Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет СreditСash – реєстрація, вхід

26.08.2019 в 09:55

Фінансовий сервіс СreditСash, діючий в Україні, дозволяє своїм клієнтам підібрати вигідну пропозицію від банку-партнера. Для цього потрібно заповнити невелику заявку на сайті, в яку внести персональні відомості та інформацію про доходи.

В огляді ми докладно розповімо про оформлення заявки на сайті CreditCasch, а також пояснимо причини, за якими у цій організації відсутня особистий кабінет позичальника.

Функції та можливості особистого кабінету

Фінансова установа CreditCasch виступає в якості посередника між потенційним позичальником і банком-партнером, тому при оформленні заявки покупець не створює особистий кабінет.

Сам сайт компанії-посередника КредітКеш є односторінковим і на ньому зосереджена вся необхідна інформація для користувачів:

  1. Форма онлайн-заявки.
  2. П’ять кроків до отримання кредиту.
  3. Інформація про акції.
  4. Умови кредитування і вимоги до позичальників.
  5. Юридична адреса компанії CreditCasch.
  6. Список ліцензій від банків-партнерів.

Реєстрація в кабінеті КредітКеш

При оформленні заявки створювати аккаунт не потрібно, так як персональні відомості направляються по закритих каналах в банки-партнери. Після отримання від них схвальних відповідей система вибирає найвигідніший для клієнта варіант і пропонує звернутися в відділення комерційної організації з документами для підписання договору та отримання позики.

Вхід в особистий кабінет СreditСash

Авторизація на сайті КредітКеш не передбачена, тому що будь-який користувач може заповнити невелику форму заявки і направити її на розгляд в банки-партнери компанії.

Як відновити пароль?

У зв’язку з тим, що на сервісі CreditCasch немає реєстрації особистого кабінету, то і послуги відновлення секретного коду немає.

Служба підтримки

Онлайн-ресурс CreditCasch пропонує своїм клієнтам звернутися за допомогою через форму зворотного зв’язку, розташовану в середині офіційної сторінки. Опустіться до розділу “Залишилися питання?” і клацніть по кнопці “Отримати консультацію”.

Кнопка для получения консультации от сотрудника CreditCasch

У формі, що з’явилася, в першому рядку заповните Ваше ім’я, щоб фахівець міг звернутися, а в другій – адреса електронної пошти. Після натиснення на кнопку “Відправити” звернення потрапляє в обробку. Оператор напише Вам лист в робочий час: у будні з 9: 00 до 19: 00.

Ввод логина и почты для получения консультации на сайте CreditCasch

Як видно з огляду, компанія CreditCasch не надає самостійно позики, а лише виступає в якості посередника, який займається обробкою заявки і вишукуючи для клієнта вигідну пропозицію серед банків-посередників.

Якщо Ви вже користувалися онлайн-сервісом CreditCasch, то ми просимо поділитися своїм досвідом з іншими користувачами і розповісти докладніше про переваги і недоліки компанії. Ваша думка дозволить скласти рейтинг надійності організації та скласти загальне уявлення про якість послуг.

Оновлено:
21.03.2021 в 14:25
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...