Блог колектора Задати питання

Кредитка от UNEX – классическая карта с длительным льготным периодом и кешбеком до 25%

08.06.2021 в 11:32

Кредитка от UNEX – классическая карта с длительным льготным периодом и кешбеком до 25%

Юнекс банк належить до 50 популярних банків України. Серед безлічі банківських продуктів більшість клієнтів вибирають кредитні карти Unex. І ось чому: при оформленні кредиток банк пропонує непоганий кешбек – до 25% кожного клієнта. Кешбек від Юнекс банку являє собою повернення певного відсотка від суми витрат, який нараховується на карту в кінці розрахункового періоду у вигляді грошової винагороди. Винагорода буде нараховуватися на певну категорію товарів і послуг, незалежно від того як була проведена оплата – за рахунок власних коштів власника карти або за допомогою відкритої кредитної лінії.

Переваги оформлення кредитної картки Unex

Кредитка от UNEX – классическая карта с длительным льготным периодом и кешбеком до 25%

 1. Власнику карти доступний кредитний ліміт до 100 000 гривень.
 2. Пільговий період до 62 днів.
 3. Кешбек до 25%.
 4. Рішення щодо відкриття кредитної лінії приймається за 7 хвилин.
 5. Заявка на відкриття кредитної картки має мінімум полів, тому її заповнення не забирає багато часу.
 6. Додаток від банку на мобільний телефон встановлюється безкоштовно.
 7. Зручна навігація сайту.
 8. Кредитною карткою можна розраховуватися не тільки на території України, а й за кордоном. Конвертація витрат в валюту картки відбувається автоматично. При цьому банк краще заздалегідь попередити про заплановану іноземної поїздці.
 9. Застава та поручителі не потрібні.
 10. Прихованих платежів, в тому числі за оформлення карти, у Юнекс банку немає.
 11. Безкоштовне підключення смс інформування.

Умови кешбек

З кредитною карткою Юнекс банку клієнти отримують гарантований кешбек. Щомісяця власник картки може вибрати вигідні для нього умови, визначившись із категорією кешбек. Сюди відносять:

 • подорожі – включаючи купівлю квитків в авіакасах, бронювання готельних номерів, а також круїзні лінії – 25% кешбек;
 • оплату проїзду в таксі – 5%;
 • оплату послуг салонів краси і покупку косметики в магазинах і мережі інтернет – 3%;
 • ресторани, кафе, бари, в тому числі оплата послуг доставки та фастфуду – до 2%;
 • продукти – оплата в супермаркетах, кондитерських, спеціалізованих винних і пивних магазинах – 1%.

Умови отримання кешбек на карту прості. Досить зробити покупку на суму від 300 грн, сплативши кредитною карткою обрану категорію товарів. В рахунок йде оплата товару власними коштами, а також за рахунок кредитної лінії. Визначитися з відповідною категорією потрібно заздалегідь, ввівши фінансовий номер телефону на офіційному сайті Юнекс банку (https://unexbank.ua), вибравши розділ «Винагорода за мапі».

Враховуйте, що оплата винагороди може бути отримана не відразу, а через кілька днів після здійснення покупки або оплати послуги, при цьому не пізніше останнього числа того календарного місяця, в якому відбулося нарахування банком клієнтського винагороди. Загальний розмір винагороди не може перевищувати 2000 гривень для кожного клієнта.

Хто може отримати карту

Оформити кредитну карту можуть клієнти:

 1. У віці від 18 до 65 років.
 2. Будь-якого типу працевлаштування: фізичні особи з офіційним оформленням, що працюють без офіційного працевлаштування, ФОП, а також пенсіонери.

Мінімальний розмір кредитної лінії – 1000 гривень. Максимальний – до 100 000.

Кредитка от UNEX – классическая карта с длительным льготным периодом и кешбеком до 25%

Як замовити кредитну карту

Замовити Юнекс Credit Card можна одним з доступних способів:

 • онлайн

Оформлення карти в онлайн режимі займе всього кілька хвилин. На офіційному сайті банку потрібно знайти кнопку «Замовити карту» і заповнити кілька обов’язкових полів, в тому числі: ПІБ, номер телефону та ідентифікаційного коду, тип зайнятості, а також область, в якій знаходиться відділення. При цьому для громадян, що мають зарплатну картку в Юнекс банку, процедура спрощується. Крім того кожен клієнт при проходженні первинної перевірки автоматично підходить під відповідність деякими параметрами відкриття кредитної лінії (критерії працевлаштування та розмір ліміту по карті).

Після того як заявка залишена на сайті, клієнту залишилося дочекатися дзвінка фахівця для уточнення нюансів. Отримати кредитну карту можна в будь-якому найближчому відділенні банку через 7 днів. Також можлива доставка кредитної картки прямо на будинок, кур’єром. Оплата доставки здійснюється за тарифами кур’єрської служби.

