Блог колектора Задати питання

Рекламодавцям

Вітаю! Якщо Ви хочете замовити рекламу на сайті з високою відвідуваністю і лояльною аудиторією, то зараз перебуваєте на правильному сторінці) Вам необхідно донести потенційним клієнтам інформацію про акції, нові продукти, послуги або просто розповісти про Вашу компанію? В такому випадку, будь ласка, ознайомтеся з умовами.

Формати реклами

Зараз на сайті є 3 місця для розміщення реклами:

 • Горизонтальний блок вгорі сторінок.
 • Широкий банер під заголовком. рекламне місце з максимальним охопленням. максимальна ширина – 728 точок, висота – до 300 точок.
 • Банер в правій колонці (в сайдбарі)
  може містити вертикальний банер 240 * 400 або 300 * 600 пікселів.
 • Блок горизонтальної реклами внизу сторінки.
 • Блок знаходиться над полем коментарів. може містити один або кілька графічних банерів.
 • На сайті забороняється рекламувати

Які сайти не пройдуть модерацію:

 1. Сайти, що показують спливаючі вікна без ініціативи з боку користувача, а також сайти, технічно перешкоджають догляду користувача з сайту (наприклад, вимагаючи підтвердження дії).
 2. Сайти, що рекламують або продають будь-яку алкогольну (в т.ч. пиво) і тютюнову продукцію, курильні приналежності (в т.ч. електронні сигарети).
 3. Будь-які сайти / спільноти, на яких є згадки про наркотики і наркотичні речовини.
 4. Товари для дорослих (інтим-товари, засоби для підвищення потенції, презервативи і т.д.), а також інтимні тренінги, стриптиз-клуби, еротичний масаж, ескорт-послуги та ін.
 5. Відверто шокуючі і лякаючі матеріали.
 6. Медичні послуги зі штучного переривання вагітності.
 7. Фінансові піраміди, а також будь-які системи, принцип дії яких зводиться до принципу фінансової піраміди.
 8. WАР-підписки – будь-які послуги і товари, що розповсюджуються за передплатою через мобільний телефон або оплачувані через SМS (наприклад, тести, «дієти», мобільний контент).

Ціна на розміщення реклами

Вартість розміщення реклами обмовляється індивідуально. Можливі варіанти розміщення реклами в ротації або ексклюзивного розміщення. Для оформлення заявки пишіть на пошту reklama@kotcredit.com.ua або заповніть та надішліть контактну форму.

Leave this field blank