Блог колектора Задати питання

Особистий кабінет Гофінго (Gofingo) – вхід, реєстрація, можливості

05.08.2019 в 16:35

ТОВ «Гоуфінгоу» – мікрофінансових організація, яка працює на автоматизованому сервісі, що дозволяє отримувати фізичним особам кредити онлайн. Компанія входить в міжнародний холдинг, що працює, крім України, також в Данії, Литві та Чехії. У статті розглядається робота з особистим кабінетом «Гоуфінгоу»: його функції, процес реєстрації і необхідна для цього інформація, етапи відновлення пароля.

Особистий кабінет “Гоуфінгоу» (Gofingo)

Особистий кабінет Gofingo – Ваше «обличчя», так як всі процеси відбуваються онлайн і єдине, що бачать кредитори, – Ваш особистий кабінет. Тому так важливо приділити процесу реєстрації час і бути уважним в процесі введення особистих даних.

Функції та можливості особистого кабінету

Особистий кабінет “Гоуфінгоу» дає можливість:

 • доповнювати або змінювати особисту інформацію;
 • оформляти і оплачувати кредити миттєво;
 • відслідковувати стан поточного позики;
 • оформляти пролонгацію;
 • отримувати акційні пропозиції.

Реєстрація в кабінеті «Гоуфінгоу»

Так як особистий кабінет – єдиний спосіб оформити і отримати кредит, то, якщо Ви хочете стати клієнтом, етап реєстрації не вийде залишити в стороні. Нижче детально розбирається процес проходження реєстрації.

Вхід в особистий кабінет Gofingo

Перейдіть на сайт і натисніть «Кабінет» у правому верхньому куті.

Вход в личный кабинет Гофинго

Далі етапи наступні:

Ввести актуальний номер телефону, вказати адресу діючої електронної пошти і придумати пароль (чим надійніше, тим краще).
У вікні перевірки телефону ввести код, який прийшов Вам в СМС. Якщо СМС не прийшла, скористайтеся кнопкою «Отримати код повторно».

 • Заповнити анкету з Вашими особистими даними. В анкеті потрібно буде вказати:
 • ПІБ, дату народження;
 • Паспортні данні;
 • Адреса проживання і місце реєстрації;
 • Освіта;
 • Місце роботи і посада;
 • Дохід;
 • Сімейний стан.
Мнение эксперта
Александр Мирошниченко
Коллектор со стажем. Эксперт в области кредитования и личных финансов.
Задать вопрос эксперту
Уважно вводите дані, так як при неправильно введених даних підвищується ймовірність відмови в отриманні кредиту, а ще раз оформити заявку на кредит можна тільки через 7 днів.

Як відновити пароль

Якщо Ви ще не зіткнулися з такою проблемою, так як не є зареєстрованим користувачем на сайті, все одно прочитайте цей пунктом. Для того щоб уникнути подібного в майбутньому, запишіть пароль в надійне місце, в яке не буде доступу у сторонньої людини. Також не записуйте пароль у вигляді «пароль від Gofingo». Краще зашифруйте інформацію так, щоб тільки Вам було зрозуміло, для якого сайту цей пароль.

Якщо Ви все-таки забули пароль і не можете його згадати, скористайтеся кнопкою «Забули пароль?»

Восстановление пароля

Для відновлення пароля введіть Ваш номер мобільного телефону і натисніть на «Відновити пароль».

Вам на телефон прийде СМС з кодом, за допомогою якого Ви зможете змінити пароль. Не забудьте його записати або зробити так, щоб новий пароль не забувся.

Служба підтримки

У Вас залишилися питання щодо реєстрації в особистому кабінеті Gofingo або виникли труднощі? Ви можете зв’язатися з операторами call-центру або використовувати інший відповідний для Вас спосіб:

Гаряча лінія: +380 (044) -333-7305

Електронна пошта: info@gofingo.com.ua

Юридична адреса: Україна, 04071, місто Київ, вул. Хорива, 1А

Таким чином, реєстрація в особистому кабінеті «Гоуфінгоу» – процес нешвидкий, але важливий, тому що дозволяє оформити, отримати і погасити кредит. Будьте уважні при заповненні даних і не поспішайте.

А ви вже зареєструвалися в особистому кабінеті? Чи виникли труднощі під час реєстрації? Чи була корисна ця стаття? Поділіться своїм досвідом в коментарях – він допоможе одному з наших читачів.

Оновлено:
07.04.2021 в 10:48
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 3.00 из 5)
Loading...