 • в будь-якому відділенні Юнекс банку

Зверніть увагу, що всі відділення Юнекс на території України працюють за єдиним графіком: з 9.00 до 17.45 з понеділка по четвер, і з 9.00 до 17.00 в п’ятницю і напередодні святкових днів. Субота і неділя – вихідні дні, перерва на обід – з 13.00 до 14.00. Для оформлення кредитної картки з собою необхідно мати паспорт і код ІПН. В окремих випадках можуть знадобитися додаткові документи.

 • в точках продажів

До торговим точкам відносять супермаркети, магазини мобільного зв’язку, магазини меблів та інше. Детальну карту торгових точок Юнекс банку можна подивитися на сайті банку.

Кредитка от UNEX – классическая карта с длительным льготным периодом и кешбеком до 25%

Документи для оформлення

Для прийняття банком рішення щодо відкриття кредитної лінії клієнт повинен надати наступні документи:

 • паспорт громадянина України (в форматі книжечки або з безконтактним електронним носієм);
 • індивідуальний податковий номер;
 • документ, що підтверджує місце проживання громадянина (додаток до паспорту ID зразка);
 • пенсійне посвідчення (при необхідності);
 • довідку про доходи (якщо клієнт бажає відкрити кредитну лінію в великих розмірах).

Для суб’єктів підприємницької діяльності можуть знадобитися додаткові документи, (якщо вони є в наявності):

 • свідоцтво про сплату єдиного податку;
 • свідоцтво платника ПДВ;
 • патенти і ліцензії на провадження певних видів діяльності;
 • виписка з Єдиного реєстру юридичних осіб та ФОП.

Додатковими документами, що підтверджують доходи для відкриття кредитної лінії понад 30 тисяч гривень, можуть бути:

 • довідка про зарплату за 6 останніх робочих місяців;
 • виписка з банку про нарахування на рахунок клієнта заробітної плати;
 • довідка з Пенсійного фонду (для пенсіонерів);
 • декларація про доходи (для підприємців).

Як визначити розмір доступного кредитного ліміту

Для кожного клієнта кредитний ліміт визначається індивідуально. Якщо громадянин надає банку тільки паспорт і код ІПН, він може розраховувати на кредитую лінію до 30 000 гривень. Якщо на додаток може бути надана довідка про доходи, кредитна лінія буде піднята.

Клієнт завжди може звернутися з письмовою заявою до банку з проханням підвищити його кредитну лінію по карті. При цьому необхідно надати підтвердження додаткового доходу і фінансового стану.

Тарифи

UnexBank оновив для клієнтів умови тарифного плану кредитних карт, зробивши свою послугу більш вигідною.

Нові умовиСтарі умови
Кредитний лімітДо 100 000 грнДо 30 000 грн
Пільговий період62 дня55 дней
Процентна ставка3,5%4,3%
КешбекДо 25%До 20%
Мобільний додатокЄ, безкоштовноНет

 

Кредитка от UNEX – классическая карта с длительным льготным периодом и кешбеком до 25%Інші умови тарифного плану залишилися незмінними. Оформлення кредитної картки абсолютно безкоштовно. Погашати борг по карті необхідно щомісяця, включаючи всі нараховані відсотки, а також штрафи і пеню (якщо така неприємність сталася з клієнтом). Комісія за зняття готівки з кредитної картки становить 4,5% + додатково 5 гривень. Клієнт має право погашати платежі по кредитній карті повністю або частково. Погашати щомісячні платежі необхідно строго до 25 числа кожного календарного місяця. Комісії за поповнення карти немає.

Обов’язковий щомісячний платіж становить 3,5%. Комісії за оплату покупок і послуг в торгових точках, а також інтернеті немає. Вартість смс оповіщення становить 15 гривень на місяць. Послуга підключається безкоштовно.

Пільговий період

За оновленими умовами тарифного плану карт Юнекс Кредит пільговий період збільшений до 62 днів. В цей період часу враховуються всі видаткові операції з карти, включаючи:

 • зняття готівки;
 • оплату карткою в магазинах і мережі Інтернет;
 • безготівкові перекази.

Розрахунок пільгового періоду досить простий – з моменту виникнення заборгованості (зняття з рахунку кредитних коштів) до моменту її погашення. Єдина умова – погашення кредиту здійснюється в повному обсязі до останнього дня місяця, наступного за місяцем виникнення заборгованості. Новий пільговий період настає після того як кредитні кошти повністю повернуті на карту.

Скільки коштів можна зняти з картки

З кредитної картки UNEX легко можна зняти готівку з урахуванням комісії. Максимально доступна сума дорівнює залишку доступного кредитного ліміту, при цьому вона не може бути більше, ніж щоденний ліміт доступний до зняття в банкоматі.

