблем.

Оновлено:
27.01.2022 в 16:59

Загальна оцінка компанії