Мінімальний платіж

Для покриття витрат кредитного ліміту банк щомісяця розраховує для клієнта розмір мінімального платежу. Цю суму власник карти зобов’язується внести на свій рахунок до 25 числа кожного місяця до моменту повного погашення кредитного ліміту. Місяць початку використання кредитних коштів не враховується. Мінімальний платіж складається з кількох частин:

обов’язкова частина погашення тіла заборгованості – в більшості випадків становить 0%;
нарахованих відсотків (відсутні, якщо клієнт погасив кредитну лінію до моменту закінчення пільгового періоду);
пеня і штрафи (нараховуються, якщо клієнт не дотримується терміни погашення кредитних карт).

Розмір обов’язкового платежу розраховується банком в перших числах місяця, який слідує за місяцем відкриття кредитної лінії. Про це клієнт повідомляється в смс, яке надсилається на його фінансовий номер, вказаний в анкеті при оформленні кредитної карти Юнекс.

Погашення кредитного ліміту

Кредитка от UNEX – классическая карта с длительным льготным периодом и кешбеком до 25%

Для погашення своєї заборгованості клієнту достатньо просто поповнити свою кредитну карту від Юнекс. Поповнення відбувається миттєво і без комісій. Якщо кредитна карта поповнюється через інший український банк, комісія знімається за тарифами банку відправника.

Інші способи оплати заборгованості:

 • готівкою в будь-якому відділенні Юнекс;
 • готівкою в касі будь-якого українського банку;
 • за допомогою онлайн-сервісів – за тарифами банків;
 • через термінали самообслуговування Приватбанку – безкоштовно.

Додатки для кредитних карт

Для зручності клієнтів вони можуть завантажити мобільний додаток від Юнекс Банку, яке є в Google Play і App Store. Які функції представлені в додатку:

 • перегляд балансу кредитної карти;
 • формування виписки по рахунку клієнта;
 • погашення кредитної лінії;
 • онлайн покупки і платежі.

Завантажити додаток можна абсолютно безкоштовно.

Наслідки невиконання клієнтом своїх зобов’язань

При відкритті кредитної лінії по карті Юнекс Credit клієнт банку зобов’язується погашати свої платежі вчасно. За кожне порушення термінів платежів банк має право нарахувати йому штраф в розмірі 0,1% від розміру прострочення (мінімум – 100 гривень). При систематичному порушенні клієнтом умов підписаного договору банк може вимагати від нього достроково погасити платежі, а також має право передати інформацію в УБКІ і звернутися для захисту своїх інтересів в судовий орган.

Відділення, в яких можна оформити кредитну карту

Юнекс банк працює в більшості великих міст України. Відділення і торгові точки відкриті в:

 • Дніпрі;
 • Кривому Розі;
 • Запоріжжя;
 • Мелітополі;
 • Києві;
 • Миколаєві;
 • Одесі;
 • Полтаві;
 • Тернополі;
 • Харкові;
 • Херсоні;
 • Павлограді;
 • Вінниці;
 • Ізмаїлі;
 • Луцьку;
 • Хмельницькому;
 • Черкасах;
 • Кропивницького.

Контакти

Юридична адреса Юнекс банку: 04070, Україна, м Київ, вул. Почайнинська, 38.

Телефон гарячої лінії: 0 800 500 686 (в межах України безкоштовні),

(044) 585 14 87 (за тарифами мобільного оператора клієнта).

E-mail: call.center@unexbank.ua

Соціальні мережі: Фейсбук, телеграм, Ютуб.

Відгуки клієнтів

Відгуки власників Юнекс Credit Card позитивні. Клієнти обирають кредитки від банку Юнекс через тривалу пільгового періоду, кешбек в розмірі 25%, а також можливості доставки карти на будинок.

Користувач Григорій Литвиненко оцінив пільговий період по кредитній карті, який становить 62 дня, а також кредитний ліміт у розмірі 70 000 грн, який йому дали без додаткових довідок, завдяки виписці з його банківського рахунку.

Віталій Зеленов постійно користується кредитною карткою і оцінив її зручність. Його радує можливість повернення коштів при покупках в інтернеті, аптеках і навіть походах в кафе.

Клієнта Тетяни порадувала доставка кредитки прямий додому. Вона вже користується карткою і хоче повернути 25% коштів, оскільки найближчим часом планує відпустку і бронювання готельного номера.

Кредитка от UNEX – классическая карта с длительным льготным периодом и кешбеком до 25%

Оновлено:
10.06.2021 в 18:34
Сподобалася стаття?
Очень плохоНеудовлетворительноУдовлетворительноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 1.00 из 5)
Loading...